NOVA PONUDA NA TRŽIŠTU: Seks roboti za žene

proka

Legenda
Poruka
57.100
NOVA PONUDA NA TRŽIŠTU: Seks roboti za žene
Američka firma počela je proizvodnju pametnih mašina čiji je jedini zadatak da zadovolje žene

Seks-roboti za muškarce već su osvojili tržište, a kompanija „Realbotix“ napravila je i prvog seks robota za žene.

Inženjer Met Makmalen, direktor te firme, prošle godine je predstavio Harmoni, robota s veštačkom inteligencijom, a sada pravi mušku verziju te lutke koja govori i ispunjava seksualne želje.

1374339_seks-robot1-foto-realdoll-com_ff.jpg
FOTO: REALDOLL.COM
Bolji od vibratora


- Pametni seks-robot uskoro će biti završen iako još nema ime. Roboti će imati bioničke penise i biće bolji nego bilo kakav vibrator, a radiće sve što žena koja ga kupi poželi. Osim toga, za puni utisak seksualnog iskustva, on će moći s njima i da razgovara o različitim temama - rekao je inženjer iz San Dijega.


Mašina će, dodaje Makmalen, moći da prenese svoju „ljubavnicu“ do kreveta.

- Da bi muški seks-roboti bili efikasni, moraju da se kreću, a najveći problem, i tu će morati najviše da se radi, jeste kretanje kukova. On će moći da pleše kukovima, jer je to veoma važno za žene - kaže on.

Nebo je granica


Što se tiče karakteristika pametne mašine, kupac će moći da bira sve detalje po svojoj želji, a Makmalen kaže da je „samo nebo granica“. Ženski roboti koštaju oko 12.000 evra, a verovatno će to biti i cena muške verzije.


1374337_seks-robot2-foto-realdoll-com_ff.jpg
FOTO: REALDOLL.COM

KARAKTERISTIKE


- Muški seks-robot još NEMA IME

- Mašina ima BIONIČKI PENIS, a veličinu i oblik bira mušterija
- Robot MOŽE DA RAZGOVARA sa ženama o više tema
- Biće SPOSOBAN DA NOSI „LJUBAVNICU“ do kreveta
- Kukovi su pokretni i njima MOŽE DA PLEŠE
- Karakteristike robota mogu da se menjaju PREKO APLIKACIJE na telefonu
Profesorka s Harvarda zabrinuta
MUŠKARCI SUVIŠNI

Profesorka sa Harvarda dr Keti O‘Nil kaže da je pojava muških seks-robota posebno zabrinjava.

- Za sada bi samo 19 odsto žena imalo seks s robotom, ali ako se pokaže da oni zaista poznaju žensku anatomiju i mogu da govore, to će se promeniti, a muškarci će postati suvišni - kaže ona.



- - - - - - - - - -

http://www.kurir.rs/zabava/zena/2973409/seks-roboti-za-zene

- - - - - - - - - -

da li su muskarci sad stvarno postali suvišni?
 
Zaebo se inzenjer...
Ako nije ugradio opciju da se robot iznervira i da lupa glavom o zid, nije nista uradio..
Zena mora da se oseti mocnom, a to moze samo ako prenese frustraciju na drugoga, tj na muskarca partnera...
Ako hoce da prodaje robote danas a ne u proslom veku, njegov robot mora biti Bosanceros.....znaci bez lakog nerviranja i udaranja glavom o zid, nista...
 
Ideja je genijalna za ove što se ebu u tišini. Ja volim da razmenjujem reči, nežne, prljave, tihe, glasne...i zamišljam kakva bi to nadrealna scena bila kad bih počela da šapućem u uvce svom plastičnom dečku: ,, ajmo sad macane, ubrzaj se malo,,
a on me samo gleda svojim prodornim beživotnim pogledom i ja shvatim...ooo zašto moj ljubavnik zabušava, ah pa nisam mu menjala baterije ceo mesec a trošila sam ga :rotf:
 
Poslednja izmena:
Zaebo se inzenjer...
Ako nije ugradio opciju da se robot iznervira i da lupa glavom o zid, nije nista uradio..
Zena mora da se oseti mocnom, a to moze samo ako prenese frustraciju na drugoga, tj na muskarca partnera...
Ako hoce da prodaje robote danas a ne u proslom veku, njegov robot mora biti Bosanceros.....znaci bez lakog nerviranja i udaranja glavom o zid, nista...

svaka ti zlatna, zasluženo repka :D
 
pazi ovog sa sporskim čarapicama dignutim do listova ko da je nemački turist
jeli proko
jel ovim robotima non stop stoji pravo ili samo kad pritisneš dugme :lol:

Imas mentalno upravljanje, stavis kao slusalice iza uva i komandujes dizi , spustaj, naduvaj naduvaj, naduvaj, naduvaj...ebote, ovaj daljinski ne radi, naduvaj bre majk ti ga , trosi baterije a ne radis, skotino, dzabalebarosu, isti si kao i ostali muskarci, bem ti...naduvaj...naduvaj....
 
Perfect bi mogla da porazmisli o onoj igri gde muskarci stoje iza zida, a kroz rupu proture nesto, pa onda bez intimizacije zena ima osecaj i promene i povratnu spregu kako je mocna i tako to...

Nudiš mi serijsko pušenje qurčeva bez emotivnog uplitanja ako te dobro razumem!

Ne znam čime sam te ja toliko zadužila mislim hvala ti u svakom slučaju ali to nije moja misija, na pogrešnom si putu.
 
Japanci izumili robot za seks.

Za prvo testiranje na Balkanu prijavile se Milojka, Štefica i Fata.

Nakon sat probe Milojka izađe van i kaže:

– ‘Ljudi, bre, pa ovo je super!’

Nakon 2 sata probe izađe van Štefica i kaže:

– ‘Kaj mali dela! Ja si ga bum čim prije nabavila!’
loading…

Fata uđe i nema je, i nema je … Nakon 6 sati robot istrči van, a za njim trči Fata i viče:

– ‘Vrati se, ***** ti materima. A za bježat’ imaš baterije, ha???
 

Back
Top