Prvi kongres Srpske desnice

побогу овде мислим да рођака Ратка Младића и остале ,уопште ми није јасно да ли си прочитао ко су чланови ..

Na žalost, ovih dana je i sam patrijarh Irinej izašao sa podrškom Vučiću, tako da pedigre određene ličnosti ne mora da garantuje njen kredibilitet za budućnost. Naravno, ja neću svog patrijarha manje poštovati zbog ovoga, ali takođe i neću uzimati njegovo mišljenje bez rezerve...
 
нема нико други ..а нова омладина стасава .

- - - - - - - - - -

Za dilovanje ne, pošto i kada bih se time bavio, moj mentalni sklop mi ne bi dozvolio da budem policijska drukara...

не мислим за диловање , него за улицу .нове генерације стасавају треба им нови вођа..треба ту нову енергију покренути и придобити , обликовати и усмерити ка правом путу .
 
ко би ви предоложили за улицу?

- - - - - - - - - -



да ли имаш неки предлог?

ja predlazem proletere da se aktiviraju

ne da sede po kancelarijama i sastance po nekim kvazi sastancima komunisticke partije

nek nesto i urade, kao sto su to radili Broz i Mosa Pijade

a ne ove kukavice danas, sto glume komuniste, a ustvari samo sanjaju burzujske vile na Dedinju i privatne sofere
 
нема нико други ..а нова омладина стасава .

- - - - - - - - - -



не мислим за диловање , него за улицу .нове генерације стасавају треба им нови вођа..треба ту нову енергију покренути и придобити , обликовати и усмерити ка правом путу .

stasalu omladinu vucic salje odmah u inostranstvo, na zapad da tamo budu radnicka klasa. izvinjavam se, ne salje ih, nego beze.

prosecno oko 60-65,000 godisnje, sa trendom povecanja te cifre.

cela generacija koja zavrsi skolsku godinu broji nesto iznad 90.000 djaka.

2/3 te dece idu u inostranstvo, godinu za godinom
 
не мислим за диловање , него за улицу .нове генерације стасавају треба им нови вођа..треба ту нову енергију покренути и придобити , обликовати и усмерити ка правом путу .

Ništa se bitno ne dešava na ulici, a i kada se dešavalo, to nije bilo koordinisano iz jednog centra kako mnogi vole da zamišljaju. A nema ni nove energije, pošto su mlađi nesposobni i nezainteresovani za tako nešto, dok su oni stariji koji su iskreno bili u svemu tome samo shvatili ne da im niko neće reći "hvala", već da će robijati sa etiketom huligana i nasilnika. Više niko sa dva grama mozga ne želi da rizikuje, posebno kad vidi šta se sve dešava oko njega.
 
stasalu omladinu vucic salje odmah u inostranstvo, na zapad da tamo budu radnicka klasa. izvinjavam se, ne salje ih, nego beze.

prosecno oko 60-65,000 godisnje, sa trendom povecanja te cifre.

cela generacija koja zavrsi skolsku godinu broji nesto iznad 90.000 djaka.

2/3 te dece idu u inostranstvo, godinu za godinom

како мисли Вучић шаље .колико знам одласке је одобрио прво ДОС када је дошао на власт .када би се прикључили ЕУ те тада нико не би остао ..

пола милиона Пољака младих Пољака је у Енглеској. прикључивање ЕУ би било погубно за Србију..што је најгоре та деца пропадају у иностранству .

- - - - - - - - - -

Ja sam niko, a i da sam neko ne bi mi padalo na pamet da radim nešto u tom pravcu.

па , није баш да ниси нико ..дефинитивно те треба препоручити .
 
Жалосно је да досовци НВО штампају своје спаваче ..млади су и истрајни , послушни ..то уопште није добро .

то је проблем велики и све су прилике да ће за пар година бити непремостиви проблем.
 
ко би ви предоложили за улицу?

- - - - - - - - - -



да ли имаш неки предлог?



Улица је за смутљивце. То је добар рад за странце. Прочитајте историју револуција па лепо заборавите на улицу и на руљу и те убачене провокаторе и револуционаре. Коме је у улици донето нешто добро !?

- - -
Пуч увек има шансе да донесе нешто своје.!

Улица је увек 100% доносила туђе !

- - -
Немаш коме причати. Цивили лево, цивили десно ...:kafa: ...
 
Desiće se to pre ili kasnije, budući da živim u gradu šefa BIA, a sa ovakvim mentalitetom mogu jedino da dobijem preporuku za demokratski mrak, da me proguta.

ма ти си фантастичан .ти имаш ту енергију која је потребна .имаш потенцијал .ретко ја грешим .

- - - - - - - - - -

Улица је за смутљивце. То је добар рад за странце. Прочитајте историју револуција па лепо заборавите на улицу и на руљу и те убачене провокаторе и револуционаре. Коме је у улици донето нешто добро !?

- - -
Пуч увек има шансе да донесе нешто своје.!

Улица је увек 100% доносила туђе !

- - -
Немаш коме причати. Цивили лево, цивили десно ...:kafa: ...

имати младе који су и за скупштину и за улицу .значи да могу да створе критичну масу када је потребно ..
 
ма ти си фантастичан .ти имаш ту енергију која је потребна .имаш потенцијал .ретко ја грешим .

- - - - - - - - - -



имати младе који су и за скупштину и за улицу .значи да могу да створе критичну масу када је потребно ..

Имати васпитане младе, који образовањем зараде, стекну и не потроше егзистенцију на западу конзумеризмом и цивилштином, јесу потенцијал појединачне сувереност, независности и слободе који се враћа у земљу удружујући се у колективни суверенитет, сопственом слободном вољом и свешћу јесте ново политичко уређење, нова управа, а времном постаје и нова држава-нација !

Критична маса је у храбрим, васпитаним, виталним и економски сувереним младим особама.!
 
Имати васпитане младе, који образовањем зараде, стекну и не потроше егзистенцију на западу конзумеризмом и цивилштином, јесу потенцијал појединачне сувереност, независности и слободе који се враћа у земљу удружујући се у колективни суверенитет, сопственом слободном вољом и свешћу јесте ново политичко уређење, нова управа, а времном постаје и нова држава-нација !

Критична маса је у храбрим, васпитаним, виталним и економски сувереним младим особама.!

Ekonomska suverenost je možda i najbitnija stavka, jer koliko god se neko ne vodio materijalnim vrednostima, da bi imao svoj mir potrebno je imati i dovoljno novca da sam sebe finansiraš. Čim materijalno zavisiš od nekog drugog, postaješ podređen tom nekom...
 

Back
Top