helpni te mi
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: helpni te mi

tedi
    Guest

Podrazumevano helpni te mi

Zelim da pocnem da se bavim web dizajnom. O tome vrlo malo znam. Instalirala sam Dremw. Da li je dobro poceti sa njim i kako? Savetujete li pohadjanje nekog kursa?

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Mala pomoc

Da li je dobro to ti ne ogu bas reci ja samm cuo video zvanican sajt ustanovio da e dobar i instalirao program. SVAKI korisnik ce ti reci da je BAS taj preogra dobar tebi edino preoastaje da se naviknes i zakljucis sam/a kakav je. Meni se svidja ima tri rezima a kao totalni pocetnik brzo sam ukapirao osnovne funkcije ostalo je jos ponesto da ukapiram a ima ugradjenu podrsku FTP sto se inace javlja kao posebni program i to je to ukratko
    evo ti dajem ti lik i svima za knjigu u
    PDF formatu malo sam gledao ima za sada dobra objasnjenja. Pronsao sam jos neki sajt gde tip objasnjava tagove i prve korake a neznam adresu ako zelis i to posalji mi mail imam na kompjuteru stranice.

Početnik
    Učlanjen
    18.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Upiši kurs!

Upiši kurs ušdeces si godinu dana nerviraja i tonu cigareta vjeruj mi. Nabavi i fireworks treba ti obavezno.

Kacuncica
    Guest

Podrazumevano

Dreamweaver MX - definitivno najbolji za pakovanje.
    Fireworks MX - iscitaj help, narocito deo o SLICE-ovima, super je za grafiku i izgled stranice.
    Photoshop - slike i grafika, najbolji je.
    Swish - ukoliko hoces malo akcije na sajtu [flash], vrlo je jednostavan za upotrebu i jako brzo i lako mozes svasta da napravis.

Talenat = osecaj = obrazovanje - vrlo bitna stavka, a sve u smislu onog dela price o dizajnu.

I na sve ovo jako veliki rad koliko god ti sve ovo islo od ruke...

Srecno

Neproveren član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano tutorials

definitvno se nacitaj na
    http://www.w3schools.com

Ljudi su SVE osnovno objasnili o "SVIM" jezicima WEB-a... Mozda ti se u pocetku ucini malo tesko, ali tu su i radni primeri (koje probas i menjas direktno na NET-u i t.d. i t.d.).

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •