Ko to mrke brke suče?

Golub

Elita
Poruka
17.856
Ne, ovo nije tema o crnogorkama.

Dobro bre žene, o čemu se ovde radi?
Celog života vas gledam i slušam kako se zgražavate nad muškarcima koji imaju brkove i podsmevate se istima.
Sticajem čudnih okolnosti, pod starost pustih brkove. I to ne one obične model "Klerk Gebl" ili "Sadam Husein" nego Bakenbarde, ko Franjo Josif ili (meni malo draži opis) ko Lemmy Kilmister.
t4PwN4N.jpg

To uradih iz zezanja, ali me žena natera da zadržim.
Kaže lepo mi stoji, a ja odgovorih "da draga".
Ali od tada dolazi do promene u mom životu - žene počinju da obraćaju pažnju na mene. Mene, koji sam uvek mukotrpnim radom svog zavidnog intelekta dolazio da ribice, počinju ribe da spopadaju, čak i piletina od po tries leta. Da sam ranije znao... umro bih odavno od neke sexualno prenosive bolesti.

Nije da se žalim, naprotiv, samo mi nije jasno i voleo bih da mi neko kaže - zašto ste me celog života lagale da ne volite brkove??
Dakle, kakve brkove volite i vaš stav o brkovima.
 
šta fali bradi? a la pop Đujić <3333333
nemam ništa protiv brade, sa brkovima nisam načisto /kome lepo čuče dlake na licu, a to je retko/


nego, mene konkretno brine golubija dilema, da li je on stvarno lepši ćosav ili brkat? Možda te žena tako čuva od potencijalnih udvaračica.
Kako sad da te ocenim? z:hm:
dobro, de...ne moram ja, ove sojke te verovatno znaju i ćosavog i čupavog.

- - - - - - - - - -

pa u ocima je sva lepota

važno je da mu ne vire dlake iz nosa, ušiju, ispod pazuha i sa testisa z:mrgreen:
 
Hoće li bre neko osim Lune da odgovori na temu?
Opet ista priča - ako neko nešto i kaže, onda je to u fazonu "bljak" "pi kakano" i slično, a u stvarnosti je potpuno drugačije.
O tome i jeste tema - jedno se izjavljuje, a sasvim drugo radi.
I lunasa ovde kao ne voli čekinje, a garant obožava kad je onaj njen djuvegija izgrebucka neobrijan u nedeljno jutro
 
Poslednja izmena:
šta fali bradi? a la pop Đujić <3333333
nemam ništa protiv brade, sa brkovima nisam načisto /kome lepo čuče dlake na licu, a to je retko/


nego, mene konkretno brine golubija dilema, da li je on stvarno lepši ćosav ili brkat? Možda te žena tako čuva od potencijalnih udvaračica.
Kako sad da te ocenim? z:hm:
dobro, de...ne moram ja, ove sojke te verovatno znaju i ćosavog i čupavog.

- - - - - - - - - -



važno je da mu ne vire dlake iz nosa, ušiju, ispod pazuha i sa testisa z:mrgreen:


Evo me pa poredite


20171209_025232.jpg
gg.JPG
 

Back
Top