Ко прати пдф Политику

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.699
IH7F-X0HTPKRDY9y7JlwzQ.jpg


6mxTRTHTQmOvA3mQ7vVfkg.jpg


Значи жене више дангубе на форуму. z:D


извор: https://www.krstarica.com/info/kontakt/
 
Zapravo, možda i ne toliko, kada vidimo da je ispod 18 godina u potpunosti isključeno iz ankete, a takvih ima dosta.

To ti tako izgleda po raznim postovima. I ja sam mislio da se radi o nekim balvcima koji pisu na forumu u vezi politike i povijesti. Tako neki forumasi ostavljaju dojam. Na kraju sami bi se znali "izdati" da su to ljudi koji su odavno zagazili u 5-to ili 6-to desetljece zivota.

Mladi ljudi imaju druge preokupacije. Izlaze, druze se, opijaju.... i kako im je vec nametnuto drogiraju i razmisljaju u pravcu koji im je odredjen. Pogledaj malde ljude oko sebe u porodici u birtiji.... Tko od njih se bavi politikom, istorijom il aktulanim problemima? Ja takve u svojoj okoloni ne vidim. To su sve nevina djeca koja pojma o zivotu nemaju i koje jednog dana nazalost ne ocekuje bolji i lagodniji zivot od njihovih roditelja. Mada zivimo u 21. st. u vremenu kada bi na Zemlji ljudi trebali zivjeti boljee nego ikada prije. A bolje od ljudske vrste zivot zive psi i macke ako im je samo malo paznje pruzeno.
 
Ma nije stvar samo toga; mnogi su se i javno predstavljali kao 14-godišnjaci, 15-godišnjaci i slično.

Ja mislim da su rezultati ankete tu iz nekih zakonskih razloga takvi, pa su maloletnici i deca izostavljeni. S druge strane, nema sumnje da se većina i lažno predstavlja kao da su stariji.

Inače, footsman-e, kada smo kod omladine danas, FB je koliko vidim već krenuo da izlazi iz mode i svi vise na Instagramu.
 
Hrvati su pokazali u progonu Srba civila sta misle o Srbima i Srbiji.Takodje u unistavanju imovine i nepostovanju groblja Srba koja su takodje unistavana.Rade na tome da se zatre svaki trag postojanja Srba ikada u Hrvatskoj i zataska sta su uradili dok progon civila slave kao "vojnu pobedu".
To je istorija sto se toga tice i deo bliske proslosti koja postaje istorija.

Nekada se za makar i sumnju da je neko protiv drzavnog uredjenja slalo na Goli otok.Danas to nadlezni regulisu na svoj nacin.Politika me ne zanima,zanimaju me ljudi i to uvek isticem jer tako jeste.Ima tema ovde koje nisu za ovaj pdf i uvek me zatekne kad ih ovde vidim.

Kako vas nije strah da cete zbog pisanja ovde biti privedeni,optuzeni,ispitivani?
Ozbiljno pitam.Jer nije uopste naivno sta neki ovde pisu i pitam se kako gledaju na mogucnost da jednog dana odu na razgovor sa nadleznima.Htela sam da otvorim temu o tome ali ne znam kako jer cesto se zatvaraju posto nisu citiram "otvorene kako treba".
 
Poslednja izmena:
Hrvati su pokazali u progonu Srba civila sta misle o Srbima i Srbiji.Takodje u unistavanju imovine i nepostovanju groblja Srba koja su takodje unistavana.Rade na tome da se zatre svaki trag postojanja Srba ikada u Hrvatskoj i zataska sta su uradili dok progon civila slave kao "vojnu pobedu".
To je istorija sto se toga tice i deo bliske proslosti koja postaje istorija.

Nekada se za makar i sumnju da je neko protiv drzavnog uredjenja slalo na Goli otok.Danas to nadlezni regulisu na svoj nacin.Politika me ne zanima,zanimaju me ljudi i to uvek isticem jer tako jeste.

Kako vas nije strah da cete zbog pisanja ovde biti privedeni,optuzeni,ispitivani?
Ozbiljno pitam.Jer nije uopste naivno sta neki ovde pisu i pitam se kako gledaju na mogucnost da jednog dana odu na razgovor sa nadleznima.

U normalnim drzavama se tako postupa sa izdajnicima!

Osim u Srbiji!

Oni su na vlasti!
 

Back
Top