DEMOKRATSKSA UNIJA ROMA: Nećemo sa Đilasom, on nas je nasilno raseljavao!

Jedna od retkih stvari gde sam potpuno podržavao druga Đidu.


Da ih ne znaš, skupo bi ih platio. Srce da ti se slomi.

Pazi ti šta oni pričaju. Nemamo nameštaj, nemamo struju, nemamo vodu, došli rekli kupite prnje i ćao. Jer su valjda živeli u dupleksima po Petoj Aveniji umesto nelegalno, po septičkim jamama od "kuća" ispod Pančevca, bez vode, bez struje, baveći se krađama i prostitucijom.
 
Да, насилно их је уваљивао у цивилизацију, терао их у школе, по децу долазили аутобусима, дали им рачунаре, дао им станове које су већ урнисали.

Очигледно је да се боље уклапају у примитивно животно окружење, па што да им се ускраћује право на избор. Значи правац на врата малог алека, тамо их чека њихова верзија рајског живота
 
тицо,

Теби је криво што ти ниси добио прилику као и другови Роми.

Ноуп мрачак, ја сам своју прилику сам уграбио од основне школе до факултета, па потом додатним едукацијама у земљи и иностранству и врло богатом животном и пословном праксом, те бројним путовањима широм плантете.

Знаш, одувек сам се гнушао свих оних који су своју прилику реализовали кроз политички систем и политичко запошљавање на државним јаслама, јер нису били способни да се другачије докажу
 
nijedna drzava nije imala koristi od cigana,svi su s njima na gubitku,sisaju drzvne pare,kote se nemilice,uzas,uzas,

Ви имате срећу што их успевате асимиловати и подвести под своју хрватску културу. Неког ефекта асимилације било је и у Србији, али то је безначајно кад нама стално шаљу нове Цигане из ЕУ, преко сарадње коју смо прихватили кроз пројекат реадмисије, који не знају ни цигански ни српски, па је тиме сад тај процес успорен. Можда ћете се у будућности ви морати позабавити њима.

Али добра им је ова изјава, насилно расељавао, Ђилас се придружио националистичкој елити, Милошевићу и Шешељу, оптужен је за насилно расељавање.

Видите како човек одмах делује озбиљније. z:mrgreen:

250px-Dragan_Đilas_2013.jpg
 
Ноуп мрачак, ја сам своју прилику сам уграбио од основне школе до факултета, па потом додатним едукацијама у земљи и иностранству и врло богатом животном и пословном праксом, те бројним путовањима широм плантете.

Знаш, одувек сам се гнушао свих оних који су своју прилику реализовали кроз политички систем и политичко запошљавање на државним јаслама, јер нису били способни да се другачије докажу

Ајде, ајде, не буди пун мржње и једа. Мораш да прихватиш себе и околину, и реалност.
 
Ајде, ајде, не буди пун мржње и једа. Мораш да прихватиш себе и околину, и реалност.

Ха ха мрачак, па ја да нисам свестан себе и својих способности не бих оно малопре ни написао :)

Него, ај' шапни својим колегама из одбора да нам врате маринца, није фер да нам ускрате његово весело писање и засмејавање :)

Правда за маринца!
 
Ајде, ајде, не буди пун мржње и једа. Мораш да прихватиш себе и околину, и реалност.

Коју, бре, "РЕАЛНОСТ" - захваљујући дебилима СНС-а СРБИЈА ЈЕ ПОСТАЛА НАЈГОРИ КОНТЕЈНЕР ЗА ЉУДЕ КОЈЕ ЗАПАД НЕ ЖЕЛИ НИ ПО КОЈУ ЦЕНУ - а ту свакако спадају и Цигани који никако не могу НИГДЕ ДА СЕ УКЛОПЕ И НОРМАЛНО ЖИВЕ........
 
Jedna od retkih stvari gde sam potpuno podržavao druga Đidu.


Da ih ne znaš, skupo bi ih platio. Srce da ti se slomi.

Pazi ti šta oni pričaju. Nemamo nameštaj, nemamo struju, nemamo vodu, došli rekli kupite prnje i ćao. Jer su valjda živeli u dupleksima po Petoj Aveniji umesto nelegalno, po septičkim jamama od "kuća" ispod Pančevca, bez vode, bez struje, baveći se krađama i prostitucijom.

prema izjavama ovih ljudi...ispada da je država Srbija nešto dužna njima
 

Back
Top