Večernje novosti: Milion ljudi radiće u malim preduzećima

Da ti prevedem na srpski:
niko vise nece zaposljavati radnike, zato sto zaposleni traze redovne plate, godisnje odmore, bolovanja, sindikate, regrese...
Od sada ce svaki od tih radnika zvanicno raditi u sopstvenoj firmi, i biti po ugovoru angazovan od strane poslodavca.

Kasirka u maksiju ce biti firma kojoj ce maksi, umesto plate, placati kao podizvodjacu.
A ona ce sama sebi morati da obezbedi knjigovodju, zdravstvenu knjizicu, platu, bolovanje, poreze i doprinose za drzavu
a odgovarace celom svojom imovinom.
 
Pronasao sam ja posao, ne brini za to.
Ali taj posao od skoro rade predsednikov bata i Brbin bata. Nema mesta za bilo koga jos.

To znaci da je vreme da dam oglas da setam dedinjske pse za evro po satu.

I šetanje psa je pošten poso.Inače za svakog ima posla ne samo za ove bate.Jednostavno gde ko
nađe sebe.Nije mi jasno u čemu je problem?
 
I šetanje psa je pošten poso.Inače za svakog ima posla ne samo za ove bate.Jednostavno gde ko
nađe sebe.Nije mi jasno u čemu je problem?

Ko hoće da radi taj će posao naći. Veći je problem što bi velika većina da radi u državnom sektoru a od toga nema ekonomije a pogotovo kad se svi dosele sa sela u grad.
 
I šetanje psa je pošten poso.Inače za svakog ima posla ne samo za ove bate.Jednostavno gde ko
nađe sebe.Nije mi jasno u čemu je problem?

Kada neko zavrsi medicinu, pravo, gradjevinu, ... i odbije da se uclani u partiju,
ostaje mu samo da ode na Senjak,
i profesionalnim pevacicama seta pse za dva evra po satu.

Ako ti i dalje ne vidis u čemu je problem, ne menjaj terapiju.
 
Kada neko zavrsi medicinu, pravo, gradjevinu, ... i odbije da se uclani u partiju,
ostaje mu samo da ode na Senjak,
i profesionalnim pevacicama seta pse za dva evra po satu.

Ako ti i dalje ne vidis u čemu je problem, ne menjaj terapiju.

Dalekovid sam i sve vidim tu je problem.Sa završenom medecinom,pravo,ili građevinom a ide da šeta pse
pevačicama verovatno nešto pogrešno radi ili ima kupljenu diplomu koja nije baš nekog kvaliteta.
 
Ko hoće da radi taj će posao naći. Veći je problem što bi velika većina da radi u državnom sektoru a od toga nema ekonomije a pogotovo kad se svi dosele sa sela u grad.
Na zalost je tako!Svakako da ce jednom doci i toj filozofiji kraj,ali kada tome bude kraj nestace i Srbije.Svi oni koji su otisli vani bice nenadoknadivi gradivni element za opstanak Srbije i njenog drustva.Pitanje se postavlja,,Kome ce trebati i ko ce placati tolike drzavne radnike?"
 
Na zalost je tako!Svakako da ce jednom doci i toj filozofiji kraj,ali kada tome bude kraj nestace i Srbije.Svi oni koji su otisli vani bice nenadoknadivi gradivni element za opstanak Srbije i njenog drustva.Pitanje se postavlja,,Kome ce trebati i ko ce placati tolike drzavne radnike?"

Kako zamišljate da će svi otići? I kada odu ne čeka ih med i mleko moraće da rade.
U Srbiji može takođe da bude dobro samo se treba pokrenuti za poso.Ja poznajem
ljude daleko bolje žive od mene.Živeti u kući je veliki standard,ali živeti u svojoj kući
je stvarno luksuz u odnosu na ovde.
 

Back
Top