Dormeo prevara ne kupuje ovo otrovno djubre

Da imaju procenat od broja preminulih ili povratnika u bolnicu.

- - - - - - - - - -



Cim ti boldujes ja moram da quotujem, valjda to tako ide...da se uoci, zapamti, da bude vidljivo i bez placene reklame...

Sta god da se proizvodi i od cega god da se proizvodi, moze da se proizvodi od drugog a da zadrzi mehanicke osobine, jer ta pena je mehanicka osobina necega koja nam je potrebna...

Pošto vidim pokušavaš da govoriš jezikom nauke, ajde ti meni lepo objasni, pošto mi je apsolutno nerazumljivo, šta to znači "mehanička osobina"..
Ne vidim baš nikakvu vezu te reči sa bilo čim o čemu se ovde raspravlja,.
 
Memorijska pena, ne sa staniovišta estetike, nego sa stanovišta medicine, anatomije, fiziologije,statike i dinamike, predstavlja apsolutni VRH kvaliteta, što se tiče komotnosti i zdravlja ljudi.

Ajde ne laprdaj daj boze da i ti nisi onaj papagaj sto prodaje to smece sad mi zao sto ih nisam mocugom preko ledja omlatio ali nije kasno napecacu ih kad sledeci put dodju da mi ponude to djubre kicmu cu im ispraviti zanavek.
Dormeo je teska prevara i otrovan je to mogu da potpisem.
Dušeci su uglavnom, radi kao neke naše bezbednosti jelte, tretirani hemikalijama koje usporavaju vatru. Kao sto svi znate, proizvodi od nafte su obično izuzetno zapaljivi. Ukoliko zapalite cigaretu u krevetu - ode vaš dušek! a pride ako ste zaspali odoste i vi na gril.Ok,sad dal' zbog cigara ili kojekakvih propisa o bezbednosti pojma nemam, ali ove hemikalije poput Polibrominalnog difenil etera (PBDE) (koji je u SAD izbačen iz upotrebe 2005 procitajte vi papagaji ) a ovaj Dormeo ih u sebi itekako ima.E ti otrovi mogu da utiču negativno na rad tiroidne žlezde ,negativno na razvoj mozga kod dece i moguć su uzrok hiperaktivnosti i nekih autoimunih bolesti a posebno su opasni zbog dokazane kancerogenosti.
I sad se zaista cudim koja sam ja dileja bio da to trovacko cudo kupim tacno nisam normalan.
E sad po pitanju onog smrada Znate onaj karakterističan miris kineskih prodavnica? Potiče od formaldehida koji se koristi i u samoj proizvodnji memorijske pene. Dormeo kida koliko bas tako smrdiOd njega možete dobiti osip,teškoće sa disanjem koje sam ja fasovao a dokazano je da izaziva i rak.
 
Poslednja izmena:
Ajde ne laprdaj daj boze da i ti nisi onaj papagaj sto prodaje to smece sad mi zao sto ih nisam mocugom preko ledja omlatio ali nije kasno napecacu ih kad sledeci put dodju da mi ponude to djubre kicmu cu im ispraviti zanavek.
Dormeo je teska prevara i otrovan je to mogu da potpisem.
Dušeci su uglavnom, radi kao neke naše bezbednosti jelte, tretirani hemikalijama koje usporavaju vatru. Kao sto svi znate, proizvodi od nafte su obično izuzetno zapaljivi. Ukoliko zapalite cigaretu u krevetu - ode vaš dušek! a pride ako ste zaspali odoste i vi na gril.Ok,sad dal' zbog cigara ili kojekakvih propisa o bezbednosti pojma nemam, ali ove hemikalije poput Polibrominalnog difenil etera (PBDE) (koji je u SAD izbačen iz upotrebe 2005 procitajte vi papagaji ) a ovaj Dormeo ih u sebi itekako ima.E ti otrovi mogu da utiču negativno na rad tiroidne žlezde ,negativno na razvoj mozga kod dece i moguć su uzrok hiperaktivnosti i nekih autoimunih bolesti a posebno su opasni zbog dokazane kancerogenosti.
I sad se zaista cudim koja sam ja dileja bio da to trovacko cudo kupim tacno nisam normalan.
E sad po pitanju onog smrada Znate onaj karakterističan miris kineskih prodavnica? Potiče od formaldehida koji se koristi i u samoj proizvodnji memorijske pene. Dormeo kida koliko bas tako smrdiOd njega možete dobiti osip,teškoće sa disanjem koje sam ja fasovao a dokazano je da izaziva i rak.

Možeš da potpišeš?
A tvoj potpis vredi?
Naravno ništa.

i naravno niko te ne tera da kupiš nešto za šta TI potpisuješ da je otrovno.
Eto ja kupio, i preporodio se.
Mnogo bolje i lepše spavam.
Potpisujem da je tako.........:per:
PS : Moj potpis naravno vredi, jer govori o ličnom osećaju, dok tvoje pseudonaučne činjenice nemaju veze sa životom, a posebno nemaju veze sa svim bezbednosnim i zdravstvenim proverama koje se vrše širom sveta o ovim dušecima.
 
Poslednja izmena:
Poliuretanska pena,od milošte nazvana memorijska pena, jeste materijal dobijen iz naftnih derivata. Jeste, nafta je prirodan resurs, ali to vaš dušek ne čini organskim i super zdravim. NIje moguće napraviti prirodnu i zdravu memorijsku ili "nememorijsku" penu. One su SVE napravljene na bazi nafte!
.
pa pazi..moj tata je bio alergican na perje..i nije mogao da koristi perjane jastuke a gde ces prirodniji da ne kazem organskiji proizvod :)

koristim njihov jastuk i odlican je..imam i dusek sa memorijskom penom i nikad problem nisam imao..cak mi je sad problem kad odem u hotel jer sam se navikao na ovo :)

poenta je..alergija nema veze sa kvalitetom ili ispravnoscu nekog proizvoda.
 
Daj im nogu u dupe cim pocnu da te smaraju.
Ja sam ih iznapusavao da su hostapleri i olosi najgore vrste a oni mi prosle sedmice poslase satro poklon i katalog kad oces vraga postar mi kaze da se za "poklon" placa e reko vracaj im ga i napisi da ne zelim da platim ono sto mi se poklanja.Jutros me cimaju sa telefonom posle kraceg razgovora jedne glupace koju sam napusio javi se sef i satro mu nije jasno svi se kao tamo kod njih cude zasto nisam prihvatio poklon.Onda mi opet dade na fon neku kokosku da me smara a ja im kazem mozete da mi se napasete mu.da to smece nikada necu kupiti dzaba se trudite ni banke prebijene vam ne dam.
 
Poslednja izmena:
od dormea nemam ali sam kupio dušek za krevet samac od te memorijske pene od neke naše firme na b slovo, ne sećam se tačno naziva.
skida mu se navlaka. a unutra je samo ta pena.
i stavim ga ja, legnem, udobno je, ali smrdi, au čoveče...
ne daj bože da se okrenem potrbuške, ne mogu da spavam uopšte.
onda ga izneo da se vetri par nedelja na terasi, ali je i dalje je smrdeo, pa probao da ga operem, ni to nije pomoglo i na kraju ga izbacio u garažu. sve je to bilo letos.
priđem mu sad u zimskom periodu i ne primećujem da smrdi. mada sumnjam da se proluftirao, već verovatno od temperature zavisi koliko će ta supstanca da isparava.
ali jasno je da čim tu ne živi grinje da je neka žešća hemija u pitanju.

sad sam u fazonu da kupujem japanski krevet, a on podrazumeva spavanje na drvenoj tvrdoj podlozi...
 

Back
Top