Aspekti u slikama

Peta (kafić) u Jarcu. Ili Saturn u petoj.

12274354_1195743780466109_4535727659934658790_n.jpg
 
Pa, može na razne načine da se dobije sličan efekat. Kombinovanje arhetipa nije jednoznačno. Tu sliku može da opiše još beskonačno mnogo aspekata i pozicija... Ona je samo navela svoj ugao, a lepo je povezala simboliku, nisam uočila neke greške...
 
Pa, može na razne načine da se dobije sličan efekat. Kombinovanje arhetipa nije jednoznačno. Tu sliku može da opiše još beskonačno mnogo aspekata i pozicija... Ona je samo navela svoj ugao, a lepo je povezala simboliku, nisam uočila neke greške...

ne postoje ovde greške... samo, da ponovim, slično razmišljate.
ja više volim tipičnog predstavnika da prikažem i drugačijem svetu.
a ne ''ovan trči'' ybg...
 
Hhaa, ma volim ja da pitam kad ne razumem (naglašena treća), ali sam mislila da razumem šta pokušavaš da kažeš... Znam ja da kapiram sporo... Merkur mi nije jača strana, a imam i Uran u trećoj, pa se dešavaju iznenadni padovi koncentracije i retardacija.
 
Meduzo, gospođa je saboter!
Тешко да је Ђавоља саботер. Зна астрологију, поседује искуство, духовита је и искрена, многи ту директност тумаче као некакво саботирање, подјебавање, провоцирање, али износити свој лични став је далеко од некаквих ''субверзивних'' радњи. Прави саботери су одређени ликови и ликуше који упадну као падобранци на овај пдф и служе се баналним провокацијама, изношењем ствари које везе немају са темом. Срећом овај пдф је херметичан и врло брзо те појаве се удаље јер ово није плодно тло за њихове глупости.
 
Тешко да је Ђавоља саботер. Зна астрологију, поседује искуство, духовита је и искрена, многи ту директност тумаче као некакво саботирање, подјебавање, провоцирање, али износити свој лични став је далеко од некаквих ''субверзивних'' радњи. Прави саботери су одређени ликови и ликуше који упадну као падобранци на овај пдф и служе се баналним провокацијама, изношењем ствари које везе немају са темом. Срећом овај пдф је херметичан и врло брзо те појаве се удаље јер ово није плодно тло за њихове глупости.

Ja sam došla nedavno, pretpostavljam da se na mene odnosi ovo "pravi saboter".

Đavolju nisam shvatila kao namernog sabotera, već iznošenje mišljenja. Neće ti uspeti da nas posvađaš.
 
Ja sam došla nedavno, pretpostavljam da se na mene odnosi ovo "pravi saboter".

Đavolju nisam shvatila kao namernog sabotera, već iznošenje mišljenja. Neće ti uspeti da nas posvađaš.
Лоше си претпоставила, као што лоше инсинуираш - да желим да вас посвађам.

Поради мало на твом Урану у трећој.
 
A ti si daleko od retardacije, znači koliko si me iznervirala sad. Neki internet lik dođe tu i kaže ti nešto i ti pa jeste ja treća kuća ovo ono. Gde ti je taj Merkur? Sta nisi razumela?

Sad si ovnovski doživela raspravu. Kritikovala je način. Rekla je da su nam komentari klasični, banalni, nije rekla da smo mi banalni i klasični...

Uran u trećoj daje te osobine, iznenadne uspone, i iznenadne padove. Može da da genijalne trenutke (nisam ih primetila kod sebe, bez lažne skromnosti), ali i trenutke totalnog pada, što se meni i dešava... Uran u trećoj govori o osobi koja govori neki drugačiji jezik... Često nerazumljiv okolini, i sama se često ne razume sa okolinom. Drugačije razmišlja od okoline, i to otvoreno govori. Nema zadršku. Svojim rečima ume da napravi haos i anarhiju, i da izazove pobune i provokacije. Ja imam kartu pravog sabotera i anarhiste, manipulatora... Ali generalno ne želim zlo nikome, ne bavim se takvim mislima... Više volim da mi je lepo, i da uživam u svojim aktivnostima...

Ti si kreativna, i tek učiš... Đavolja je nagla i otvorena... Brzo kaže, ali brzo i pređe preko nečeg... Nema malicioznosti koliko sam je ja do sad upoznala.
 
Тешко да је Ђавоља саботер. Зна астрологију, поседује искуство, духовита је и искрена, многи ту директност тумаче као некакво саботирање, подјебавање, провоцирање, али износити свој лични став је далеко од некаквих ''субверзивних'' радњи. Прави саботери су одређени ликови и ликуше који упадну као падобранци на овај пдф и служе се баналним провокацијама, изношењем ствари које везе немају са темом. Срећом овај пдф је херметичан и врло брзо те појаве се удаље јер ово није плодно тло за њихове глупости.

Tvoja provokacija sa predhodne teme je viša, i tvoje gluposti su višeg reda.
Preterala sam znam, ali težak je posao isterivati pravdu.
Ja se nadam da je stvar sa timskim radom jasan. To je jedina moja poenta.
A ti se zapitaj da li je neophdno da toliko gadan budeš.
 
hvala na komentarima meduzo, tanatos... inače, da sam htela da uvredim i kada budem osetila da neko ne poznaje drugačiji jezik, neće biti dileme "šta sam mislila". :lol:
a to šta neko misli za mene savršeno me zabole gooza. :rumenka:
sve dok se držimo astrologije i tema ne vidim potrebu da neko moj komentar shvata lično... ako to ipak radi, onda ta osoba ima problem.
kmekanje i napadi sigurno neće doneti konstruktivnu raspravu... niti ću ja biti blaža, naprotiv. pa ti razmisli disco kad se sledeći put naguziš... :p
 
Tebe guza mene patka, bitno da nas zabole. Druga bitna stvar jeste da su škorpije locirale problem! Daleko od sebe (?) I ja šta ću sad, moram na lečenje. Aj pa da budem tako zdrava kao Tanatos i ti. Lično jeste bilo i razumemo se mi odlično. Ali pogrešila sam.

Ima ona scena kad dođe muž ženi koja je napravila ručak i on prosipa to kao da je ništa (jer mu se ne sviđa i jer je bolestan). Tu je mene zabolelo, napnem se, promislim, iskucam: pap "niđe veze", onda meduza nešto napiše opet spuštanje. Ne, sine, odvedi ženu u restoran! :) Ali nema plača ispod pokrivača.

Samo ti guzi, pa i mene ako treba!
 
Klub ljubitelja crnih mačaka

Pluton (crna) konjukcija Merkur (sitne životinje) konjukcija Venera (ljubav) u Lavu (mačka) u jedanaestoj (klub, udruženje)

2937cb9b219af2fdb06d4231f873ad94.jpg


Ovo je u stvari bila audicija za neki Hičkokov film, ali nema veze, ja komentarišem fotku, nevezano za realan kontekst.
 
Poslednja izmena:
Udaviti se kamenom oko vrata ili ne?

Merkur u Vagi (razmatra, vaga) konjukcija Pluton (smrt) konjukcija Saturn (kamen), a dispozitor (Venera) otišao u dvanaestu (davljenje, utapanje), i u egz aspektu je sa Neptunom (voda davljenje)... Ovaj stelijum u Vagi je u drugoj (prirodno Bik - grlo, pa je ovo sve i gušenje, Saturn u drugoj je i omča oko vrata).

7f8d5f2e9cfef2e789b721e4ae33aa12.jpg
 
Udaviti se kamenom oko vrata ili ne?

Merkur u Vagi (razmatra, vaga) konjukcija Pluton (smrt) konjukcija Saturn (kamen), a dispozitor (Venera) otišao u dvanaestu (davljenje, utapanje), i u egz aspektu je sa Neptunom (voda davljenje)... Ovaj stelijum u Vagi je u drugoj (prirodno Bik - grlo, pa je ovo sve i gušenje, Saturn u drugoj je i omča oko vrata).

7f8d5f2e9cfef2e789b721e4ae33aa12.jpg

LVNLuNe.jpg


;)
 

Back
Top