Pismo tajanstvenom

Najdivnije ljubiš,
prijaš mi.
Prijaš mi dok te slušam,
dok te gledam, dok te imam.
Gledaj me
dok po tebi prosipam ljubav.
Gledaj me
i pamti,
upijaj kožom svaku kap znoja,
svaku slast mog poljupca.
Gledaj me
i pamti
niko te nikad neće voleti kao ja.
Shvataš i ti,
posebni moj,
za tebe čuvam svu ljubav,
tebi pripadam,
tvoja sam.
Drži me i ljubi me,
ponovo.

Sa tobom sam žena,
željena i samo tvoja.

 
Poslednja izmena:
Po mom telu tvoj miris i
pomešane kapi ljubavi.
O, koliko je ljubav lepa,
ne obična,
ljubav koju Ti daruješ je lepa.
Ja lepšu nisam imala.
Ljubiš me najlepše,
pod tvojim usnama
izvijam se i tražim poljupce,
svuda i ovde.
Na ovom mestu nikad nisam bila pre.
O, koliko je tvoja ljubav lepa.
Voleo si ih mnogo
ali sam sigurna da ovako nisi.
Voda mi prija
ti mi niz kožu spuštaš dlanove
o, ne spiraj sve sa mene
ne skidaj, hoću da mi ostane
svuda po meni Ti
i tvoja ljubav...
Uzvišena.
Volim.
 
U duši treptaj koji prija
Ti si ga spustio
i ja ga čuvam.
Ovu želju za tobom neće osetiti niko.
Moje telo broji godine
s njima i razum jača,
poželim te često i sada,
želja mi ostaje
da je u ponoċ zagrlim
i da me izjutra budi.
Moja si želja.


- - - - - - - - - -

Ljubav si mi usadio.

Treperi mi telo dok ti prilazim
a skinula bih sve sa sebe,
da što pre po koži osetim tvoje dlanove
da izmešamo strasti i drhtaje,
da nas znoj spoji,
da me gledaš u oči dok ječim
pod tobom,
da izgovaram: "Volim te"
da ljubim tvoje čelo, oči, lice,
da prstima dodirujem tvoju kosu,
da pamtim svaki tren sa tobom
jer ću te voleti dok postojim.

Ljubav si mi usadio.
 
Ostavi trag svojih usana na onom delu mog (nesavršenog) tela, na onom mestu koje poželiš, mrvice zalogaja strasti pospi po mojoj koži, predji prstima preko mojih grudi i bedara koja izvijam, imaj me onako kako samo Ti umeš...a ja ću zaustaviti vreme, upamtiti svaki trenutak proveden uz tebe, jer mi daješ snagu, oživeo si me, postala sam moćna slušajući Tebe, željeni moj. Poseban si, drugačiji, jedinstven...i ne broj godine i razliku u godinama, ja te želim, uz tebe sam, sa tobom, sasvim...Tvoja - baš!
 
Screenshot_20180428-185723~2.png
 
ON NJOJ

Promenio sam te. Drugačija si. Gledao sam te kako patiš jer nemaš bolje rešenje svojih problema, nego da ostaneš, suočena sa pakošću. Posmatrao sam te dugo. Kada sam podelio sa tobom one stihove samo sam ti dao znak, znak da si mi draga. Nisam to uradio da bi pobedila probleme, da bi zaboravila brige, već da shvatiš da ovde postoji neko kome si draga. Znaš...Drugačija si od svih žena koje sam sreo, imao, voleo. Sada si ti moja. Sasvim. Imam te u svakom času. Ponekad smo razdvojeni, jer su tu i naše obaveze. Za ovo vreme provedeno sa tobom mogu da ti kažem da mi prijaš, lepo je imati te. Shvatio sam da umeš da voliš, shvatio sam da voliš mene...ovakvog kakvog si me zavolela. Ljubim te.
 
Zidovi ne govore,
možda čuju, možda i vide.
To što čuju i vide
neće saznati niko.
U tišini, u samoći
misli ti dodju.
Nema nikog,
nedostajanja, ni pisma,
nisi ničija inspiracija.
Samo još jedna osvojena tvrdjava.
Moglo je drugačije,
možda bolje, možda lepše,
sad je svejedno.
Ako raj postoji
valjda ću naći mesto.
Meni malo treba,
tišina, samoća i četiri zida.
Niti me dele od juče,
a sutra je nedostižno.

 
Budim se sa željom da te sretnem.
Dan mi prolazi ispunjen mislima o tebi.
Išekujem te, priželjkujem, vajam te ovim šakama, usnama te ljubim, očima ispijam i one cakle, pijanstvo od ljubavi...
Pišem, pevam tvoje pesme, vrtim Čolića u krug, i tango ću naučiti da plešem...sama.
Uveče ti pošaljem svoje misli.
Spustim glavu i na uzglavlju osetim tvoj miris, čujem tvoje disanje, usnim te, čujem kako mi govoriš o ljubavi, koliko ti značim, da ti je stalo do mene, da ti pripadam, da sam samo tvoja, nećeš me nikome dati, da smo imali sreće oboje...
Pripadam ti, ljubiš me, najlepše. Privijaš me uz sebe, postajem deo tvog tela, sjedinjeni ljubimo kožu onog drugog, lice mi gori, osetim damar tvog bića u sebi. Tu gde gorim, kad god me dodirneš.
Medju prstima, u šaci, tvoja je i tvoji prsti. Niz ledja se skotrljaju kapi strasti...ona prati ljubav. Neguje je.
Izjutra, me duša boli, ne jako, tek koliko da podseti da ničega nije bilo. Od želje ću umreti, sama, i nikoga neće biti da me pita zbog čega umirena ipak plačem.


Budi srećan, uvek.
 
Promenio sam te. Drugačija si. Gledao sam te kako patiš jer nemaš bolje rešenje svojih problema, nego da ostaneš, suočena sa pakošću. Posmatrao sam te dugo. Kada sam podelio sa tobom one stihove samo sam ti dao znak, znak da si mi draga. Nisam to uradio da bi pobedila probleme, da bi zaboravila brige, već da shvatiš da ovde postoji neko kome si draga. Znaš...Drugačija si od svih žena koje sam sreo, imao, voleo. Sada si ti moja. Sasvim. Imam te u svakom času. Ponekad smo razdvojeni, jer su tu i naše obaveze. Za ovo vreme provedeno sa tobom mogu da ti kažem da mi prijaš, lepo je imati te. Shvatio sam da umeš da voliš, shvatio sam da voliš mene...ovakvog kakvog si me zavolela. Ljubim te.
 
U ovoj slagalici koju zovemo život, eto nekada neplanirano, sretnemo ljude koji nam postanu važni.

Sa segmentom koji se zove emocija, u toj slagalici, nema igranja: postoji ili ne. Neke otkrijemo tek kad osetimo te važne ljude, zapravo dušu nekoga ko postane naša čitava dimenzija.

I koliko god prepreka da je, na putu kojim koračamo, taj Neko je na vrhu i šta god radili njemu hrlimo.

Ja Tebe tako imam u duši, u srcu, oku, u krvi raspamećene žene koja ima godina da joj razum srce čuje i razume, imam te u rasparnoj minđuši, mirisu muškog parfema, u svakom komadu garderobe koju radosna navlačim i užurbano ti prilazim...u svemu mom si 86400 sekundi dnevno.

U slagalici mog života imaš posebno mesto.
 

Spusti usne na moju kožu
Prepoznaj. Oseti.

Poslednji dan leta
vreva ljudi preko reke.

Mimoilazim se sa karikaturama,
tebi hrlim.

Najlepše prosipaš po meni.
Najdivnije, posebni čoveče.


https://youtu.be/6t00XNmMtwA
 
Poslednja izmena:

Back
Top