Razlika izmedju zluradosti i boli me dupe
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Razlika izmedju zluradosti i boli me dupe

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Podrazumevano Razlika izmedju zluradosti i boli me dupe

Srbi toliko pojmova mesaju , namerno i slucajno da se favorizuje glup i njegovo poimanje sveta i drustvenih odnosa..

To moze da znaci da je narod u proseku u Srbiji glup neopevano (stvarno nema pesama o gluposti srpskog naroda) ili da je okrenut da ugodi glupima iz samosazaljenja...

Ja nesto tipujem na ovo prvo, ali nebitno za temu...

------------------------------------------------------
    Neka pekmeza iznosi svoje misljenje o tome kako treba da se ljudi ozbirno ponasaju prema ovome i onome i slucajno potkaci nesto sto nikako ne bi trebalo pustati a jos manje obzirno prastati...
    I najblaza reakcija na to moze biti , zabole me dupe , ti se ponasaj kako ti mislis, a ja cu kako ja mislim.
    To istovremeno znaci da ta osoba i takve osobe odjednom pocinju da prave scenu i skupljaju javnu podrsku za misljenje da si ti stoka, a da su oni finjaci i kulturnjaci...

To je prvi deo.

Drugi deo je, sta god se desilo i kakvu god podrsku skupili , takve osobe pocinju da se svete i uzivaju u zluradosti.
    Znaci direktan odgovor na tvoje ili bilo cije neobaziranje i slobodu izbora svakoga je pakost i zluradost takvih "prosvecenih" i "saosecajnih" osoba...

A to ne da je razlicit zlocin nego je neuporedivo tezi zlocin od bilo kakvog boli me dupe ignorisanja ili nereagovanja (ovo drugo je mnogo cesce)...

--------------------------------
    P.S. Sinoc klinac mali , prvi razred, ulazi pre nego sto izadju ljudi iz busa, starica mu kaze, pa decko sacekaj da sidjemo , to je kulturno da sacekas...blagim tonom, stvarno blagim...
    A on njoj, kako mozete da budete bezobrazni tako , vi da tumacite i da vicete na mene (nije vikala), neverovatno , bezobrazluk...
    Dete prica naucenu zvaku od nekog, mozda majka.

Stoji kod vrata, ogromna torba na ledjima, nema sanse da prodjes i izadjes od njega...
    Niti silazi, igra dominaciju pred klincima iz razreda...ali sve tim recnikom kao finjak recnik,
    Slede stanice,silaze putnici, kazu mu , pomeri se malo dete, da sidjemo...
    On pa prodjite, ja vam ne smetam, a stoji kod prednjih ,nema sanse ni dete da prodje pored njega...

Dolazi moja stanica, ja sam 2 x 2,zena ispred mene opet, dete pomeri se da sidjemo , dete cuti...ne tangira ga, ignorise.
    Uzmem rukom kao sto obicno rade ljudi kad se probijaju pa proture ruku pa onda rukom malo pomeraju da naprave mesto za svoj prolaz...jok klinac uhvati sipku i nece da pusti....
    Progovorim , decko hajde ti predji ovde i samo ga podignem sa sve torbom i premestim na prednje sediste (nema vise od 20kg) a klinac krene, nemozete tako sa mnom zvacu policiju , to je nasilje...

Bice veselo kad jos malo poraste, kad bude mogao da koristi sve prednosti snishodjenja deci i istovremeno ojaca i u recniku i u bezobrazluku da to zloupotrebljava....
    A dosta toga se oslanja bas na zluradost i ovo sto je tema...

Primećen član cocta (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Razlika izmedju zluradosti i boli me dupe

Sve je on to video od mame i tate.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6131

zovi policiju a pos kad te nadjem zavrsices u pljeskavici
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Ma daj, dete ima 7 godina, kakva pljeskavica....to dolazi kasnije, ovo je benigno u tom smislu, ali nije u smislu halo narode ja spadam u kategoriju zene i deca, pomagajte, narode, ovaj hoce da me bije, nece da me slusa niti da mi udovoljava...itd...

- - - - - - - - - -

Efekat zluradosti je jako izrazen, tako da nisam siguran koliko procenata bi bilo realno kad kmekavac zakmeci kad ga prenese neko 2 sa 2 od koga ne polaze voda na usta u smislu seksipila i adonis karakteristika....vec se vidi da moze da razbuca prilican broj odraslih muskaraca u afektu...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6131

Ne ne takve pojave ne smeju pustati mudasca kao kod roditelja retarda koji ga nisu naucili lepom ponasanju, nego vaspitali nadrk da gaze sve redom
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Znaci uhvatis ga i bacis jedno dobrih 8m , posto cenim da ga moze covek baciti 8m sa zamahom...
    Kad je bal nek je maskenbal...
    Dobijes etiketu monstrum u startu, a i par pojavljivanja u emisijama zabavnog sadrzaja...
    Na kraju napravis karijeru kao Maca sto je napravio, kao zna da glumi....

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    171.020
    Reputaciona moć
    17269

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku

P.S. Sinoc klinac mali , prvi razred, ulazi pre nego sto izadju ljudi iz busa, starica mu kaze, pa decko sacekaj da sidjemo , to je kulturno da sacekas...blagim tonom, stvarno blagim...
    A on njoj, kako mozete da budete bezobrazni tako , vi da tumacite i da vicete na mene (nije vikala), neverovatno , bezobrazluk...
    Dete prica naucenu zvaku od nekog, mozda majka.

...
    a mozda i tata
    Ako nemas izlaz, izadji na ulaz

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Pa tesko.....tate se busaju da hoce da se biju, a majke pozivaju na kulturu a ono bezobrazno do srzi...

Tacnije, po intonaciji kako je pevusio dok je pricao, nema sumnje da je majka....ali mali je ovde nebitan, samo propratna prica....
    Ono sto je problem je sto 99,99% srba ne pravi razliku izmedju zluradosti i boli me dupe stava....
    A to ubraja vas.....

Slične teme

1. Razlika izmedju ADSL i ISDN
    Autor internet_gost u forumu Internet
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.06.2004., 23:42
  2. razlika izmedju Procesora!!!
    Autor gos u forumu Hardver
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.05.2004., 18:27
  3. Razlika izmedju Virusa, Trojanaca, Crva?
    Autor hauba u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.05.2004., 01:02
  4. U cemu je razlika izmedju NOKIA 7250 i 7250i...?
    Autor LOODA u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.04.2004., 10:00
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 27.02.2004., 18:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •