Problem u vezi
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 200

Tema: Problem u vezi

Početnik
    Učlanjen
    07.01.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem u vezi

Zdravo, otvorila sam nalog na ovom forumu samo iz ovog razloga.
    Ovako, imam dečka već dve i po godine, stariji je 13god od mene, nikad mi to nije predstavljalo problem, nisam sa njim zbog novca i ostalih stvari, jer ni on nije u najboljoj finansijskoj situaciji. On mi je bio prvi u svemu. Izuzetno se slažemo, imali smo možda par sitnih svađica za ove dve godine, sve do sad... Priznao mi je prevaru. Poludela sam, mesec i jače nisam znala gde se nalazim i i dalje sam u lošem stanju. Tvrdi da je sve to zato što nisam htela da poradim na našem seksu. Što i jeste tako, nikad ga nisam shvatila previše ozbiljno kada je potezao tu temu i on je jednostavno odustao. Kaže kako nije hteo da izgubi mene samo zbog te stvari, jer se nikada do sad ni sa jednom nije slagao kao sa mnom i nije želeo da dopusti da me izgubi zbog toga. Shvatam da smo oboje krivi što je došlo do toga, oprostila sam mu, počeli smo da radimo na tome i sve ide super za sad. Zna da je pogrešio, kaje se mnogo, molio me da mu dam šansu, plakao. Dala sam mu, jer bih se izjedala da nisam. Ali problem je što mi se svaki dan vrte slike prevare po glavi, i onda krenem da mu prebacujem, plačem, nerviram se. Onda me on smiri, bude sve super, i onda ponovo ista priča. Ne znam šta da radim, mnogo se plašim da se to ne desi ponovo. Da li imate neki savet, neko slično iskustvo? Pisala sam i na drugim forumima, ali tu su me samo ispljuvali...
    Poslednji put ažurirao/la Stevcina zabica : 07.01.2018. u 21:14 Razlog: vracen uvodni post

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6129

Podrazumevano Re: Problem u vezi

Citat Original postavio Uglygirl0 Pogledaj poruku
    Ovako, imam dečka već dve i po godine, stariji je 13god od mene, nikad mi to nije predstavljalo problem, nisam sa njim zbog novca i ostalih stvari, jer ni on nije u najboljoj finansijskoj situaciji. On mi je bio prvi u svemu. Izuzetno se slažemo, imali smo možda par sitnih svađica za ove dve godine, sve do sad... Priznao mi je prevaru. Poludela sam, mesec i jače nisam znala gde se nalazim i i dalje sam u lošem stanju. Tvrdi da je sve to zato što nisam htela da poradim na našem seksu. Što i jeste tako, nikad ga nisam shvatila previše ozbiljno kada je potezao tu temu i on je jednostavno odustao. Kaže kako nije hteo da izgubi mene samo zbog te stvari, jer se nikada do sad ni sa jednom nije slagao kao sa mnom i nije želeo da dopusti da me izgubi zbog toga. Shvatam da smo oboje krivi što je došlo do toga, oprostila sam mu, počeli smo da radimo na tome i sve ide super za sad. Zna da je pogrešio, kaje se mnogo, molio me da mu dam šansu, plakao. Dala sam mu, jer bih se izjedala da nisam. Ali problem je što mi se svaki dan vrte slike prevare po glavi, i onda krenem da mu prebacujem, plačem, nerviram se. Onda me on smiri, bude sve super, i onda ponovo ista priča. Ne znam šta da radim, mnogo se plašim da se to ne desi ponovo. Da li imate neki savet, neko slično iskustvo? Pisala sam i na drugim forumima, ali tu su me samo ispljuvali...
    Ma i ovde cemo sta fali,bolje ga batali
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sta znam sex je jako bitan za kvalitetanu vezu No sex no love
    Poslednji put ažurirao/la Nina : 10.01.2018. u 12:49

Početnik
    Učlanjen
    07.01.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pogledaj film "Zena na ivici nervnog sloma".

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Izvini ako sam bio surov ali bolje i to nego da se nadas u nesto lazno Lepsi u vezi uvek vara ruznijeg svi streme ka lepsoj osobi da je dobiju Mozda te i voli stvarno ali zelja da imash lepu devojku je jaca Isto i zene tako rade - love lepse i bolje za

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2279

Udaj se za njega i rodi mu 9oro dece
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Iskusan BojaMagije (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    183

Ti mislis da je to problem....a sta bi radila da si razguzena ko ja, pa iz kreveta ne mozes da ustanes, na noge da stanes...pa bila bi srecna da on ima ljubavnicu Moram sve na diskus herniju da se vadim, kao bole me ledja kad me pitaju ljudi gdensam, sto me nema
    slatko malo zvano yebi yebi

Buduća legenda smokva (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4717

sta znaci nisi ga shvatala ozbiljno kad je seks pitanju?malo seksa ili on hoce nesto posebno?
    ako mracis,mracno je,ako sijas,sjajno je

Učlanjen
    05.05.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    183

Ne znam sta ovaj njen oce al meni ne gine da dovedem jos jednu pa da bude menage a trois da ja malo odmorim, prilegnem mirno...puce mi kicma.

Buduća legenda smokva (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4717

Citat Original postavio BojaMagije Pogledaj poruku
    Ne znam sta ovaj njen oce al meni ne gine da dovedem jos jednu pa da bude menage a trois da ja malo odmorim, prilegnem mirno...puce mi kicma.
    cuti,kad sam ja izdrzala svakodnevno i to pod isijasom i inekcijama i to u ovim godinama,preziveces i ti
    ako mracis,mracno je,ako sijas,sjajno je

Učlanjen
    05.05.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio smokva Pogledaj poruku
    cuti,kad sam ja izdrzala svakodnevno i to pod isijasom i inekcijama i to u ovim godinama,preziveces i ti
    Ne mogu vise....taman glavu malo podignem, rehabilitujem se kad eto njega opet. Sad ne znam dal je do mene ili onog crnog, pa je ko navijen od njega. Mislim crnog vina ili onog roze kolaca sto mu serviram.

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Sto, svi mi ne bi bezali od nalozene smokvice ,...u tim godinama...
    Vidis da su dobronamerne....prema muskarcima, a zene nesvesno bacaju u tesku depru, jer ove ostale se ubise od nezadovoljstva performansama u seksu od strane njihovih izbornika...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio BojaMagije Pogledaj poruku
    Ne mogu vise....taman glavu malo podignem, rehabilitujem se kad eto njega opet. Sad ne znam dal je do mene ili onog crnog, pa je ko navijen od njega. Mislim crnog vina ili onog roze kolaca sto mu serviram.
    Nateraj ga da upise drzavni fakultet....nece te onda tako cesto napadati...

Učlanjen
    05.05.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Sto, svi mi ne bi bezali od nalozene smokvice ,...u tim godinama...
    Vidis da su dobronamerne....prema muskarcima, a zene nesvesno bacaju u tesku depru, jer ove ostale se ubise od nezadovoljstva performansama u seksu od strane njihovih izbornika...

- - - - - - - - - -

Nateraj ga da upise drzavni fakultet....nece te onda tako cesto napadati...
    e tuzna patko on je i upisao i zavrsio tvoj nedosanjani san.

Veoma poznat asd221 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    690

Ostavi ga

Početnik
    Učlanjen
    07.01.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma moje ime na forumu nema veze ni sa čim, to je neka pesma koju sam u trenutku slušala i rekoh ajde to, jer nije moglo skoro ništa drugo

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

otkud znas mozda ima problem ? mngi imaju stvaran zivot nesto im se desava u zivotu i pisu o problemima

Ne mozes biti siguran sve dok je u stand by modu

Iskusan Sousuke Aizen (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

ako ima sigurno nije toliko maloumna da misli da joj hebeni forum,bilo koji,može pomoći
    mogu i siguran sam
    You cannot choose your thoughts, because that would require that you think them before you think them.

Početnik
    Učlanjen
    07.01.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma zaboravite da sam pisala uopšte. Nisam ni tražila ništa posebno, samo savet ili iskustvo, na kraju ću svakako sebe poslušati. Ne vidim šta je loše pogledati slična iskustva

Moderator LBarbara (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2007.
    Pol
    ženski
    38.739
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    4145

Citat Original postavio Sousuke Aizen Pogledaj poruku
    ako ima sigurno nije toliko maloumna da misli da joj hebeni forum,bilo koji,može pomoći
    mogu i siguran sam
    Ne moze forum ali mogu normalni ljudi forumski da pomognu itekako...

Jasno je ko dan da on hoce da prebaci krivicu na nju...klasika..
    On vara a ona kriva, ajte molim vas...
    Ne treba da oseca krivicu i nije tacno da mu nije dobra u seksu, da mu nije dobra ostavio bi je..lazov...
    ​Nema nevinosti od naseg plemenitog greha sladje..

Učlanjen
    09.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

ne mogu,niko nikom ne može da pomogne,eventualno samo sebi mada i to je umnogome diskutabilno
    You cannot choose your thoughts, because that would require that you think them before you think them.

Učlanjen
    13.11.2007.
    Pol
    ženski
    38.739
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    4145

ne mogu,niko nikom ne može da pomogne,eventualno samo sebi mada i to je umnogome diskutabilno
    Ona ce konkretno sebi pomoci ako se okrene i ode...

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nekome znaci tudje misljenje da bude siguran u neku odluku koju zeli da donese Da li si bio na neke druge forume gde neko postavi pitanje i ostali daju tacne odgovore na pimer ovako : https://stackoverflow.com/questions/11498068/how-to-use-external-js-files

Taj lik ima stvaran problem i trazi savet pomoc i svi odgovaraju bez da zezaju postavljaca

Učlanjen
    09.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Ona ce konkretno sebi pomoci ako se okrene i ode...
    tako je,jedino tako može donekle pomoći sebi (ako pod ovim okrene se i ode misliš okrene se i ode od foruma i potrudi se sama nešto da reši)

marvelous, nije ti baš neki primer jer je tu reč o nečemu KONKRETNOM,tehničke i tehnološke itd stvari,za koje postoje stručnjaci koji znaju PRAVI odgovor i neke činjenice iz te oblasti,dok je ovo prilično apstraktno i jedino što bilo ko može je da je posavetuje i nametne neka svoja nebulozna mišljenja i shvatanja i to je to,kako ne vidiš razliku
    nije jbt isto kad oćeš da tipa kupiš najjeftiniju grafičku te pitaš na forumu tako nešto i ljudi koji se razumeju u to kažu ''uzmi tu i tu,ta je najjeftinija'' i kad pitaš ovako neš predebilno na fazon ''oh dećko devojka..osjećanja..ljubav..što da činim..oh..'' i onda ovi krenu da patetišu i gube se sa nekakvim nebitnim ''savetima'' i slično
    dve potpuno različite stvari,prva je KONKRETNA i STVARNA,PRAVA pomoć,dok se u drugom slučaju radi o naklapanju i SAVETIMA,u najboljem slučaju

Elita Lanselot (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    404

Milion debila dobilo je krila

Učlanjen
    13.11.2007.
    Pol
    ženski
    38.739
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    4145

tako je,jedino tako može donekle pomoći sebi (ako pod ovim okrene se i ode misliš okrene se i ode od foruma i potrudi se sama nešto da reši)

marvelous, nije ti baš neki primer jer je tu reč o nečemu KONKRETNOM,tehničke i tehnološke itd stvari,za koje postoje stručnjaci koji znaju PRAVI odgovor i neke činjenice iz te oblasti,dok je ovo prilično apstraktno i jedino što bilo ko može je da je posavetuje i nametne neka svoja nebulozna mišljenja i shvatanja i to je to,kako ne vidiš razliku
    nije jbt isto kad oćeš da tipa kupiš najjeftiniju grafičku te pitaš na forumu tako nešto i ljudi koji se razumeju u to kažu ''uzmi tu i tu,ta je najjeftinija'' i kad pitaš ovako neš predebilno na fazon ''oh dećko devojka..osjećanja..ljubav..što da činim..oh..'' i onda ovi krenu da patetišu i gube se sa nekakvim nebitnim ''savetima'' i slično
    dve potpuno različite stvari,prva je KONKRETNA i STVARNA,PRAVA pomoć,dok se u drugom slučaju radi o naklapanju i SAVETIMA,u najboljem slučaju
    Nisi u pravu...razgovor bilo koje vrste moze ljudima da pomogne da nadju resenje za svoje probleme...niko te nece bukvalno
    poslusati ali ce mozda dobiti potvrdu onoga sto i sam misli...a to je ponekad jako bitno...

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Problem u vezi slanja poruka u inostranstvo!!! HELP!!!
    Autor cold_as_ice u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.09.2008., 23:45
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.12.2007., 16:16
  3. Problem u vezi WAP-a
    Autor Адриан u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.09.2007., 22:48
  4. Problem u vezi
    Autor bella04 u forumu Žene
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 12.06.2006., 21:23
  5. Hitno , moze da bude ozbiljno!Problem u vezi harda!
    Autor pomoc hitna u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.02.2004., 17:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •