helpni te mi

T

tedi

Gost
Zelim da pocnem da se bavim web dizajnom. O tome vrlo malo znam. Instalirala sam Dremw. Da li je dobro poceti sa njim i kako? Savetujete li pohadjanje nekog kursa?
 
Da li je dobro to ti ne ogu bas reci ja samm cuo video zvanican sajt ustanovio da e dobar i instalirao program. SVAKI korisnik ce ti reci da je BAS taj preogra dobar tebi edino preoastaje da se naviknes i zakljucis sam/a kakav je. Meni se svidja ima tri rezima a kao totalni pocetnik brzo sam ukapirao osnovne funkcije ostalo je jos ponesto da ukapiram a ima ugradjenu podrsku FTP sto se inace javlja kao posebni program i to je to ukratko
evo ti dajem ti lik i svima za knjigu u
PDF formatu malo sam gledao ima za sada dobra objasnjenja. Pronsao sam jos neki sajt gde tip objasnjava tagove i prve korake a neznam adresu ako zelis i to posalji mi mail imam na kompjuteru stranice.
 
Dreamweaver MX - definitivno najbolji za pakovanje.
Fireworks MX - iscitaj help, narocito deo o SLICE-ovima, super je za grafiku i izgled stranice.
Photoshop - slike i grafika, najbolji je.
Swish - ukoliko hoces malo akcije na sajtu [flash], vrlo je jednostavan za upotrebu i jako brzo i lako mozes svasta da napravis.

Talenat = osecaj = obrazovanje - vrlo bitna stavka, a sve u smislu onog dela price o dizajnu.

I na sve ovo jako veliki rad koliko god ti sve ovo islo od ruke...

Srecno
 

Back
Top