Sta volite da jedete?

nisam jeo krokodilski rep...jeo sam ajkulu i supu od ajkule...ribe obožavam... osim nekih rečnih..

volim arapsku, tursku i italijansku kuhinju, koja je vrlo raznovrsna.. i taman po meri.. ne oni krajevi sirotinskji.. volim fine slatkiše. kao i kinesku i japansku kujnu.
 
index.jpg
index1.jpg
 

Лосос, и то из хладних вода, или Русија или Канада.

Ја волим наша традиционална јела, а немам ништа ни против индијске, италијанске и мексичке кухиње.

И кад помену мађарски гулаш, сад ми се једе па не видим...
 
Лосос, и то из хладних вода, или Русија или Канада.

Ја волим наша традиционална јела, а немам ништа ни против индијске, италијанске и мексичке кухиње.

И кад помену мађарски гулаш, сад ми се једе па не видим...

Tako je!

Mislio sam na lososa, a napisao bakalar!

Tako je to kada covek omatori....
 
Prosle nedelja sam imao nesto peceno u rerni, ucelo, sto se zove LAPA.

Kupio sam od jednog poznanika.

To je jedan vodeni glodar, velicine osrednjeg psa.

Poznavaoci tvrde da je to najukusnije measo na svetu....

Ali, meni je prasetina ukusnija....

Ovo je lapa:

lywxRYI.jpg
 
Poslednja izmena:
Prosle nedelja sam imao nesto peceno u rerni, ucelo, sto se zove LAPA.

Kupio sam od jednog poznanika.

To je jedan vodeni glodar, velicine osrednjeg psa.

Poznavaoci tvrde da je to najukusnije measo na svetu....

Ali, meni je prasetina ukusnija....

Ovo je lapa:

lywxRYI.jpg

Блајби, бре, ја бих га чувала као кућног љубимца како је меден :(

Види како му је лепа. сјајна длака...
 
Obožavam azijsku i mediteransku kuhinju,obožavam domaću i našu brzu i bliskoistočnu ,obožavam meksičku i srednjeevropsku, ma obožavam hebeni subway i mek kad prigusti :lol:...da probam eskimsku i nju bih verovatnu obožavao :rotf: . Volim da klopam...to je suština... trenutna inspiracija je...pa... trenutna

P.S. A trenutno bih "ubio" za sveže skuvane taške sa pekmezom :njam:
 
Obožavam azijsku i mediteransku kuhinju,obožavam domaću i našu brzu i bliskoistočnu ,obožavam meksičku i srednjeevropsku, ma obožavam hebeni subway i mek kad prigusti :lol:...da probam eskimsku i nju bih verovatnu obožavao :rotf: . Volim da klopam...to je suština... trenutna inspiracija je...pa... trenutna

P.S. A trenutno bih "ubio" za sveže skuvane taške sa pekmezom :njam:

jel si probao mozda kinesku, japansku ili korejsku testeninu, jel vredi nesto? to planiram da probam u bliskoj buducnosti
 
uh, pavolim pasulj, sarmu, kiseli kupus kuvan sa suvim mesom, a umesto hleba kuvani krompir.. puru sa zacinom, kiselim mlekom, slaninom.. moze i samu.. tako neke corbe mi legnu vise nego meso.. a volim i meso, nije da nije.. i prasence i jagnjence i jarence.. nie to nikakav problem.. i to vise kad se ohladi.. i ribu.. da, spanac obozavam isto, kad se spremi sa pireom... i tako, seticu se jos.. uglavnom, nisam mnogo komplikovan :)

- - - - - - - - - -

salate u bilo kom obliku, solidnu vanglu sabijem posle rucka :)
 
uh, pavolim pasulj, sarmu, kiseli kupus kuvan sa suvim mesom, a umesto hleba kuvani krompir.. puru sa zacinom, kiselim mlekom, slaninom.. moze i samu.. tako neke corbe mi legnu vise nego meso.. a volim i meso, nije da nije.. i prasence i jagnjence i jarence.. nie to nikakav problem.. i to vise kad se ohladi.. i ribu.. da, spanac obozavam isto, kad se spremi sa pireom... i tako, seticu se jos.. uglavnom, nisam mnogo komplikovan :)

- - - - - - - - - -

salate u bilo kom obliku, solidnu vanglu sabijem posle rucka
:)

nikad ne bi mog'o biti francuz
 
jel si probao mozda kinesku, japansku ili korejsku testeninu, jel vredi nesto? to planiram da probam u bliskoj buducnosti

Nudle pirinčane i od jaja,raznih oblika i debljina na milion načina,vontone,dumplings (ovde se nesretno prevode kao knedle iako nikakve veze sa našim poimanjem knedle nemaju)....ima bezbroj jela sa njima,pored pirinča drugi osnov njihovih jela jer hleb praktično i ne koriste...pad thai mi je recimo među 5 omiljenih jela...jedno od onih koje mogu da jedem na dnevnom nivou...narabno da vredi probati ako voliš azijske ukuse i začine
 

Back
Top