Такмичење на тему СЕНКЕ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vučji čopor

Legenda
Poruka
66.101
Сановнук , као победик прошлог такмичења нем је задао нову тему - СЕНКЕ
Правила су непромењена:

1. Право учешћа имају сви чланови форума.
2.Фотографије морају да буду ауторско ( лично ) дело.
3.Забрањено је стављати потпис или на било који начин обележавати фотографију.
4.Фотографија може бити највише 800 пиксела по дужој страни.
5.Дозвољена је корекција и обрада у разумним оквирима
6.Дозвољено је слање једне фотографије
7.Фотографија мора да одговора задатој теми.
8.Приликом гласања се не може да гласа за сопствену фотографију.
8-аЈединица за гласање је један поен, а број поена са којима се располаже се утврђује приликом постављања гласања.
9.Победник такмичења бира тему за следеће такмичење.
9 -а Тема коју победник бира треба да буде оргинална и да није коришћена на такмичењима бар годину дана.
10.Не могу се слати фотографије које су већ постављане на Форуму Крстарице.

Фотографије можете да пошаљете искључиво на ПП вучјем чопору до суботе 20. јануара у 20 часова.
Срећмо свима!
 
ma Blajonzo se razume ko Mara u z:mrgreen:

Vucji, pristupi po Pravilniku za ovaj komentar.

- - - - - - - - - -

jel' da, Blajbi? garant ce biti i fotkice neadekvatne temi, pa neces imati opet za sta da glasas, onako kako ti kazes da valja :(

Saljite slikice ali brate PREMA TEMI, a ne onako "kako se Blajbiju dopada".....!

Neki idu po prirodi i fotkaju danima da "uhvate" zadatu temu, a neki samo izvade bilo koji sliku iz arhive i okace. Nije fer.

Alo necete da postoje teme predlozio sam moderaciji da sve teme budu - slobodne!

Pa neka na svakom takmicenju svako salje sto mu se najvise dopada od njegovih slika.

I to je bolje nego da tema bude npr. Ljubav, a da neko salje sliku hokeja na ledu....
 
Vucji, pristupi po Pravilniku za ovaj komentar.

- - - - - - - - - -



Saljite slikice ali brate PREMA TEMI, a ne onako "kako se Blajbiju dopada".....!

Neki idu po prirodi i fotkaju danima da "uhvate" zadatu temu, a neki samo izvade bilo koji sliku iz arhive i okace. Nije fer.

Alo necete da postoje teme predlozio sam moderaciji da sve teme budu - slobodne!

Pa neka na svakom takmicenju svako salje sto mu se najvise dopada od njegovih slika.

I to je bolje nego da tema bude npr. Ljubav, a da neko salje sliku hokeja na ledu....

Blajbi, jedva cekam da vidim tvoju ufotkanu senku. Vidim da bolje tebi lezi fotografija, neg' Mari razumevanje u vojnoj muzici.




p.s.
i ja napisala nesto drugo, a ne kako se tebi dopada

jel' da, Blajbi? garant ce biti i fotkice neadekvatne temi, pa neces imati opet za sta da glasas, onako kako ti kazes da valja
sad.gif


- - - - - - - - - -

hm, eto meni opravdanog razloga da ne saljem za takmicenje
Yes%20emoticon.gif
 
Poslednja izmena:
Па, како за кога Блајби...
мада, једну ствар не могу да не приметим... такав став у неких предходних модератора је овде направио много више штете него користи, а нескроман да будем, овај наш, мало мекши и отворенији приступ је изнедрио солидан број интересената за фотографију и од њих од тоталних аматера направио ентузијасте који сад имају сасвим солидне резултате...па макар то биле куце маце меде зеке...
Што се мене тиче, мени се чини да је то и више него што је ма ко од нас, овако, колективно и расејано могао да очекује и како ствари стоје, то само може боље да бива, па тога ради и нема неког интересовања да се мењају неки основни...постулати подфорума...
 
Па, како за кога Блајби...
мада, једну ствар не могу да не приметим... такав став у неких предходних модератора је овде направио много више штете него користи, а нескроман да будем, овај наш, мало мекши и отворенији приступ је изнедрио солидан број интересената за фотографију и од њих од тоталних аматера направио ентузијасте који сад имају сасвим солидне резултате...па макар то биле куце маце меде зеке...
Што се мене тиче, мени се чини да је то и више него што је ма ко од нас, овако, колективно и расејано могао да очекује и како ствари стоје, то само може боље да бива, па тога ради и нема неког интересовања да се мењају неки основни...постулати подфорума...

Ja ne znbam kako vama, ali meni deluje DESTIMULATIVNO ako se objavi jedna tema da se ucesnici ne drze teme.

Tada nemam volje ni u sledecoj temi da razmisljam sta da slikam ni da trazim dobar motiv...

Ubacim bilo sta i ok...

A TO JE ONO sto steti....


Vi modovi, kada vidite da je neko promasio temu, treba da mu VRATITE SLIKU u zamolite da POSALJE NOVU, blizu zadatoj temi...

To nikoga ne bi trebalo da naljuti i bilo bi korisno.
 
Ти знаш Блајби да ја ценим твоје мишљење, али мораш да разумеш да ценим и мишљења осталих, али се понајвише некако ослањам на своје... шта ћу... нека фалинка ту има, али то је што је...
Па, тако, у том неком дослуху са собом доносим те одлуке коју ћу фотографију да примим на такмичење а којој ћу да сугеришем замену или коју ћу просто да одбијем...
А сви су, па и ти позвани да дају свој допринос теми, било такмичарској било овим редовним, како фотографијама, тако и коментарима који су као и све остало подложни даљој критици, прихватању или одбијању... целом спектру реакција између, те ни за то нико не би требао да се љути...
а да се позовем на неког паметног ко је давно још рекао да је мишљење као д00пе... свако га има и тешко да два иста могу да се нађу...
што би даље могло да се тумачи као потврда да је твоја критика примљена, размотрена и схваћена... е сад, колико ће она да се узме у обзир при даљем раду, то је већ на некоме другом... и то би ваљда закључило ову епизоду?
 
Ти знаш Блајби да ја ценим твоје мишљење, али мораш да разумеш да ценим и мишљења осталих, али се понајвише некако ослањам на своје... шта ћу... нека фалинка ту има, али то је што је...
Па, тако, у том неком дослуху са собом доносим те одлуке коју ћу фотографију да примим на такмичење а којој ћу да сугеришем замену или коју ћу просто да одбијем...
А сви су, па и ти позвани да дају свој допринос теми, било такмичарској било овим редовним, како фотографијама, тако и коментарима који су као и све остало подложни даљој критици, прихватању или одбијању... целом спектру реакција између, те ни за то нико не би требао да се љути...
а да се позовем на неког паметног ко је давно још рекао да је мишљење као д00пе... свако га има и тешко да два иста могу да се нађу...
што би даље могло да се тумачи као потврда да је твоја критика примљена, размотрена и схваћена... е сад, колико ће она да се узме у обзир при даљем раду, то је већ на некоме другом... и то би ваљда закључило ову епизоду?

Mogi, i ti si meni drag, pa cu da ti odgovorim...

Problem je ovde, u na celom ovom forumu, pa u celom srpskom drustvu da se ljudi NE DRZE PRAVILA IGRE koje sami postave! Uvek su nekako ..... bolecivi.....

I to je kasnije majka svih problema.

Recimo ozbiljniji narodi kada nesto zacrtaju i napisu - toga se i striktno pridrzavaju.

A ovde na forumu moderacija se seti Pravilnika samo kada je NJIMA OD KORISTI, a kada nije - kao da ga nema!

A to tako NE IDE....Ili ide lose...

Trebate biti PRINCIPIELNI, a ne BOLECIVI sto ti meni hoces da objasnis.

Na duzu stazu to je uvek bolje.
 
Ма, где си ти видео озбиљан народ?
Није ово ни време ни место да се залази у те приче, а још мање је повод да се овако шта поистовећује с крупним стварима... Ти Блајби мораш мало да се опустиш и растеретиш...константно си у неком грчу и офанзивном ставу и то уме лоше да се одрази на социјалне односе...ерго, не прави од комарца магарца... опусти се и уживај... биће и лакше и забавније, а ни овако ни онако се никаква разлика не прави...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top