Grehovi zadnjeg vremena

Poruka
4.292
Lepo je receno da ce u zadnje vreme pred sam kraj ovog sveta biti vreme greha toliko velikog da ce biti crnje nego sto je bilo pred sam potop. A to i vidimo danas. Tako je mali, gotovo minoran broj ljudi koji danas zive a koji ce uci u Carstvo Nebesko.

Nije samo dovoljno da ste na recima vernici, ili slavite slavu. Bitno je da svojim delima to budete pravi Hriscani.

Danasnji grehovi koji najvise odvode ljudske duse u ognjeno more su sledeci:

1. Cedomorstvo - abortusi.

2. Kurvarstvo. Samo seks u Hriscanskom braku je dozvoljen a izvan braka je kurvarstvo i put u pakao. Dakle seks pre braka, u ne Hriscanskom braku, nakon Hriscanskog braka i preljube u Hriscanskom braku su teski grehovi.

3. Razvod braka je put u pakao ako je neko napustio supruznika zbog bilo cega a nije u pitanju preljuba. Razvod braka mora samo ako je surpuznik nacinio preljubu i pri tome se ne kaje. A ako se kaje i ispovedio svoju greh preljube onda nesme razvod braka mora da se osprosti i da se nastavi zivot u ljubavi kao da se preljuba nikad nije dogodila.

4. Svako ko se razveo zbog nekajanje supruznika zbog preljube jer mora da se razvede a sad ima drugog partnera ili je u braku sa drugim partnerom je i sam na taj nacin u smrtnom grehu preljube. Dakle moras da se razvedes samo ako se tvoj partner ne kaje zbog preljube ali nesmes da se ponovo ozenis/udas ili da imas decka/momka to jest seksualnog partnera vec treba da cekas da se tvoj razvedeni partner pokaje. I ako se pokaje moras da mu oprostis i ponovo da nastavite vas brak. Dakle vidite da i kad se razvedete opet ste pred Bogom supruznici. A ako ne oprostis i ne nastavite brak ako se kaje, teras na taj nacin bracnog druga na preljubu i cinis greh. Znaci sve je usredsredjeno da se spreci greh preljube. Ako niko nece ravedenog i stari bracni drug ga ceka da se pokaje onda cela zajednica je takva da tera gresnika da se pokaje i da se vrati svom partneru bracnom i da se suzbije greh.

5. Zato svako ko uzme za bracnog partnera razvedenu osobu cini preljubu i ako ne ostavi tog preljubnika i ne kaje se do kraja zivota zavrsice u paklu. Dakle sve ovo gore navedeno ponavljam je samo zato da se spreci masovno rasprostiranje bluda i razvrata a sto je smrtni greh. Sve ovo danasnjim ljudima izgleda glupo i neverovatno sto pisem ali pitajte svoje prababe (ne babe) o ovome i videcete sta ce vam reci. A danas televizija, drustvo su doveli do toga da se ljudi toiko ogrehove i da im se pamet ispere da vise neznaju put ka Bozjem carstvu. A svestenici su danas takvi da oni i kad se pojave na medijima pricaju neku istoriju i tako neke opste reci koje nista ili malo toga znace obicnim ljudima a ne govore ovakve zive reci koje spasavaju i osvescuju svoje stado. Zato 99.9% ljudi i to oni koji za sebe misle da su pravi Hriscani ce reci da ovo sto pisem je glupost a u stvari ne kapiraju i toliko su im mediji isprali mozak da su u stvari oni u neznanju.

6. Uzimanje cipovanih licnih karti, pasosa, vozacke dozvole, platnih kartica, bankovni racuni, cipovane zdravstvene knjizice sve to je od necastivog i to je zig zveri. Ko ima bilo koji cipovani dokument i ako to ne odbaci 3 puta od sebe i da se odrekne pred onima koji su mu to dali nece da se spase.

Ova 6 greha danas 80% ljude odvodi u ognjeno more. Mogu oni da budu pravedni, da cine dobra dela, da govore lepo, ali dzaba. Ostali 19.9% su ubice, lopovi, i ostali. Tek mozda 1 od 1000 je po Bozjoj volji.

Spasavajte se ljudi odbacite svoje grehe ne dozvolite da vecno gorite u plamenom moru. Dokle ste god zivi ima sanse da se spasite samo se prosvestite i zatrazite od nasega Gospoda da vam pomogne u saznanju vasih grehova i kad ih saznate da vam pomogne da ih odbacite i da se pokajete i ispovedite i nakon toga da vam da snage da istrajete u svojoj cistoti i da se vise ne prljate jer on daje sve i zivot i pokajanje i spasenje.
 
Pu, prvi. Ne postoje nikakva "zadnja vremena", kao što ne postoje nikakvi proroci... Ja za svojih 40 i nešto godina nisam video nijednog jedinog vidovnjaka, vrača, pogađača, proroka, božjeg čoveka, ili ne znam kakvog već samozvanog šarlatana, da je pogodio bilo šta što će se dogoditi u budućnosti. Nikada. Niko. Nema ih, niti će ih ikada biti. Samo se poturaju "proroci" koji su nešto "pogodili", a to nešto se dogodilo. Čikam nekoga da pogodi bilo šta u budućnosti. Evo, JS recimo već decenijama se brukaju time da hoće da pogode datum Armagedona, koga realno nikada neće ni biti, i uvek promaše. Zašto? Zato što nijedan "prorok" nije sposoban da pogodi bilo šta u budućnosti. Nego kad se nešto dogodi on tvrdi kako je to pogodio.. tra la la...

Nema ni proroka ni proročanstava. Tajna društva ih naručuju, “proroci” ih pišu, tajna društva ih opet ispunjavaju, a vernici veruju... Kakva genijalna igra. Kao, proročanstvo treba da se ispuni, pa onda se kao ispuni, a kad se kao ispuni, onda se osuđuju njegovi akteri, koji kao treba da ispune proročanstvo, i kao ispune ga, a kad ga ispune onda se osuđuju, kao nisu znali šta čine... Strašno.

Jevrejska elita je veoma davno, verovatno kada su se Jevreji organizovali kao narod, osnovala brojna tajna društva. Jedno od njih, ujedno i najopasnije, bilo je „B'Nai B'Rith”, odnosno „Sinovi zaveta”. Njihov primarni interes i cilj bilo je uspostavljanje što je moguće šire vladavine jevrejske elite; njihov sekundarni cilj bio je da od bistrijih ljudi odaberu „proroke”, kojima će naložiti da pišu proročanstva, koja će oni ispunjavati. I to se i dogodilo. Imali smo gomilu proroka u Starom zavetu koji su pisali „proročanstva“, Sinovi zaveta su ih ispunjavali - a slepe narodne mase su verovale da se proročanstva ispunjavaju do detalja.

Proročanstva ne postoje. Pripadnici tajnih društava ih naručuju, pišu i ispunjavaju, a ljudi sa ispranim mozgom veruju u njih. I to je to.

E, a, kako se to proročanstvo pojavljuje tek posle, a ne pre nekog događaja? Malo je to simptomatično. Nikad se proročanstvo ne oglasi pred sam događaj, nego kad se nešto dogodi onda “proroci” izađu iz mišjih rupa i prde kako su oni to pogodili.

Slične prevare rađene su sa Nostradamusom, koji je pisao stihove bez pominjanja bilo kakvih imena i godina, ali čim se nešto dogodi - “tumači” dođu i kažu kako se “to poklapa sa ovim ili onim”...

Slično je i sa Kremanskim proročanstvom. Čitao sam izdanje iz 1940. i 1992. godine, sredinom 90-tih. U izdanju iz 1940. nigde se ne pominje ni WW II, ni Hitler, ni Tito, ni televizija, ni čovek na Mesecu, ma ništa; u izdanju iz 1992. piše kako su Tarabići sve to pogodili. Pa nisam budala, namerno sam ih paralelno čitao. A u izdanju iz 2001. piše da će u Srbiji na vlast doći čovek koji se preziva slično kao što se zove selo iz koga potiče, te da je Koštunica iz Koštunića, da će “srediti” Srbiju itd. A nije se pominjao tokom 90-tih. A on je došao 2000. I kako je to “sredio Srbiju”?

Takođe i Biblijska proročanstva. Dođe neki propovednik i kaže, otprilike, ovako: “Taj i taj prorok je pre 2700 godina rekao da će se dogoditi to i to, to se dogodilo pre 2300 godina. Eto, to je proročanstvo koje se ispunilo.” Pa nije. Ono što se dogodilo pre, recimo, 2300 godina, a „prorečeno“ je pre 2700 godina, iz današnjeg ugla posmatrano, nije proročanstvo. Želim da vidim “proročanstvo” koje danas govori o sutra... I željno sam iščekivao 21.12.2012. I kad je taj dan došao, i to „proročanstvo“ se nije obistinilo, shvatio sam da je i to histerija i prevara.

Evo ga jedan banalan i blentavi primer disfunkcije proročanstva, pardon, „proročanstva“:

1. “božji” sin je rekao Judi da ide i da ga izda, jer je tako “prorečeno” (a već smo diskutovali o tome kako se proročanstva naručuju, pišu i ispunjavaju i kako lakoverni veruju u njih);

2. zatim avramski bog osuđuje onoga ko je izdao “božjeg” sina za to što je učinio, kao da nije ni bilo “prorečeno”.

Iskaz broj 1 u potpunosti pobija iskaz broj 2, i obrnuto. Nekome ovde nije dobro, a to nisam ja. Ha ha ha.

Dno dna...

Mentalni program, napisan od strane “B'Nai B'Rith”-a, sve što je “prorečeno” je poteklo iz njihove kuhinje. Samo što neće biti ni blizu onoga što vi očekujete.

Ja sam na blogu i na blogovima, ali i na Facebooku i na forumima, izneo mnogo materijala koga “busači u grudi da su jedini u pravu” niste oborili argumentima, a i objasnio sam im šta znači biti vernik i biti lakoveran i naivan. Toliko sam naivan da nikada nisam pripadao nijednoj crkvi, tako da nemam obavezu prema učenju bilo koje, a kad god me neki propovednik napadne sa svojim glupim pričama toliko ga isponižavam argumentima (jer poznajem sve religije) da može samo da obori pogled i trepuće očima, kao semafor, u RL, a na forumima da laže (govori nebuloze) u moje ime.

Ja ću uvek da pođem od toga da ni moje učenje nije 100% tačno, počistiću prvo svoje dvorište, pa onda gledati u tuđe, a ne kao neki (koji vode čak i države), napravili su haos u svom društvu, a hoće da uređuju međunarodne odnose... propovednici koji poznaju samo jednu religiju nastalu pre 130-ak ili 140-ak godina (“bog se krio dotle od ljudi”) hoće bez argumenata da kritikuju religije čija su učenja doktorati za njihovo učenje... a zapravo najviše ih boli istina da to u šta oni veruju nije ništa do obične bajke.

Tema je ozbiljna, kao i argumenti koje sam izneo. Budućnost ne postoji, jer je sami pravimo. Tako niko ne može pisati u nečije ime, šta će, kada i kako uraditi, jer svako ima slobodnu volju. U ime novog doba, pozdrav svim ljudima dobre volje. Namaste.
 
,Tvoj bog postoji samo u tvom umu.Da postoji izvan uma-ljudska civilizacija bi davno otkreketala,a i on s njom!
Razmisli:da li jedno takvo biće kao zamišljeni bog,u stvarnosti uopšte može da postoji!Da li to može biti realno-stvarno?

- - - - - - - - - -

Bog podrazumeva božanske atribute:svemoć,sveznanje i večnost,a to su osobine potpuno u koliziji s ovim stvarnim svetom!
Osim toga se za boga tvrdi da je beskrajna ljubav,a postojanje je sasvim ravnodušno!Već to ga isključuje iz postojanja!
Spinoza je počeo da vam drži lekcije,ali izgleda da ljudima lakše ulazi odnazad nego u glavu!
 
,Tvoj bog postoji samo u tvom umu.Da postoji izvan uma-ljudska civilizacija bi davno otkreketala,a i on s njom!
Razmisli:da li jedno takvo biće kao zamišljeni bog,u stvarnosti uopšte može da postoji!Da li to može biti realno-stvarno?

- - - - - - - - - -

Bog podrazumeva božanske atribute:svemoć,sveznanje i večnost,a to su osobine potpuno u koliziji s ovim stvarnim svetom!
Osim toga se za boga tvrdi da je beskrajna ljubav,a postojanje je sasvim ravnodušno!Već to ga isključuje iz postojanja!
Spinoza je počeo da vam drži lekcije,ali izgleda da ljudima lakše ulazi odnazad nego u glavu!

I ovaj tvoj post je proizvod tvoga uma i samo u tvom umu egzistira.
 
Po postavljacu teme ispada da zena treba da trpi batine, kocku, drogu, psihopatu i muza koji ima razne devijacije.
Da li supruga takvog coveka treba da zaglavi u ludnici, zbog izivljavanja muza :?:

Nije tako, ako suprug zivi po hriscanskim nacelima nece se kockati. Kaze za preljubu da se treba razvesti dok se ne druga strana ne pokaje i nemati drugu osobu dok se ova prva ne vrati nakon pokajanja.

To je ok jer crkva ima svoja pravila. Ko nece ne mora, neka se uzmu gde hoce i kako hoce, ali ako to rade u crkvi onda treba da postuju zakone te iste crkve.
 
Lepo je receno da ce u zadnje vreme pred sam kraj ovog sveta biti vreme greha toliko velikog da ce biti crnje nego sto je bilo pred sam potop. A to i vidimo danas. Tako je mali, gotovo minoran broj ljudi koji danas zive a koji ce uci u Carstvo Nebesko.

Nije samo dovoljno da ste na recima vernici, ili slavite slavu. Bitno je da svojim delima to budete pravi Hriscani.

Danasnji grehovi koji najvise odvode ljudske duse u ognjeno more su sledeci:

1. Cedomorstvo - abortusi.

2. Kurvarstvo. Samo seks u Hriscanskom braku je dozvoljen a izvan braka je kurvarstvo i put u pakao. Dakle seks pre braka, u ne Hriscanskom braku, nakon Hriscanskog braka i preljube u Hriscanskom braku su teski grehovi.

3. Razvod braka je put u pakao ako je neko napustio supruznika zbog bilo cega a nije u pitanju preljuba. Razvod braka mora samo ako je surpuznik nacinio preljubu i pri tome se ne kaje. A ako se kaje i ispovedio svoju greh preljube onda nesme razvod braka mora da se osprosti i da se nastavi zivot u ljubavi kao da se preljuba nikad nije dogodila.

4. Svako ko se razveo zbog nekajanje supruznika zbog preljube jer mora da se razvede a sad ima drugog partnera ili je u braku sa drugim partnerom je i sam na taj nacin u smrtnom grehu preljube. Dakle moras da se razvedes samo ako se tvoj partner ne kaje zbog preljube ali nesmes da se ponovo ozenis/udas ili da imas decka/momka to jest seksualnog partnera vec treba da cekas da se tvoj razvedeni partner pokaje. I ako se pokaje moras da mu oprostis i ponovo da nastavite vas brak. Dakle vidite da i kad se razvedete opet ste pred Bogom supruznici. A ako ne oprostis i ne nastavite brak ako se kaje, teras na taj nacin bracnog druga na preljubu i cinis greh. Znaci sve je usredsredjeno da se spreci greh preljube. Ako niko nece ravedenog i stari bracni drug ga ceka da se pokaje onda cela zajednica je takva da tera gresnika da se pokaje i da se vrati svom partneru bracnom i da se suzbije greh.

5. Zato svako ko uzme za bracnog partnera razvedenu osobu cini preljubu i ako ne ostavi tog preljubnika i ne kaje se do kraja zivota zavrsice u paklu. Dakle sve ovo gore navedeno ponavljam je samo zato da se spreci masovno rasprostiranje bluda i razvrata a sto je smrtni greh. Sve ovo danasnjim ljudima izgleda glupo i neverovatno sto pisem ali pitajte svoje prababe (ne babe) o ovome i videcete sta ce vam reci. A danas televizija, drustvo su doveli do toga da se ljudi toiko ogrehove i da im se pamet ispere da vise neznaju put ka Bozjem carstvu. A svestenici su danas takvi da oni i kad se pojave na medijima pricaju neku istoriju i tako neke opste reci koje nista ili malo toga znace obicnim ljudima a ne govore ovakve zive reci koje spasavaju i osvescuju svoje stado. Zato 99.9% ljudi i to oni koji za sebe misle da su pravi Hriscani ce reci da ovo sto pisem je glupost a u stvari ne kapiraju i toliko su im mediji isprali mozak da su u stvari oni u neznanju.

6. Uzimanje cipovanih licnih karti, pasosa, vozacke dozvole, platnih kartica, bankovni racuni, cipovane zdravstvene knjizice sve to je od necastivog i to je zig zveri. Ko ima bilo koji cipovani dokument i ako to ne odbaci 3 puta od sebe i da se odrekne pred onima koji su mu to dali nece da se spase.

Ova 6 greha danas 80% ljude odvodi u ognjeno more. Mogu oni da budu pravedni, da cine dobra dela, da govore lepo, ali dzaba. Ostali 19.9% su ubice, lopovi, i ostali. Tek mozda 1 od 1000 je po Bozjoj volji.

Spasavajte se ljudi odbacite svoje grehe ne dozvolite da vecno gorite u plamenom moru. Dokle ste god zivi ima sanse da se spasite samo se prosvestite i zatrazite od nasega Gospoda da vam pomogne u saznanju vasih grehova i kad ih saznate da vam pomogne da ih odbacite i da se pokajete i ispovedite i nakon toga da vam da snage da istrajete u svojoj cistoti i da se vise ne prljate jer on daje sve i zivot i pokajanje i spasenje.

Ovo gore potpisujem ,sve sem dokumenta ,cipovana dokumenta nisu zig zveri ,nego preteca ziga ,i nema odricanja ,ko bude primio zig od hriscana nema vise odricanja
 
sve ovo oduvek postoji u civilizaciji

i postojace jos dugo

cisto zastrasivanje , da bi se uvek moglo reci - zadnja vremena

- - - - - - - - - -

nekad su recimo zene udavane bez ikakve slobode odlucivanja , a po ovome su duzne i ostati robovi
 

Back
Top