SNS hoce vanredne parlamentarne

Patata Caliente

Buduća legenda
Poruka
29.491
BEOGRAD - Uoči vanredne sednice Predsedništva SNS, koja je zakazana za sredu, Novosti pišu da se veliki broj funkcionera SNS zalaže da se zajedno sa beogradskim raspišu i vanredni parlamentarni izbori.
Među njima je najglasniji i najuticajniji član predsedništva stranke i potpredsednik vlade Nebojša Stefanović, a za objedinjavanje izbora je i ministarka i potpredsednica vlade Zorana Mihajlović, tvrde Novosti.

Kao jedan od glavnih argumenata zagovornika novih republičkih izbora, list pominje atmosferu i česte incidente u Narodnoj skupštini.

nastavak na linku

http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/vrh-sns-za-vanredne-parlamentarne-izbore_883752.html

dakle Nesa Slinavi glasno naglasava da je razocaran vladom republike Srbije koju je izabrao Vucic na celu sa Anom, i trazi novo glasanje
razocaran sto ON potrcko nije postao Premijer, nego onaj decko iz LGBT

inace, Nesa Slinavi, bez obzira sto ga je Gospodar razocarao, glasno govori ono sto misli najveci deo SNS
a to je da im se nikako ne dopada LGBT premijer i da ga ne podrzavaju

Za Zoranu znamo da se ne trpe medjusobno, i ona joj je to rekla javno u facu, tako da tu nema niceg novog

znaci ovo je otvoreni bunt protiv Vucica, atak na njegovu izabranicu po volji Europe.

Atentat, politicki, od strane najblizih drugova

- - - - - - - - - -

zaboravio sam da stavim anketu

hteo sam da stavim za koga ce glavni odbor SNS da glasa

1. Vucica i Anu
2. Nesu i Zoranu
3. Nesu i Zoranu, al ce Vucic svejedno da uradi sta on hoce

- - - - - - - - - -

ako se desi da opet pobedi SNS, ja bi trazio da stave Zoranu za premijera

ako nista, bar da se ne sramotimo pred Rvatima, ko ima vecu sisu
 
26168774_747065318821250_7773426009566238056_n.jpg
 
Doktor Nebojsa gleda svoj interes, a to je da njegov SNS Beograd ima sto bolji rezultat.

Господин Крадула каже да, без обзира на потенцијални губитак локалне самоуправе у Београду, СНС не сме да распише изборе јер им не да његова екселенција господин Скат, а све из разлога јер у овом мандату мора да се промени Устав и преда Косово (а и Метохија).
 
Doktor Nebojsa gleda svoj interes, a to je da njegov SNS Beograd ima sto bolji rezultat.

jeste, zadovoljan je Slinavi sa gej lobijem u pickuu materinu

po svim mesnim odborima SNS visi porter Premijera

a u Mirijevu komada 2

- - - - - - - - - -

Kradula me odusevio jer je pljunuo na Djida i Zutanovca.

Trebalo bi da se obaveze da NIKADA nece ici ni sa njima ni sa SNS. Tada raste sigurno.

mislis, ko sto je Pickousti obecao da nece nikad sa Dinkicem

- - - - - - - - - -

Pravi razlog je 'nameštanje' skupštine po njihovoj volji a moguće i da strahuju od gubitka Beograda pa opet hoće da naprave referendum za ili protiv Muslijua.

ali, skupstina je vec pod SNS vecinom
izbori mogu samo da potvrde stanje stvari, nista se tu nece menjati niti ce imati neki uticaj na ministre. Premijera ionako bira Vucic, a ne SNS, i to njih i boli, jer dolaze na sednice glavnog odbora da se postroje, a ne i da kazu nesto.
doduse, njih zulja da ako se Slina ili Sinisa, ili mozda Seljakovic kandiduju za gradonacelnika,
da SNS nece pobediti, jer narod ne glasa za SNS nego za pickoustog

zato ce da idu na izbore za Beograd, ali ce da se kriju iza plakata sa njegovom njuskom. iako on nema ama bas nista sa gradskim vlastima.
 
Kradula me odusevio jer je pljunuo na Djida i Zutanovca.

Trebalo bi da se obaveze da NIKADA nece ici ni sa njima ni sa SNS. Tada raste sigurno.

Наравно да ће ући у коалицију са другом Ђидом и Шунтавцем, али неће прећи преко црвених линија политике.

- - - - - - - - - -

После избора, наравно.
 
ali, skupstina je vec pod SNS vecinom
izbori mogu samo da potvrde stanje stvari, nista se tu nece menjati niti ce imati neki uticaj na ministre. Premijera ionako bira Vucic, a ne SNS, i to njih i boli, jer dolaze na sednice glavnog odbora da se postroje, a ne i da kazu nesto.
doduse, njih zulja da ako se Slina ili Sinisa, ili mozda Seljakovic kandiduju za gradonacelnika,
da SNS nece pobediti, jer narod ne glasa za SNS nego za pickoustog

zato ce da idu na izbore za Beograd, ali ce da se kriju iza plakata sa njegovom njuskom. iako on nema ama bas nista sa gradskim vlastima.

Imaju većinu ali im smetaju DJB i Dveri. Kvare im hamoniju. Idealna opozicija bi recimo bili Zavetnici. Zato traže izbore.

Kako misliš to da on nema veze sa gradskim vlastima? Daj nemojmo se zayebavati.
 
Mracak ima nekog lepotana i ekstra frajera za "avatara", mora da mu je sad krenulo kod zena, reklama je 90% uspeha :D

Salu na stranu, uz predsednicke izbore sam dobro pogodio da nece biti i parlamentarnih, a do Badnjeg dana sam verovao da ih nece biti ni ove godine, a onda dobih dojavu iz SNS-a da se analizira rad clanova birackih odbora posle lokalnih izbora u Kostolcu gde je SNS u koaliciji sa SPS-om dobio nezadovoljavajucih 64% glasova i kao da izvrse eventualne promene u spiskovima ko nije zadovoljio?!?! Tako da mi se cini da se SNS ozbiljno priprema za parlamentarne izbore i da ce ta odluka biti obelodanjena u sredu, a do Sv. Save i biti raspisani parlamentarni izbori. Mislim da moj "potpis" ispod i najbolje opisiju manijakanu potrebu Aleka za izborima.
 
Poslednja izmena:
DJB ne treba da ima ništa sa bilo kojom partokratijom. To će ih stajati ulaska i u gradsku i u republičku skupštinu, možda i opstanka stranke/pokreta, ali nije politika sve u životu. Trebaju da daju sve od sebe u kampanji a nakon poraza da ostanu dostojanstveni i dosledni svojim uverenjima.

Druga varijanta je da nastave borbu u formi tajnog društva, infiltrirani u druge političke opcije.
 
Mracak ima nekog lepotana i ekstra frajera za "avatara", mora da mu je sad krenulo kod zena, reklama je 90% uspeha :D

Salu na stranu, uz predsednicke izbore sam dobro pogodio da nece biti i parlamentarnih, a do Badnjeg dana sam verovao da ih nece biti ni ove godine, a onda dobih dojavu iz SNS-a da se analizira rad clanova birackih odbora posle lokalnih izbora u Kostolcu gde je SNS u koaliciji sa SPS-om dobio nezadovoljavajucih 64% glasova i kao da izvrse eventualne promene u spiskovima ko nije zadovoljio?!?! Tako da mi se cini da se SNS ozbiljno priprema za parlamentarne izbore i da ce ta odluka biti obelodanjena u sredu, a do Sv. Save i biti raspisani parlamentarni izbori. Mislim da moj "potpis" ispod i najbolje opisiju manijakanu potrebu Aleka za izborima.
Znaci ti si uzrok parlamentarnih izbora?
 

Back
Top