Najbolje igre za sony ps4

Nego da se vratimo na prvobitnu temu. Imam veliku dilemu dal da uzmem pes ili fifu, i koju? Ono sto mi je najbitnije kod fudbalskih igara je da je realisticna na terenu. Dakle ne zanima me nisza osim realisticnosti igre i grafike. Nebitan je soundtrek i neki spoljni dizajn.
 
Pa igramo zajedno ;)

:ok:

MW 1 i 2 su sjajni .. kao i World at war ... cuo sam da je sad izaso i drugi deo ne znam kakav je ?

WWII nije nastavak World at War vec se samo zove tako.
Nisam video jednu pozitivnu kritiku na racun igre.

Nego da se vratimo na prvobitnu temu. Imam veliku dilemu dal da uzmem pes ili fifu, i koju? Ono sto mi je najbitnije kod fudbalskih igara je da je realisticna na terenu. Dakle ne zanima me nisza osim realisticnosti igre i grafike. Nebitan je soundtrek i neki spoljni dizajn.

FIFA ima daleko vise timova i liga te je i izbor daleko veci.
PES se verovatno drzi par liga kao i uvek.

Pokusaj da nadjes uporedne testove obe igre na YT, obicno ih ima nekoliko krajem godine kada obe igre izlaze u prodaju.
 
Uh ima ih bas dosta sad ne znam sta te konkretno zanima , koi zanr ali recimo , Uncharted (svi delovi), God of War (kako ovaj novi tako i trojka) , Horizon Zero Dawn, Mass Effect : Andromeda, Spiderman (sad ovaj nadolazeci) , GTA V, Witcher 3, MGS 5 : Phantom Pain, Batman Arkham Knight, Assassin's Creed....itd, itd...............u svakom slucaju ima vec dosta toga , a i ima jos gomila igara sto tek treba da izadje tipa ovaj Spiderman sto sad izlazi za nedelju dana , Ghost of Tshushima, Cyberpunk 2077, Shenmue 3, Death Stranding .....itd.
 

Back
Top