Aspekti u slikama

meduse

Ističe se
Poruka
2.616
Haha, olympea me inspirisala... z:lol:


Jupiter u četvrtoj, ili četvrta u Strelcu

a-messy-room.jpeg



Recimo Jupiter u Lavu u četvrtoj

284b65d1445df5ce86d167a309aa401d.jpg


Jupiter je gomilanje, halapljivost, nagomilavanje svega i svačega... U Lavu, raskoš, glamur.


Recimo Merkur u Ribama u četvrtoj

140702a.jpg


Merkur u Ribama, crta, u svoja četiri zida (četvrta). Ribe (umetnost) i Rak (kuća) miks su aspekt slikarstva, freske itd. Oslikavanje zidova i prostora.
 
Poslednja izmena:
ja u stanu imam 9 boja (sa balkonom gde sam morala da se drzim pravca), i bordo u kuhinji je malo pod uticajem mog dragog, rest je upravo ono shto sam zelela da imam...

hodnik neon zelena, moja omiljena, mala soba tamno i svetla lila, spavaca mango i ciklama, dnevna okean plava i tirkizna...
verovatno je ovo i jedan od razloga shto sad volim da budem doma...:D
 
Haha, olympea me inspirisala... z:lol:


Jupiter u četvrtoj, ili četvrta u Strelcu

a-messy-room.jpeg



Recimo Jupiter u Lavu u četvrtoj

284b65d1445df5ce86d167a309aa401d.jpg


Jupiter je gomilanje, halapljivost, nagomilavanje svega i svačega... U Lavu, raskoš, glamur.

ne mora da znači da je hlapljivost . Ja recimo volim red mog nereda gde sve stvari koje mi trebaju stoje tu negde okolo .

PS bivši šef u nastupu besa je rekao sledeće : nemoguće da ovakav nered postoji , da stvari nisu složene i najgore od svega , ako tražiš neku stvar on nepogrešivo ispod gomile stvari izvadi ono šta ti treba .

U nastupu ludila je radio subotom i nedeljom i mene pozivao da radim . On je slagao stvari i samo govorio , ovo je njegovo mesto , ovo je njegovo mesto ...... a ja sam samo gledao .
Posle me je pozivao i pitao gde je ono .....pa reko na njegovom mestu .....totalno ludilo .

Iznad mene dva lava jedan strelac i jarac , ja peti , vodolija z:mrgreen:
 
Jupiter kvadrat Mars u Ribama

11836794_917801991619487_8821781943781568579_n.jpg


(Jupiter - izazov, cilj, ambicija, Ribe su znak stopala, Mars u Ribama odsečena stopala, i znak koji beži i plaši se bola, izbegavanja, bega, bežanja)


Uran u Lavu u sedmoj

heavy_breathing_and_wow_doge_meet_by_queenchoconator-d6ves77.png


(Uran u sedmoj ili Vagi - spoj nespojivog, čudan spoj, Lav - uzbuđenje, oduševljenje, inspiracija, sjaj)
 
Kul... Da, da... Sasvim normalno živi, jer ima stvari u kojima uživa i nalazi zadovoljstvo i inspiraciju... Zadovoljna je onim što ima i može... Voli sebe, takvu kakva je.

Komšinica mi ima Jupiter na Asc opozicija Mars, i baš je sportski tip... Izazovan aspekt ali dobar, pokretački.

- - - - - - - - - -


Treća u Devici

c13f6f3fd0c0a7693f89feab0e1dee77.jpg


(treća komšiluk)
 
Sad sam skontala da je gore u pitanju bila reč "trčanje"... z:hm: Msm čula sam je odmah, ali (Merkur u Vagi neaspektovan i Uran u trećoj - pokazuje često znake retardacije uma, između bljesaka dobre koncentracije) nisam skontala da je to bila fora... Nego sam se (Venera u Lavu) skoncentrisala na njen mojo... z:hm:
 

Back
Top