UTISCI I ISKUSTVA SA PRODAJNIM OBJEKTIMA U SRBIJI

petrovi

Zainteresovan član
Poruka
160
ZAŠTO OVA TEMA?

Sigurno će svima nama pomoći da i mi ne prođemo kao naši prethodnici, ako su im loša iskustva.
I naravno, obratno, da upravo odmah idemo u prodajne objekte gde su ljudi imali dobra iskustva....

Nadam se, da neko neće zloupotrebiti, ovu objavu i pisati hvalospeve o objektima gde oni rade, pa ih moraju hvaliti, po službenoj dužnosti.

Hvala svima koji će nam svoji iskrenim iskustvom ili nekim doživaljajem, doprineti boljoj kupovini u budućnosti.

Pozdrav
 
Prvo pravilo je nosi naocare ako ti trebaju za blizo..moras proveriti sta ti pise na racunu u trenutku prijema racuna, obavezno.
Mozes i da racunas unapred, dok cekas na red na kasi...
Drugo pravilo obavezno proveri sifru artikla na ceni sa sifrom artikla koji uzimas, bez ozbira sto sva ostala slova ukazuju da si uzeo bas taj artikl sa tom cenom.
Trece pravilo iskljuci logiku.
 
Evo jedno moje iskustvo:
U pitanju je firma VITAPUR


Našao sam jedan lep artikal na sniženju, i pohitao u njihovu prodavnicu u ,,Novom Merkatoru''

1) U prodavnici radi jedna prodavačica.
A u toku je bio prijem robe, i par puta je zvonio telefon. A i bilo je 3-4 kupca pre mene.
Vidim da to neće skoro, pa odustanem od kupovine, i odem kući....

2) Odmah sednem za kompjuter, i na on-line trgovini, pitam help centar šta da radim.
Oni mi kažu ,,Zovite prodavnicu, rezervišite artikal koji vas interesuje, i dogovorite se sa prodavačicom kada da dođete''.
Ja tako i uradim - Međutim na telefon prodavnice se niko ne javlja....

3) Opet komuniciram sa njihovim help centrom i požalim se na nejavljanje - A oni mi kažu ,,Pokušajte sa mejlom !''
Naravno ja to odmah i uradim - I 2-3 dana ne dobijam odgovor....

4) Posle par dana ja DOBIJEM MEJL.
Ali ne od prodavnice nego od Vitapurovog prodajnog Centra !
I oni se ponude da mi pokognu.
Kako:
Da me sprovedu kroz njihov sajt, gde mogu kupiti on-line artikle, i dobiti ih na svoju kućnu adresu !
Međutim ja im odgovorim 3 stvari:
1 - To sam mogao i ja uraditi;
2 - Ne daje mi se 300 - 500 dinara za brzu poštu, jer stanujem 5 minuta peške od Novog Merkatora, a kupujem proizvod od 2 - 3 kgr. težine:
3 - A i želim ga videti uživo i odlučiti se.

Međutim operaterka je i dalje insisirala da me sprovede kroz njihov sajt i kupim on-line.
__________________________________________________________

Tako da sam na kraju odustao od kupovine u VITAPURU.
 
Poslednja izmena:

Back
Top