Београђанка побегла са села

Ко је крив?

  • размажена београђанка

  • муж јер је папучар под утицајем родитеља

  • свекар и свекрва терористи

  • ништа од понуђеног, написаћу у теми шта


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
http://www.kurir.rs/zabava/zena/297...rekli-su-mi-da-je-bolje-da-cutim-jer-sam-zena

Шта мислите да ли је крива она јер је размажено градско дете, крив је њен муж јер је папучар под контролом својих родитеља, криви су свекар и свекрва јер су је терорисали, или нешто четврто.
 
http://www.kurir.rs/zabava/zena/297...rekli-su-mi-da-je-bolje-da-cutim-jer-sam-zena

Шта мислите да ли је крива она јер је размажено градско дете, крив је њен муж јер је папучар под контролом својих родитеља, криви су свекар и свекрва јер су је терорисали, или нешто четврто.




još jedan od onih krembilskih izmišljenih članaka o jadnom neshvaćenom ženskom visočanstvu u raljama patrijarhalnog terora. zaključak bi verovatno trebalo da bude da nas nisu dovoljno bombardovali
 
Upala zena u neku jako zaostalu porodicu.
Mislim da zivot na selu moze da bude bas bas ok.
Ovde je problem uzasne zatucanosti te porodice, a muz bez autoriteta, po pravilu.
Nije cudo sto je pobegla od takvog robovskog zivota.

Kad nezrele licnosti tumace situacije, e onda to ispada ovako kako si ti navela..

ROBOVSKO je razlicito za razlicite ljude...
Apsolutno mnogo devojaka je rado da bude seksualno roblje za sigurnost izdrzavanja sebe i svoje dece...u sred BG...
Njih zovemo sponzoruse i uopste ne izgledaju i ne ponasaju se a i ne razmisljaju lose...imaju samo taj aspekt svoje odluke...

Njima bliske su sponzorushice, tj samostalne izgradjene zene koje nista same ne mogu jer su navikle da uvek neko podmetne ledja ili nogu umesto njih.
E one se duvaju da su sve same uradile, ali jaoj ti ga gazdi ili bilo kome ko u to poveruje....
Kao bolje su od sponzorusha, ali su sponzorushice koje uzimaju a ne daju nista zauzvrat, neko ih zove i grebatorke....
Najtacnije je paraziti...

One su oslonac srpske privrede, jer su pogodne za politicare kojima trebaju takvi...

Kakve to veze ima sa jednom situacijom na selu, e pa ima....
Jer sta ako je ova bas takva sponzorushica....malo se zaigrala na kartu kuce i bogatstva....
Da je sponzorusha ne bi joj bilo tesko, jer bi ladila jaja i pustila da drugi rade, jos od prvog dana. ali sponzorushice igraju igru laznih postavki i figura jer osnova teorije im je da one nisu sponzorushe, pa ne sme da izgleda tako bar u pocetku...

- - - - - - - - - -

A da je nezrelost ovde u vecini pokazuje i autor teme, nista on ne sabira u glavi, samo svoj interes...
 
Ajde na stranu sto je ovaj clanak izmisljen u celosti. Kurir i njegove budalastine.
Moje licno misljenje je da nije lako devojci iz grada da se uklopi u seoski nacin zivota. Na selu se mnogo radi, sve zavisi cesto od tebe, zivotinjice, basta, kuća. I seoske devojke su otisle sa sela koja god je mogla u srednju skolu da zbrise nije se nikada vratila, a kamoli gradska da se privikne na sve od rada do mentaliteta.
 
Mogla bih na deset sitno kucanih strana da ti o tome pisem ali dovoljno sam rekla i u jednoj recenici. Mrzi me da stavljam smajlije pa ne zvuci uvek kako sam mislila ali zivot sa hirurgom je tezak jer je hirurgija ( ako je zaista dobar i uspesan hirurg) na prvom mestu pa pet mesta prazno pa onda svi i sve. Ovo ti je u najkracem...

Posao je posao.
Dom ne moze biti teren za posao.
Ne vidim u cemu se bas hirurzi izdvajaju?
Profesija kao I svaka druga.
Ne prepricava valjda operacije ukucanima?
 
Posao je posao.
Dom ne moze biti teren za posao.
Ne vidim u cemu se bas hirurzi izdvajaju?
Profesija kao I svaka druga.
Ne prepricava valjda operacije ukucanima?
Jeste posao je posao samo je jedno ako radis u officu na kompu i kolika god da ti je odgovornost nije ni priblizna kao kada radis sa zivim ljudima i spasavas im zivote. Jedna hirurska intervencija je level stresa kao jedan manji sudar. I posle X godina rada svaki ulazak u salu njima nije lak.
A da nose posao kuci nose ga, jer imao si danas dvoje na stolu, uradio si sve, ali uvek mislis sta moze da bude, jer imas odgovornost prema poslu. Ne piju hirurzi dzabe, kao ni piloti.
Izdvajaju se zato sto ako po ceo dan nekome kopas po crevima ili mozgu ili pravis besiku, i ugradjujes koje sta od srca do kuka moras da budes postedjen stresa kod kuce, da se odmaras, vezbas i da imas nevidejnu koncentraciju;
Izdavajaju se jer mogu da ne piske 7h da ne popiju vodu i uopste da zaborave na svu licnu fiziologiju dok rade.
 
Poslednja izmena:
Зашто си уопште сигурна да је чланак измишљен, мислиш да је тако нешто немогуће у животу. Верујем да тога има и да није усамљен случај.
Ovaj je napisan u formi neke ispovesti i ne uliva poverenje. I ja verujem da toga ima, i da je to tako. I rekla sam sta mislim o tome.
U ovom tesktu sve je nesto uopsteno...
 

Back
Top