Koja je sudbina Republike Srpske ?

Poruka
21.521
Ustavni sud BiH je proglasio dan RS nelegalnim a Srpska ga idalje slavi .. Dodik otvoreno u javnosti govori o tome da sanja nezavisnu Republiku Srpsku ...

Toliko je ocigledno da je trenutno stanje neodrzivo i da se samo odlaze neizbezno ...

Sudbina RS se kad - tad mora resiti ..

Najmanje verovatan scenario je taj da se RS u miru odvoji od BiH i postane de fakto a jos manje verovatno i de jure nezavisna drzava ili da se pripoji Srbiji ... Zasto je ovakav scenario gotovo nemoguc ? Pa zato sto je nezavisna Srpska a pogotovo ujedinjena sa Srbijom za njih ( Muslimane i Hrvate ) Velika Srbija .. Oni su ratovali 90tih da se ona ne ostvari i sam Bakir je rekao da bi referendum o nezavisnoti automatski znacio ,, drugo poluvreme ,,

Sta su onda opcije ?

U prvoj varijanti Muslimani i Hrvati unistavaju RS ili potpuno ili je svode na nekih 20-30 posto BiH i dodeljuju joj neku simbolicnu autonomiju .. U tom slucaju Banja Luka prolazi kao Knin 95-e i Srbija dobija na stotine hiljada novih izbeglica ...

A u drugoj varijanti Srbija stupa u odbranu svojoj braci preko Drine ... e sada se tu otvara bezbroj novih pitanja ..

Evo za pocetak da li bi se NATO vojno umesao ... Sta vi mislite ?? I ako bi u kom obimu .. Kako cenite Putina dal bi dozvolio srpsku propast .. Jednom je zbog Bosne izbio svetski rat ... hoce li se istorija ponoviti ..
 
Zar svako ko ukaze na realnu opasnost mora biti proglasen za hrvata ?

Govoris kao Turcin iz Bosne,samo Turci masataju o nekakvom drugom poluvremenu u kome RS zavrsava kao RSK
ima ona poucna..ako nesto izgleda kao patka, hoda kao patka, leti kao patka, kvace kao patka i pliva kao patka onda vjerovatno je u pitanju patka
dakle ako neko razmislja kao turcin ,priziva drugo poluvreme i nada se da ce RS nestati kao RSK a BL zavrsiti kao Knin onda je vjerovatno u pitanju Turcin

- - - - - - - - - -

 
Govoris kao Turcin iz Bosne,samo Turci masataju o nekakvom drugom poluvremenu u kome RS zavrsava kao RSK
ima ona poucna..ako nesto izgleda kao patka, hoda kao patka, leti kao patka, kvace kao patka i pliva kao patka onda vjerovatno je u pitanju patka
dakle ako neko razmislja kao turcin ,priziva drugo poluvreme i nada se da ce RS nestati kao RSK a BL zavrsiti kao Knin onda je vjerovatno u pitanju Turcin

Izvini a gde si ti to video da ja prizivam drugo poluvreme i gde si video da se ja nadam da ce RS nestati ... ?? Zasto mi trpas reci u usta ..

Isto tako kako si ti rekao da sam Turcin tako i ja mogu za tebe da kazem da si ustasa ... bez ikakvog osnova ..

Da li si toliko naivan da zaista mislis da je moguce da se RS u miru odvoji od BiH .. ?
 
Sretna ti salva Republiko Srpska :)


sveti-stefan-arhidjakon-ikona.jpg
 
Срећан вам Дан Републике Српске!

Живела Република Српска - до њеног коначног присједињења Србији!

Живела Србија!

Zivela ... Imacemo BDP 10 000 dolara , cim se ujedinimo ... u Srpskoj logici stoji da ako se spoje dve drzave automatski se BDP sabira , znaci eto resenja z:D
 
Izvini a gde si ti to video da ja prizivam drugo poluvreme i gde si video da se ja nadam da ce RS nestati ... ?? Zasto mi trpas reci u usta ..

Isto tako kako si ti rekao da sam Turcin tako i ja mogu za tebe da kazem da si ustasa ... bez ikakvog osnova ..

Da li si toliko naivan da zaista mislis da je moguce da se RS u miru odvoji od BiH .. ?

Eto ima li sta gore Kajzerica napala Sotira ... nista gore nego brat na brata , a zasto , e pa zbog onoga , ko je veci Srbin.

E Kajzerice mi smo veci Srbi posto smo tu u Begeju, a vi niste. :deda:
 
Ти и такви као ти само мошњама дајете на значају......
Али то је тај прекодрински патриЈотизам......:hahaha:

Ne, to im je dala na značaju istorija, kao i moderno doba. Kroz istoriju su bili koljači, danas eksplodiraju po Parizu i Briselu. Budući da imamo takva iskustva sa njima, držaćemo stoku zatvorenu kako to i dolikuje.
 

Back
Top