Tema za muski kutak

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.955
Evo zasto vam treba muski kutak.
To kad imate herca i mudanca...
Inace smo ugladjeni do jaja..

Situacija 1:
Zenska je kuckica.Mlada kuckica.
Ponekad, ali kad se sredi u necem sto joj bas lezi, onda je mozda nekima i hebozovna kuckica.
U razgovoru je prizemna, prazna, tipicno za kuckicu pozerku, kuckica na daljinu...
Ali ono sto je cini temom ove price je reakcija muskaraca kad se ponasa kao kuckica...
Ima malo neuobicajenu facu, nije to deformitet, ali je malo neubicajena.
Ali kad se ponasa kao kuckica, na njoj kao da nesto zasija...Znaci ona se toliko razdraga, iako je istog trenutka izuzetno ruznog ponasanja, da muskarci oko nje polude...
Znaci kazem, mozda je nekom seksi kad se udesi u neku garderobu, ali kad mu ga da po kuckoisanju, i kad se osvetli njen ten i pojava, onda se muskarci naloze nevidjeno...
Iskren da budem, jeste privlacna estetski u tom trenutku, ali ja ne bih znao sta sa njom, jer u seksu bi kuckoisala, a onda ode merak, za pricu nije...eto , samo taj fenomen osvetljenja kad je u zenitu kuckice..
Pozitivno je sto ne izaziva i smiruje svadje, te nema tuca....Kuckice upola snazne kao ona non stop izazivaju tuce, a ova ih smiruje...ali da ih miri, to ne....znaci ne znam sta se desava posle, ali mislim da uziva i ona u tome da se mrze do koske...
Nebitno za fenomen je izostavljeno tj njen psiholoski i sponzorski profil...

Da vam malo razveselim kutak....
 
Evo zasto vam treba muski kutak.
To kad imate herca i mudanca...
Inace smo ugladjeni do jaja..

Situacija 1:
Zenska je kuckica.Mlada kuckica.
Ponekad, ali kad se sredi u necem sto joj bas lezi, onda je mozda nekima i hebozovna kuckica.
U razgovoru je prizemna, prazna, tipicno za kuckicu pozerku, kuckica na daljinu...
Ali ono sto je cini temom ove price je reakcija muskaraca kad se ponasa kao kuckica...
Ima malo neuobicajenu facu, nije to deformitet, ali je malo neubicajena.
Ali kad se ponasa kao kuckica, na njoj kao da nesto zasija...Znaci ona se toliko razdraga, iako je istog trenutka izuzetno ruznog ponasanja, da muskarci oko nje polude...
Znaci kazem, mozda je nekom seksi kad se udesi u neku garderobu, ali kad mu ga da po kuckoisanju, i kad se osvetli njen ten i pojava, onda se muskarci naloze nevidjeno...
Iskren da budem, jeste privlacna estetski u tom trenutku, ali ja ne bih znao sta sa njom, jer u seksu bi kuckoisala, a onda ode merak, za pricu nije...eto , samo taj fenomen osvetljenja kad je u zenitu kuckice..
Pozitivno je sto ne izaziva i smiruje svadje, te nema tuca....Kuckice upola snazne kao ona non stop izazivaju tuce, a ova ih smiruje...ali da ih miri, to ne....znaci ne znam sta se desava posle, ali mislim da uziva i ona u tome da se mrze do koske...
Nebitno za fenomen je izostavljeno tj njen psiholoski i sponzorski profil...

Da vam malo razveselim kutak....

meni je to sve super samo nek da djanu
 
Patak, jesi to ti?
Šta je tema?
Kučkica?
Ako je nebitna, čemu tema?

Moras malo da mozgas o cemu je tema...promaklo ti je izmedju onog na sta si ti fokusirao paznju...

- - - - - - - - - -

meni je to sve super samo nek da djanu

To ne samo da je jedan od zdravijih rezonovanja nego je i njen ocekivani i prizeljkivani stav koji ocekuje od muskarca..

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo zasto vam treba muski kutak.
To kad imate herca i mudanca...
Inace smo ugladjeni do jaja..

Situacija 1:
Zenska je kuckica.Mlada kuckica.
Ponekad, ali kad se sredi u necem sto joj bas lezi, onda je mozda nekima i hebozovna kuckica.
U razgovoru je prizemna, prazna, tipicno za kuckicu pozerku, kuckica na daljinu...
Ali ono sto je cini temom ove price je reakcija muskaraca kad se ponasa kao kuckica...
Ima malo neuobicajenu facu, nije to deformitet, ali je malo neubicajena.
Ali kad se ponasa kao kuckica, na njoj kao da nesto zasija...Znaci ona se toliko razdraga, iako je istog trenutka izuzetno ruznog ponasanja, da muskarci oko nje polude...
Znaci kazem, mozda je nekom seksi kad se udesi u neku garderobu, ali kad mu ga da po kuckoisanju, i kad se osvetli njen ten i pojava, onda se muskarci naloze nevidjeno...
Iskren da budem, jeste privlacna estetski u tom trenutku, ali ja ne bih znao sta sa njom, jer u seksu bi kuckoisala, a onda ode merak, za pricu nije...eto , samo taj fenomen osvetljenja kad je u zenitu kuckice..
Pozitivno je sto ne izaziva i smiruje svadje, te nema tuca....Kuckice upola snazne kao ona non stop izazivaju tuce, a ova ih smiruje...ali da ih miri, to ne....znaci ne znam sta se desava posle, ali mislim da uziva i ona u tome da se mrze do koske...
Nebitno za fenomen je izostavljeno tj njen psiholoski i sponzorski profil...

Da vam malo razveselim kutak....


Kada je kuckica onda je mlada. Kada je mlada onda je hebozovna. Kada je pozerka onda je na blizinu.
Mora da je tuzno kada si ozbiljan.
 
Ako sam dobro razumeo temu pitanje je zasto takva osoba ostavlja jak utisak na neke muskarce?
Odgovor je jednostavan nedostatak ukusa I labilne osoba koje dozvoljavaju da ih prevari cak I lose upakovano sranjee.
Takvih danas Ima mnogo svaka 2 misli da moze nekoga da “uzjase “ i pije mu krv, da bude fatalna itd ...A samo 1% njih ima predeslozocije za tako nesto.
Mislim da stabilan muskarac ne moze da padne na te gluposti.
 
Ako sam dobro razumeo temu pitanje je zasto takva osoba ostavlja jak utisak na neke muskarce?
Odgovor je jednostavan nedostatak ukusa I labilne osoba koje dozvoljavaju da ih prevari cak I lose upakovano sranjee.
Takvih danas Ima mnogo svaka 2 misli da moze nekoga da “uzjase “ i pije mu krv, da bude fatalna itd ...A samo 1% njih ima predeslozocije za tako nesto.
Mislim da stabilan muskarac ne moze da padne na te gluposti.

Zelen si jos.
 
Ako je neko svestan da je doticnu kucka I svesno pada na to onda Ima problem ukratko.

Kad sam bio u tvojim godinama bio sam sokiran kada je jedan eminentan muskarac superiorne inteligencije pao na tu tvoju kuckicu. Ne da je samo pao, vec im je odnos potrajao, vodio je i javno je pokazivao. Ljudska sreca nema veze sa mladalackom estetikom morala.
Mislim, ako ti ovo nije jasno, onda si u problemu sa sobom.
 
Kad sam bio u tvojim godinama bio sam sokiran kada je jedan eminentan muskarac superiorne inteligencije pao na tu tvoju kuckicu. Ne da je samo pao, vec im je odnos potrajao, vodio je i javno je pokazivao. Ljudska sreca nema veze sa mladalackom estetikom morala.
Mislim, ako ti ovo nije jasno, onda si u problemu sa sobom.

Ovde je jedino problem tvoje rasudjivanje:lol:
Očigledno nije bio dovoljno inteligentan. Zapravo trazio je neku kompenzaciju . Nekompletan, nesiguran ko zna sta sve ne uz to bi svakako bio bolji opis . Inace, ja prvi put naletih na tvoje komentare kako ti znas koliko ja imam godina :lol:

- - - - - - - - - -

I predpostavljam da se taj odnos srecno zavrsio:lol:
 

Back
Top