Koliko ste iskreni na forumu?

Odgovorio sam na pitanje koje je i naslov ove teme...uvek pisem iskreno,ne samo ovde nego bilo gde...iskreno nastupam uopste....a kako mogu ja da znam sta ona misli i sta zeli da kaze? Ili bilo ko ovde sa ovog foruma...

U tome i jeste stvar - niko ovde ne može znati šta je istina, ukoliko se lično nije u nešto uverio, tako da je i sama tema bespredmetna.
Kakvog smisla ima da ovde pišemo da smo iskreni ili nismo, kad se ne može znati da je izjava o iskrenosti iskrena? :deda2:
 
Sad mozemo odmah poceti da se lazemo, ali poenta je da se ovde iskeno odgovori :)
Ne bi bilo lose da mi neko napravi neku anketu-skalu, tipa od 1 do 5, npr., a I ne mora.
Hocu da vas cujem.
Ja bih na toj skali bila verovatno oko cetvorke..

neskromno ću reći 5, jer sve što kažem je istina, osim kad se zezam, a uglavnom se zezam, a i kad nešto neću da kažem ja izbegnem odgovor, pa odatle 5.. e sad, što se transparentnosti tiče tu sam jaka jedinica.. :lol:
 
Pitanje je šta uopšte znači biti iskren, na forumu sam onakav kakav sam i u rl, nemam potrebu da budem nešto što nisam,
da se pretvaram. I potpuno mi je nebitno da li neko laže ili govori istinu na forumu, takođe i laganjem otkrivamo sebe, možda
i više nego govoreći "istinu".
 
Pitanje je šta uopšte znači biti iskren, na forumu sam onakav kakav sam i u rl, nemam potrebu da budem nešto što nisam,
da se pretvaram. I potpuno mi je nebitno da li neko laže ili govori istinu na forumu, takođe i laganjem otkrivamo sebe, možda
i više nego govoreći "istinu".

Pod istinom se podrazumeva ono Sta u Sta mi verujemo da je istina, realnost kakvu dozivljavamo.
 
Pitanje je šta uopšte znači biti iskren, na forumu sam onakav kakav sam i u rl, nemam potrebu da budem nešto što nisam,
da se pretvaram. I potpuno mi je nebitno da li neko laže ili govori istinu na forumu, takođe i laganjem otkrivamo sebe, možda
i više nego govoreći "istinu".

Znaci pita te neko ime i prezime, jesi ozenjen,imas decu,sta si zavrsio,koliko zaradjujes,duzina kite,godiste,adresa,br telefona i sl,i dodjemo do toga da vecina to ne zeli podeliti na forumu i netu i da je iskren 10% na neobavezne teme
 

Back
Top