sta kad se ne bi....samorefleksija

Ima jedno mnogo važnije ogledalo od tog spoljašnog.
To važnije nikako ne možemo izbeći ma koliko želeli i ma gde se nalazili, osim ako ne odlučimo da se potpuno izolujemo od ljudi.
Izolacija sama po sebi donosi nam lagano duhovno propadanje...
Pitanje je da li prepoznajemo rad tog unutarnjeg ogledala i šta činimo kada nam dođe njegova refleksija našeg unutarnjeg stanja svesti?
Ispravno sagledavanje njegove refleksije i naše korigovanje onoga na šta nam je ukazano, doprinosi našoj laganoj ekspanziji svesti - koja je inače duhovna a ne intelektualna kategorija.
 
Kad sam bio momak,bio kod jedne,a ona ceo jedan zid u kupatilu ogledalo,a i na plafonu spavaće sobe veliko ogledalo!
Bilo me sramota da se skinem i pobegao od tamo...
Pazi:ono je strašno!z:cry:
koji užas, brojala bi ti guzne dlake ta teta ahhahahaah
aj neko diskretno ogledalce, pa i da razumem..msm ne ono ručno, ti je obljubljuješ, a ona maže trepavice maskarom z:D
 
neki bi šetali krmeljivi,neki musavi, treći bi na slebo sekli dlake iz nosa, što je veoma opasno z:mrgreen:
meni bi nedostajlo ogledalo, jeste da ne šišam nosne dlake, ali volim da namestim kosu, da vidim kako mi čuči neka odevna kombinacija, a iskreno povremeno i đuskam ispred ogledala z:mrgreen:

pa donje dlake vidis a po licu ti ni ne rastu....
dlake iz nosa ni ne secem samo ih guram natrag

- - - - - - - - - -

sve se moze opipaati
 
Kad sam bio momak,bio kod jedne,a ona ceo jedan zid u kupatilu ogledalo,a i na plafonu spavaće sobe veliko ogledalo!
Bilo me sramota da se skinem i pobegao od tamo...
Pazi:ono je strašno!z:cry:

Neki sramezljiv tip.:) Meni je zanimljivije to ogledalo na plafonu nego ono sto se sada radi, egzibicionizam snimanja.
Inace, imam ogledalo u kupatilu, ali se nekad i ne pogledamo, bar ja njega ne gledam, a ono cuti.
Narcisoidno gledanje u svaki odraz svog izuzetnog lica i stasa je simpatican detalj za posmatraca. :)
 
Kad bih ja pisao sta smatram vaznim detaljima, ne verujem da bi ikog nasao ko ima slicno misljenje...

Eto najnovije je element koliko je ljudima potrebna primaca soba i da li uopste vide vaznost toga, cak i kad nemaju uslove.
Imidz koji je ocigledno vazan ljudima i narocito zenama, ne moze da se negira...
On je prvi, a cesto i poslednji utisak koji osoba primi...posle samo fantazira..

A logike ljudi su smesne...cesto su negacije tamo gde ne treba da budu, npr ako te zabole uvo za ogledalo iznad kreveta, onda si egzibicionista.
Svi vec znate za casopis i prirucne psihologije koje otkrivaju ko je idealan, sta znaci kad osoba uspravno stoji i prave kicme u stolici, da li ima tada neku urolosku smetnju ili vec ima kicmene probleme, ili se nije redovno prao pa ga svrbe jaja itd..
Ljudi su pre nego sto su poceli da pogadjaju o svetu i drugima, debelo digli ruke od znanja, pa su napravili pauzu, a onda sad znaju sve...pogadjanjem..
I uvek su u pravu...

I to je jedino sto je bitno danas, ma sta vi rekli ovde...
Bitno je da se onaj ko je u pravu spoji sa drugima koji su u pravu na isti nacin i onda su ostali jadni i pateticni...
Iako podrzavam getoizaciju, koja ne bi trebalo da lici na ovo, ali nek bude i ovo , sta sad, tesko da ce ovo biti korak ka getoizaciji nego ka terorizaciji...
Jer kad se ponudi takvima da se nalaze i srecu samo istomisljenike, odjednom zbog potrebe da dominiraju nad nekim postanu ili pronadju razlike u misljenjima...

To je igra lova na dominaciju i top....
I Dragoljub uspesno igra takve igre, kakva borba za vrednosti, kakvi bakraci...
Samo mu bele rukavice, sto treba ceniti, a ne upadne neko na forum i odmah sve hrani govnima...
 

Back
Top