Zene kakav je osecaj kada imate polne odnose sa osobom suprotnog pola?

Hehe kao sto ste videli i po naslovu zeleo bih vas pitati kakav je osecaj kada imate odnose sa osobom suprotnog pola(muskarcima)
Iskreno stvarno me zanima a nemam para da bacam na menjanje pola da bi to saznao :zelenko: :zelenko:

ček.. ako sam dobro razumela.. ti si gej, jer sada imaš sex sa osobom istog pola.. a promenio bi pol i imao sex sa osobom suprotnog pola.. znači ti bi bio žensko i imao sex sa osobom koja ti je suprotan pol sada, a to je žensko.. znači, ti želiš da znaš kako je biti lezbejka?
 
znaš vokene uvek je važna predigra ono sviranje u frulicu deoba parčeta proje grejanje njenim krznom :rotf:

- - - - - - - - - -

ček.. ako sam dobro razumela.. ti si gej, jer sada imaš sex sa osobom istog pola.. a promenio bi pol i imao sex sa osobom suprotnog pola.. znači ti bi bio žensko i imao sex sa osobom koja ti je suprotan pol sada, a to je žensko.. znači, ti želiš da znaš kako je biti lezbejka?
i meni se isprva učinilo da je u pitanju kompleksna ličnost :lol:
 
mozda sam ja lood, mozda previse ozbiljan danas, ali kako muskarcu moze pasti na pamet da se pita sta zensko oseca dok ima polni odnos sa mosukaricem . Meni to nije normalno.
Da ne govorim ovaj dodatak što je napisao " nemam prara za promenu pola "... Kako meni to nije palo ni jednom na pamet za 27 godina zivota jbt .

:mazi: Biće bolje sutra.
 

Back
Top