Teska nesanica

Pa onako nisam bas cesto pod stresom,sto se tice obaveza spavam jedem,idem u wc,budem na kompu, ponekad malo prosetam,lezem oko 5sati zaspem oko deset a budim se oko 18-19 sati dans uopste nisam mogao zaspati,poslednji obrok jedem oko 2sata :/ Nezz mozda zato jer se ne umaram previse kad legnem svice a kad se budim je mrak,samo nezz kako moja mama ne radi bas puno, malo vise od mene ali ima normalan san jedino je sad nesto muci kasalj pa nemre spavati :D Danas cu raditi vezbe da se umorim a i da skinem koju kilu viska :D pa vam javljam

Nemoj samo vezbe.idi uvece i prosetaj 1 kilometar i nazad,ako si zdrav to nije velika ruta.Setnja po svezem vremnu je najbolji lek za nesanicu i pokusaj malo ranije leci.
 
Ljudi pomagajte ako Boga znate ne znam sta vise da radim. Situacija je sledeca: polozila sam sve ispite i posle jako stresnog perioda i ucenja zavrsila fakultet. Dan dva nakoj toga krece anksioznost i panicni napadi...prva 2 dana sam okej spavala... ali posle toga haos evo preko 10 dana ja ne spavam ni sat dva nekad ni toliko. Anksioznost sve veca i veca, nervoza, nespavanje razdrazljivost. Ne pitam se vise sobom, niti mogu da spavam a samo se sjekiram sto ne soavam i onda kontra efekat. Idem po kuci kao zombi nmg casu vode da drzim u ruci, al kad legnem da spavam nema Boga. Pila sam 3 noci ksalol 0.25 i nista, poslednje 2 noci pijem melatonin, prvu noc sam uspjela zaspati al sam se probudila posle sat, sinoc nista i posle 3 doze...
Zakazala sam u cetvrtak kod neuropsihijatra al nzm sta do tada da radim jer postaje neizdrzivo. Imate li kakvih savjeta
 

Back
Top