Prvi kongres Srpske desnice

јел смо беше такве младе имали 5 октобра ?

имали смо.. па су упропастили државу ..

нико не спори да треба да буду паметни , образовани али пре свега тога морају да буду извајани у родољубљу ..

да ли ви знате какве нове генерације има Русија .то је за пример ..то је нешто што је имала Југославија 70 тх година ..здрав патриотизма , лојалност ..интелект .мотивација

нешто невероватно .као драгуљ који се скривао у шкољци .такво нешто је настало за 17 година ..мислим да би било добро повезивања са тим драгуљима.
 
Нисмо имали !

Робови су послати да спавају на теткином каучу.

Наравно да Русија то има, био сам и радио сам са тим младим људима од 2003-2009.г.
Видео сам ту самоувереност и непоколебљивост у сопствену веру ! - Нешто задивљујуће у овој Глобализацији
- - -
То је оно што не знаш да прочиташ у мојим постовима - Васпитање !

Без васпитања нема морала, без морала нема храбрости. Кукавица не може бити моралан. Без морала нема обичаја, а без обичаја нема ни културе.
 
Poslednja izmena:
Нисмо имали !

Робови су послати да спавају на теткином каучу.

Наравно да Русија то има, био сам и радио сам са тим младим људима од 2003-2009.г.

- - -
То је оно што не знаш да прочиташ у мојим постовима - Васпитање !

Без васпитања нема морала, без морала нема храбрости. Кукавица не може бити моралан. Без морала нема обичаја, а без обичаја нема ни културе.

фасцинирана сам новом генерацијом младих Руса .њиховим здравим патриотизмом и жељом и трудом да преузму Русију

за Русију нема зиме ..само повезивање са младима Русије може да обликује наше нове генерације.

млади се трују глупостима ..ситуација је више него трагична .они ако у раном добу не буду обликовани , онда је готово .ту помоћи нема .
 
Devojka mi baš skoro počela da trenira kik - boks, nisam siguran koliko bi drugarici to bilo pametno, a vala i meni :mrgreen:

z:lol:нећемо ми тебе да дирамо твојој девојци ..

размисли ти још једном .не би било лоше да се активираш ..некада су млади са осмехом на лицу ишли да моле да раде за државу ...
 
фасцинирана сам новом генерацијом младих Руса .њиховим здравим патриотизмом и жељом и трудом да преузму Русију

за Русију нема зиме ..само повезивање са младима Русије може да обликује наше нове генерације.

млади се трују глупостима ..ситуација је више него трагична .они ако у раном добу не буду обликовани , онда је готово .ту помоћи нема .

Суверенитет и слобода (наравно из њиховог културолошког угла, што је осећај њихове воље и њихове свести)

Ми овде немамо своју вољу и своју свест.

Младе слабо васпитавају како би остали робови или постали још већи робови.

А онда млади и неваспитани кажу па онда идем да будем роб у златном кавезу на западу.

А треба да каже идем тамо привремено да робујем и да се вратим као слободан и суверен човек.
 
љубоморан си

јесам. мене никад ниси мувкала :(

- - - - - - - - - -

колико се левичари понашају нечасно, види се и из овог примера. десничарима никад не би пало на памет да се ките туђим именом, да би му тако наносили срамоту.
 
Суверенитет и слобода (наравно из њиховог културолошког угла, што је осећај њихове воље и њихове свести)

Ми овде немамо своју вољу и своју свест.

Младе слабо васпитавају како би остали робови или постали још већи робови.

А онда млади и неваспитани кажу па онда идем да будем роб у златном кавезу на западу.

А треба да каже идем тамо привремено да робујем и да се вратим као слободан и суверен човек.


Жалосно је да имамо целу једну генерацију која долази и то од 2008 године , буквално генерација за бацити .надам се та неће бити још једна .ситуација је више него трагична
 
јесам. мене никад ниси мувкала :(

- - - - - - - - - -

колико се левичари понашају нечасно, види се и из овог примера. десничарима никад не би пало на памет да се ките туђим именом, да би му тако наносили срамоту.

Ja suštinski ne znam šta su danas desničari i levičari po ovakvim civilnim organizacijama osnovanim po kvazi-direktivama !?!


- - -

Za mene današnji desničar treba da ima naočitost i oštrinu pučiste...

A naočit i naoštren levičar treba da bude odlučan na asfaltu dok ga ne zgazi tenk !
 
како мисли Вучић шаље .колико знам одласке је одобрио прво ДОС када је дошао на власт

naravno, u vreme komunisticke SFRJ, onolika dijaspora Jugoslovena po Evropi i Americi se teleportovala iz Kine, ne iz Jugoslavije

kada je DOS dosao na vlast, tj kada je Djindjic dosao na vlast, preokrenuo se trend u Srbiji, prepolovio se broj dece koja idu preko, i povecao se broj radjana dece

isto je u Rusiji kod Putina, preokrenuo je trend, radja se vise dece nego sto ima umrlih

prvi put od devedesetih

ali Djindjic je vrlo brzo ubijen

navijacemo za Putina da odradi sve mandate do kraja

za dorbro ruske federacije, ali i za dobro ostatka planete koja se uzda u ravnopravnost svetskih sila

treba malo Komi da proveris fakta, pre nego se izlupetas
 
Ja suštinski ne znam šta su danas desničari i levičari po ovakvim civilnim organizacijama osnovanim po kvazi-direktivama !?!


- - -

Za mene današnji desničar treba da ima naočitost i oštrinu pučiste...

A naočit i naoštren levičar treba da bude odlučan na asfaltu dok ga ne zgazi tenk !

десничари су одговорни и морални људи који мисле о будућности нације. левичари мисле само о томе како да завуку руку у туђи џеп. то је основна разлика. зато се и каже- лева рука, десни џеп.
 
Imaš dve diferencijacije sirotinje 1.) moralne i 2.) nemoralne !

Oligarhija (partokratija+plutokratija) kada prekardaši i unizi već poniženu sirotinju onda treba desničari da koriguju situaciju kako ne bi došlo do prekomernog zaglupljivanja rulje i nekontrolisane manipulacije pri udvaranju Oligarhije Rulji , kroz demokratiju, koja raste iz 1.) u 2.)

Kada desničari zakažu pučem (salonske i kabinetske aktivnosti i dogovora i događaja zavereništva) onda ostaje šansa levičarima 2.) a to je ulica !!

- - -
Dakle, gde smo mi trenutno?

Ka puču ili ka ulici ??
 
ми смо тренутно на развалинама левичарске наопаке визије света и државе. а прилике су да ту и останемо.
Uff...laskaš !

Vizija, misija, cilj i svrha.

Imati viziju, ...ohohhooo... to su ozbiljna društva.

- - -
Srbija nema strategiju, ali postoji strategija za Srbiju.

do 2014 pročitao sam 10tak strategija od 170 usvojenih i predloženih, postavljenih na sajtovima Vlade RS i minist.

Pozlilo mi je od fantazmagorija !
 
како мисли Вучић шаље .колико знам одласке је одобрио прво ДОС када је дошао на власт .када би се прикључили ЕУ те тада нико не би остао ..

пола милиона Пољака младих Пољака је у Енглеској. прикључивање ЕУ би било погубно за Србију..што је најгоре та деца пропадају у иностранству .

- - - - - - - - - -



па , није баш да ниси нико ..дефинитивно те треба препоручити .

Tebi ne prija ovaj vazduh u Srbiji?
 
mwOktkqTURBXy83NTA0MWQwNzdiN2E3MmE3YTkyYzUxN2MyNjUxMGRhOS5qcGVnkZUCzQJsAMLD

07BktkqTURBXy9lYTI4YTAwNmI0MGUxYjg0YmJmZDliZWM2MzIzMGI3OC5qcGVnkZUCzQJsAMLD


Ri2ktkqTURBXy9jNGNmMTNlMDAzOWNkODFlYzdkZWU2ZWNhMTQyZjUwZC5qcGVnkZMCzQMmAA
 

Back
Top