rodbina mi pravi probleme na fejsbuku,LOL

Poruka
3.736
zdravo rodjaci,tinejdzeri,vrsnjaci,momci,devojcice,kako ste? javite mi se u inbox,da se dodamo na fejsbuku. kul sam lik,majke mi. al malo cudan. z:lol: samo nek je zdravlje...evo resio sa vama da podelim jedan "nemili događaj" xDD z:shock:z:p
elem...imao sam tu nesrecu da mi ujak vidi sliku koju sam izbacio. to je slika na koju sam se cepao danima. meni je mnogo smesna,a i mojoj publici kojoj sam je objvio. nije bila namenjena ljudima koji to ne razumeju. reagovao je tako sto mi je prvo komentarisao tu sliku jedno dva dana,a ja sam morao brisati te komentare, jer ti komentari su bili tipa "sestricu razocarao si me" ; "obrisacu te sa fejzbuka zbog ovoga" i slicno...komnetare sam brisao,jer bi me prijatelji odvalili od zajebancije zbog njega. xDD malocas me obrisao sa fejsbuka hahahhahah. da ne poverujes. pa rekoh da vas pitam,abre...imate li vi slicnih problema ili ste imali? z:cry: znam ono,ogranicis ovjave i to...ali jbg,ova objava je bila "javna".
salim se ja malo naravno,vecinom sam hteo da vas pitam kako ste,sta radite,kako zivite i na kraju krajeva,da malo prokomentarisemo ovakve stvari kao sto se meni desilo na primer...imam 25.5 godina,ali sebe jos uvek smatram tinejdzerom,po ponasanju. pozdrav, ljubi vas brat. srecna nova 2017,pamet u glavu!!! z:mrgreen: :deda: (problematicna slika je ova dole ispod)

26239032_1741222542591776_8604233289398422153_n.jpg
 

Back
Top