Tramp: Zašto nam dolaze migranti iz tih vuko***ina?

Vlad88

Domaćin
Poruka
4.782
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=01&dd=12&nav_category=78&nav_id=1346122

Vašington -- Na sastanku sa članovima Kongresa, predsednik Donald Tramp je izgubio strpljenje tokom rasprave o dvostranačkom dogovoru o imigraciji, piše “Vašington post”.

“Zašto nam ovde dolaze svi ti ljudi iz vuko***ina? (shithole countries), rekao je Trump govoreći o afričkim državama, Haitiju i El Salvadoru.

Potom je predložio da bi SAD trebalo da dovedu više ljudi iz zemalja poput Norveške, s čijom se premijerkom sreo u sredu.

Prema dva izvora Posta, članovi Kongresa su bili šokirani ovakvim Trampovim vulgarnim ispadom.

Ranije tokom dana, Tramp se u telefonskom razgovoru činio spreman na kompromisni dogovor, ali tokom sastanka je promenio mišljenje i izgubio interes.

“Ju-es-ej tudej“ piše da Bela kuća nije demantovala da je Tramp iskoristio baš tu frazu u opisivanju zemalja.

People coming from shithole countries
:hahaha:
Kakav lik :worth:
 
Ja sam se valjao od smeha kad sam cuo, Ameri vise nikada nece imati predsednika koji ovako nesto derne. :hahaha:

Мени то није смешно .Америка је уништила Ел Славадор буквално је уништила .

После грађанског рата људи из Ел Славадора су населили Калифорнију били су одбачени од друштва , живели бедно и сиромашно .
били су стална мета напада организованих криминалних група и онда су се повезали у МС13 постали су брутални и једна од најбоље организованих крминалних група .

Клинтон их је депоротовао 99 године и направио пакао у Ел Салвадору .дошли су истетовирани , луди наркомани које је Америка уништила и направили су пакао у Ел Славадору који још увек траје

нека се сети тога сељачина када поново буде питао исто питање,
 
Divljaci su se uvek medjusobno i plemenski ubijali a velike sile su birale samo stranu pa tako i Ameri.

To je isto kao kad kazes dosao bogat covek do prodavnice i dve seljacine se ispred potukle zbog njega. Kriv je taj bogat. Nije ih napravio seljacinama i glupim a divljim.

Na kraju obojica traze da ih taj bogat zaposli.
 
Poslednja izmena:
Ja sam se valjao od smeha kad sam cuo, Ameri vise nikada nece imati predsednika koji ovako nesto derne. :hahaha:

govori sta misli, iskreno, i bez foliranja

ja znam da je to nezgrapno, ali ja cenim takvu iskrenost

Putin je jednako iskren, samo sto je mnogo godina diplomata, pa ume da govori na diplomatski nacin, umerenije

Trampara je pravo iz fotelje firme seo na celo bele kuce

sa tacno 0 dana iskustva u politickom foliranju
 
6lWQuae.jpg
 
govori sta misli, iskreno, i bez foliranja

ja znam da je to nezgrapno, ali ja cenim takvu iskrenost

Putin je jednako iskren, samo sto je mnogo godina diplomata, pa ume da govori na diplomatski nacin, umerenije

Trampara je pravo iz fotelje firme seo na celo bele kuce

sa tacno 0 dana iskustva u politickom foliranju

cenis da poslovni ljudi nemaju manire ? Tramp je neotesana seljacina,maksimalno iskompleksiran i najbolje oslikava svu americku bahatost.Kakav je Tramp sirov ruzan prost,..takva je americka spoljna Politika.Ti iz Srbije si za njega podejdnako neko iz u...e Srbije,samo tripujes da si nesto bolje kotiran od Latinosa samo zato sto te nije spomenuo
 
Trump kaze kako jesteee??? Heh on kontradiktuje sebe u istoj recenici ... sta izjavi danas ce skoro definitivno biti suprotno sutra. On pravi ovakve sramne izjave jer savrseno razume da to prolazi fantasticno kod njegove republikanske baze , jos republikanskih vrednosti na delu. To je takva ignorentna izjava da nema opravdanja ... podcenjuje ljude koji nisu imali iste prilike i okolnosti da prosperiraju kao naprimer ljudi iz drugih zemalja kao Norveska. Tu nema nistaaa realno, to je okrutno.
Jos vaznije je da razumete da ovakav govor ohrabruje ultra-desnicare i ostale fakcije koje koriste retoriku mrznje... pogledajte samo koliko njih se okuplja u Poljskoj , US, Francuskoj.... to su sentimenti koji dokazano imaju potencijal da destablizuju. Tako da neee.... nije nimalo duhovito ili hrabro to sto je on izjavio.
 
Овај Трамп је гори расиста од Хитлера, а није баш ни посебно бистар.
Ко је па луд да дође из Норвешке у США? Из Европе су долазили само шљамови као Трампови преци, затвореници, авантуристи гоље.
Једино да ЦИА напараве граћански рат измећу Норвешке и Данске па да неко што мора.
 

Back
Top