Osecaj prevare ?

CobanSaPlanine

Početnik
Poruka
37
Evo malo ozbiljnije teme sto je malo teze ocekivano od mene :D
Da li ste ikada bili prevareni ili prevarili voljenu osobu i kako ste se osecali u tom trenutku ?
Da budem iskren meni se to jos nije desilo a nadam se da i nece jer j3biga lako upadam u depresiju :D
Hteo bi da cujem vase price i iskustva i kako ste to podneli :zroll:
 
varale me mnoge a i ja sam varo.....

Opa ti si neki opasan :D

- - - - - - - - - -

možda, ne znam kako se to smatra

kako je na planini i zašto nemaš tople sendviče na planini u XXI veku
ali idem sad off

J3biga nije lose biti coban imas puno vune dovoljno da se ogrejes za celu zimu,Imam ti ja toplih sendvica ali nestalo struje evo je nema vec 10 godina kompjuter mi radi na paru a internet vatam preko ograde kod komsije mislisava
 
Evo malo ozbiljnije teme sto je malo teze ocekivano od mene :D
Da li ste ikada bili prevareni ili prevarili voljenu osobu i kako ste se osecali u tom trenutku ?
Da budem iskren meni se to jos nije desilo a nadam se da i nece jer j3biga lako upadam u depresiju :D
Hteo bi da cujem vase price i iskustva i kako ste to podneli :zroll:

Osecaj je ok, samo mozes da imas problem kad recimo ulazis u bus, zakacis rogove na ulazu ili nekom isteras oci ako zveras okolo :cmok:
 
Evo malo ozbiljnije teme sto je malo teze ocekivano od mene :D
Da li ste ikada bili prevareni ili prevarili voljenu osobu i kako ste se osecali u tom trenutku ?
Da budem iskren meni se to jos nije desilo a nadam se da i nece jer j3biga lako upadam u depresiju :D
Hteo bi da cujem vase price i iskustva i kako ste to podneli :zroll:

ako volim, onda nikada ne varam..
takođe ako volim, ne praštam prevaru.. a u takvoj sam situaciji bila samo jednom.. podnela teško i sve se jako ružno završilo..
 
Osećaj je grozan. U prvom momentu totalna blokada u glavi i neki užasan osećaj u stomaku, propadanje.
Posle bes i histerija.
Zatim se sležu informacije i počneš da razmišljaš o svemu.
Ne znam koja je gora faza.
Ne mogu da oprostim, a i ne varam jer nikada ne bih povredila tako gadno nekog koga volim.
 
Osećaj je grozan. U prvom momentu totalna blokada u glavi i neki užasan osećaj u stomaku, propadanje.
Posle bes i histerija.
Zatim se sležu informacije i počneš da razmišljaš o svemu.
Ne znam koja je gora faza.
Ne mogu da oprostim, a i ne varam jer nikada ne bih povredila tako gadno nekog koga volim.

bice bolje :)

- - - - - - - - - -


Bas si je utesio
 
Ono sto nisam saznala nije me ni bolelo. I sada se drzim toga, ali mislim da bih lagano provalila da me vara. Bila bit tuzna i razocarana. Mislim da ne bih oprostila, a jedan od razloga je sto kada nesto oprostis budi spreman da zivis sa tim i da nikada to ne pominjes..A ja nisam sigurna da bih to mogla. Onda bih se ocas nas zivot pretorio u agoniju.
Nissan varala; ja sam raskidala kada bi se osbiljno zainteresovala za nekog. Nikada nisam mogla da na taj nacin povredim neoga koga volim, mada sam sasvim sigurno povredjivala ostavljanjem...
Jednom mnoogo davno mi se desilo da sam ja ostavila decka koga sam volela do bola ( druga ljubav u zivotu) i nakon toga patila najstrasnije...Ali nije bilo nazad.
 
Ono sto nisam saznala nije me ni bolelo. I sada se drzim toga, ali mislim da bih lagano provalila da me vara. Bila bit tuzna i razocarana. Mislim da ne bih oprostila, a jedan od razloga je sto kada nesto oprostis budi spreman da zivis sa tim i da nikada to ne pominjes..A ja nisam sigurna da bih to mogla. Onda bih se ocas nas zivot pretorio u agoniju.
Nissan varala; ja sam raskidala kada bi se osbiljno zainteresovala za nekog. Nikada nisam mogla da na taj nacin povredim neoga koga volim, mada sam sasvim sigurno povredjivala ostavljanjem...
Jednom mnoogo davno mi se desilo da sam ja ostavila decka koga sam volela do bola ( druga ljubav u zivotu) i nakon toga patila najstrasnije...Ali nije bilo nazad.

To je kljucna stvar. Najgore je, kao, "oprostio sam" a posle da joj to nabijam stalno na nos.
I na kraju, jedna jako bitna stvar: kada vec dodje do prevare - veza je vec odavno gotova. Samo treba staviti tacku na sve, i produziti dalje.
Ali mnogi nemaju mudda da stave tacku, i da krenu dalje sami, da napuste svoju zonu komfora koju imaju sa svojim partnerom i tad nastaju problemi.
 
Ono sto nisam saznala nije me ni bolelo. I sada se drzim toga, ali mislim da bih lagano provalila da me vara. Bila bit tuzna i razocarana. Mislim da ne bih oprostila, a jedan od razloga je sto kada nesto oprostis budi spreman da zivis sa tim i da nikada to ne pominjes..A ja nisam sigurna da bih to mogla. Onda bih se ocas nas zivot pretorio u agoniju.
Nissan varala; ja sam raskidala kada bi se osbiljno zainteresovala za nekog. Nikada nisam mogla da na taj nacin povredim neoga koga volim, mada sam sasvim sigurno povredjivala ostavljanjem...
Jednom mnoogo davno mi se desilo da sam ja ostavila decka koga sam volela do bola ( druga ljubav u zivotu) i nakon toga patila najstrasnije...Ali nije bilo nazad.

isto.. ako ništa drugo, tako mi bar savest bude mirna..
a najgore je kada na silu ostaješ sa nekim, a pritom ga varaš, jer te veza u kojoj si ne ispunjava.. tu mislim i na fizičku i na emotivnu prevaru.. budi čovek, pa priznaj da ne ide.. prevara je najgora izdaja, mnogo gora i od ostavljanja onog koji te voli..
 

Back
Top