Europsko rukometno prvenstvo u HRVATSKOJ!

Rezultatski prvo poluvreme protiv Norvezana zadovoljavajuce s obzirom da smo im bukvalno 5-6 gola poklonili sa igracem vise ili bacenim loptama direktno u ruke Norvezanima prilikom nasih kontri. Iznenadjujuce da igramo malo i na krila a ne samo na bekove ali mnogo pocetnickih gresaka u dodavanjima imamo.
 
Rezultatski prvo poluvreme protiv Norvezana zadovoljavajuce s obzirom da smo im bukvalno 5-6 gola poklonili sa igracem vise ili bacenim loptama direktno u ruke Norvezanima prilikom nasih kontri. Iznenadjujuce da igramo malo i na krila a ne samo na bekove ali mnogo pocetnickih gresaka u dodavanjima imamo.

U drugom poluvremenu su stvari došle na svoje mesto. :zroll:
Neverovatno je da smo uspeli da postignemo 27 golova sa samo jednom akcijom koju smo uvežbali i koju smo koristili 2-3 puta na meču (ukrste bek i krilo i onda krilo spusti na pivota). Nivo neozbiljnosti se najbolje vidi kad imamo igrača više. Nijednom nismo uspeli da napravimo višak na krilu ili na liniji. Nismo ni pokušavali.
A odbrana u drugom poluvremenu ko sir. Norvežani stignu da nam daju gol i da se vrate nazad, a naši bekovi još nisu stigli da se vrate u odbranu.
 
Francuska vam je postala bauk, ljudi su rukometna Amerika. Ovaj vas krah me neopisivo podseca na nas u kosarci na Ep 2005, javnost ocekivala zlato, a reprezentacija u opadanju, losa atmosfera i na kraju fijasko. Znam koliko volite i lozite se na rukomet, kao mi na kosarku, tesko se neuspeh prihvata.
 

Back
Top