Razmena misljenja

Da li pricam?!
…redovno se sastajem na sednicama sa svim oblicima i stanjima ega, dusom, sv duhom, srcem, nestvrstanim unutrasnjim posmatracima, duhovima, cakrama....ego obicno urla i niko ga ne slusa, nestvrstani heklaju cipke, duhovi setaju i sklupljaju egove mrvice, cakre omm-uju i lakiraju nokte, dusa skace okolo i vice expand, expand!, srce naivno zaigrize i krene da menja brzine, kad eto ti sv.duha koji pomirujucim glasom kaze TISINA bre!
…tu krenu svi da vade svoje biljeske, vizualizacijske table, inspirativne misli, kolaze, trenutne muzicke hitove, neki se posluze cak i biblijom i video projektorom… pa se raspravljamo na svim poznatim jezicima, ljutimo jedni na druge, guramo prste u usi, pevamo, zamuckujemo, crtamo, izracunavamo, plesemo, ljubimo se, grlimo, napravimo gozbu da podmirimo gladne duhove, pregovaramo, manipulisemo, vicemo, masemo rukama, placemo, meditiramo,…
…kad svi istresu sve sto se istresti moglo, cutke sednemo da glavni podvuce crtu i izvede veliki plan…
..taj proces je obicno nevidljiv, ponekad prozborim sa svima u sebi glasno sa sobom ili sebi u bradu, ili istrcim, ispevam,. …sve u svemu, zabavno je...!
 
Da li pricam?!
…redovno se sastajem na sednicama sa svim oblicima i stanjima ega, dusom, sv duhom, srcem, nestvrstanim unutrasnjim posmatracima, duhovima, cakrama....ego obicno urla i niko ga ne slusa, nestvrstani heklaju cipke, duhovi setaju i sklupljaju egove mrvice, cakre omm-uju i lakiraju nokte, dusa skace okolo i vice expand, expand!, srce naivno zaigrize i krene da menja brzine, kad eto ti sv.duha koji pomirujucim glasom kaze TISINA bre!
…tu krenu svi da vade svoje biljeske, vizualizacijske table, inspirativne misli, kolaze, trenutne muzicke hitove, neki se posluze cak i biblijom i video projektorom… pa se raspravljamo na svim poznatim jezicima, ljutimo jedni na druge, guramo prste u usi, pevamo, zamuckujemo, crtamo, izracunavamo, plesemo, ljubimo se, grlimo, napravimo gozbu da podmirimo gladne duhove, pregovaramo, manipulisemo, vicemo, masemo rukama, placemo, meditiramo,…
…kad svi istresu sve sto se istresti moglo, cutke sednemo da glavni podvuce crtu i izvede veliki plan…
..taj proces je obicno nevidljiv, ponekad prozborim sa svima u sebi glasno sa sobom ili sebi u bradu, ili istrcim, ispevam,. …sve u svemu, zabavno je...!


Au. Kod tebe je prava žurka, nema šta.
 
Pdaešava se, kad se bore misli moje, razmišljam naglas ili se svađam sa okolnostima koji me suputavaju i mora i glad dizađe iz mene i rečenice... ko što se i smejem kad se setim nečeg smešnog....a konkretnog povoda u trenutku nema...s obzirom na orkuženje i sutuaciju...
 
Da li pricam?!
…redovno se sastajem na sednicama sa svim oblicima i stanjima ega, dusom, sv duhom, srcem, nestvrstanim unutrasnjim posmatracima, duhovima, cakrama....ego obicno urla i niko ga ne slusa, nestvrstani heklaju cipke, duhovi setaju i sklupljaju egove mrvice, cakre omm-uju i lakiraju nokte, dusa skace okolo i vice expand, expand!, srce naivno zaigrize i krene da menja brzine, kad eto ti sv.duha koji pomirujucim glasom kaze TISINA bre!
…tu krenu svi da vade svoje biljeske, vizualizacijske table, inspirativne misli, kolaze, trenutne muzicke hitove, neki se posluze cak i biblijom i video projektorom… pa se raspravljamo na svim poznatim jezicima, ljutimo jedni na druge, guramo prste u usi, pevamo, zamuckujemo, crtamo, izracunavamo, plesemo, ljubimo se, grlimo, napravimo gozbu da podmirimo gladne duhove, pregovaramo, manipulisemo, vicemo, masemo rukama, placemo, meditiramo,…
…kad svi istresu sve sto se istresti moglo, cutke sednemo da glavni podvuce crtu i izvede veliki plan…
..taj proces je obicno nevidljiv, ponekad prozborim sa svima u sebi glasno sa sobom ili sebi u bradu, ili istrcim, ispevam,. …sve u svemu, zabavno je...!

Napisi neku kolumnu,blog,nesto u ovom fazonu.Bilo bi zanimljivo citati te.
 
ja ne pricam sama sa sobom. sad ispada da ja nisam normalna, jer ovde 4 strane odgovora svi visestruke licnosti :malav:

Ma normalna si i ja pricam samo operativne stvari, radim usamljen posao i tako mi lakse. Nekad slusam audio knjige ili nesto slicno. Mislim da ovi korisnici lazu ili preteruju u zelji da budu interesantni. Meni su svi ti mnogo interesantni jako dosadni, to i ne citam jer iz aviona vidim da foliraju.
 
Ne nerviram se Ja zbog drugih, to sam davno prosla :)

Blago tebi :) ja se ponekad iznerviram, ali ne za ovakve stvari. Svejedno nije mi cilj da ljude nerviram, samo bih volela zbog svih nas da ljudi budu vise iskreni i da se manje foliraju. To su moji zivotni stavovi, da sam dovoljno dobra takva kakva sam i da ne pokusavam da budem neko drugi i neko savrsen. Kada bi ta savrsena osoba postojala bila bi neverovatno dosadna.
 

Back
Top