Ljubimci i ljubimci
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ljubimci i ljubimci

Početnik
    Učlanjen
    09.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ljubimci i ljubimci

Mnogi ljudi imaju kucne ljubimce, vole ih, i cuvaju, i to je lepo. Ono sto nije lepo je da ti ljudi izvode svoje ljubimce iz svojih kuca i dvorista, na ulicu, i parkove gde setaju drugi ljudi i gde se deca igraju, i dozvoljavaju da njihovi ljubimci vrse nuzdu (seru) na takvim mestima. Pitam se, a pitam i vas, zasto mi moramo da idemo iza tih ljudi i gazimo i cistimo govna njihovih ljubimaca, i pritom ugrozavamo sopstveno zdravlje? Ili smo mi nacija koja voli da bude u govnima? Zar nije posao komunalne policije da vodi racuna o ovakvim losim pojavama ili je njihova nadleznost da nose dugacke pendreke, tuku babe i dede po autobusima i sede po kancelarijama uz jake kafice(dobice gastritis jadnici)?

Vlasnici kucica i drugih ljubimaca (a i vi ste njihovi ljubimci), volite se i dalje, ali ako ste se vec odlucili da ih imate i cuvate, shvatite da je vasa zakonska, moralna, kulturna i gradjanska obaveza i odgovornost da nas ne zasipate njihovim govnima!

Iskusan frederikrr (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano Re: Ljubimci i ljubimci

Citat Original postavio mat38 Pogledaj poruku
    Mnogi ljudi imaju kucne ljubimce, vole ih, i cuvaju, i to je lepo. Ono sto nije lepo je da ti ljudi izvode svoje ljubimce iz svojih kuca i dvorista, na ulicu, i parkove gde setaju drugi ljudi i gde se deca igraju, i dozvoljavaju da njihovi ljubimci vrse nuzdu (seru) na takvim mestima. Pitam se, a pitam i vas, zasto mi moramo da idemo iza tih ljudi i gazimo i cistimo govna njihovih ljubimaca, i pritom ugrozavamo sopstveno zdravlje? Ili smo mi nacija koja voli da bude u govnima? Zar nije posao komunalne policije da vodi racuna o ovakvim losim pojavama ili je njihova nadleznost da nose dugacke pendreke, tuku babe i dede po autobusima i sede po kancelarijama uz jake kafice(dobice gastritis jadnici)?

Vlasnici kucica i drugih ljubimaca (a i vi ste njihovi ljubimci), volite se i dalje, ali ako ste se vec odlucili da ih imate i cuvate, shvatite da je vasa zakonska, moralna, kulturna i gradjanska obaveza i odgovornost da nas ne zasipate njihovim govnima!
    A zasto ne prijavis kada vidis da neko nije pocistio za svojim ljubimcem?
    Zasto se ne pobunis negde gde treba, a ne ovde na forumu?

Ista je prica sa bilo cime - kada vidis da neko ne radi nesto kako treba - ti se pobuni. Ako cutis i ne uradis nista - onda si saucersnik. Prijavi. Prijavi. Prijavi.
    To je gradjanska svest - da prijavis nadleznoj sluzbi gradjanske prekrsaje.

Ali gradjanska svest nije u modi, u modi je krezuba svest. Jbg....kako sejes - tako zanjes.
    “Float like a butterfly, sting like a bee. The hands can't hit what the eyes can't see.”

Početnik
    Učlanjen
    09.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prijavljujem, i te kako, ali bez uspeha.Zato i pominjem nevidljivu komunalnu policiju koja treba da resava ovaj problem, a to ne radi.I ovaj tekst je vrsta prijave i vid borbe, kao i poziv na istomisljenike da se problem resava.Zato, frederikrr ne deli savete, vec se ukljuci i pomozi na neki nacin, da imamo cistiji grad.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6101

Citat Original postavio mat38 Pogledaj poruku

Govna su stajsko djubrivo kvalitet ne brini
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Iskusan frederikrr (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    126

Komunalna policija jeste stoka, ali u 90% slucajeva kada sam zvao, reagovali su (dok sam ziveo u NS-u)
    “Float like a butterfly, sting like a bee. The hands can't hit what the eyes can't see.”

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1068

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Slične teme

1. Kako vam se zovu ljubimci i kako im tepate?
    Autor Sky'sTheLimit u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 349
    Poslednja poruka: 17.06.2017., 14:53
  2. Svinje kao Kucni Ljubimci
    Autor @Xel u forumu Svet životinja
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 20.06.2014., 17:51
  3. VIRTUALNI LJUBIMCI
    Autor dunja4you u forumu Internet
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 17.08.2005., 14:25
  4. kucni ljubimci