VUČIĆ SKOTU: Što se tiče izbora i slobode medija Srbija se ugleda na Ameriku

Poruka
19.613
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ambasador Sjedinjenih Američkih Država Kajl Skot razgovarali su o saradnji dve zemlje i predstojećim izborima
Predsednik Srbije i američki ambasador razgovarali su o ekonomskim odnosima, vojnoj saradnji, evropskom putu Srbije, Kosovu, ali i o potrebi da se "na predstojećim izborima dokaže posvećenost demokratskim standardima".

Tan2018-1-5_105921766_1.jpg



http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-i-slobode-medija-Srbija-se-ugleda-na-Ameriku

Vučić je sa ambasadorom SAD još jednom potvrdio koja država mu je zvezda vodilja pored Nemačke i Turske, vekovnih srpskih dobrih prijatelja.

Zašto onda neki forumaši, da ne kažem većina, tvrdi da su SAD i Srbija neprijatelji?
 
Tan2018-1-5_105921766_1.jpg



http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-i-slobode-medija-Srbija-se-ugleda-na-Ameriku

Vučić je sa ambasadorom SAD još jednom potvrdio koja država mu je zvezda vodilja pored Nemačke i Turske, vekovnih srpskih dobrih prijatelja.

Zašto onda neki forumaši, da ne kažem većina, tvrdi da su SAD i Srbija neprijatelji?

obicne floskule i zamazivanje ociju

Amerika jeste srpski neprijatelj br. 1

Amerika je u kontinuitetu uvek protiv Srba

Amerika cak krsi sopstvene principe, koje su sami proklamovali , da bi naneli stetu i zlo ucinili Srbima

Npr "princip nepovredivosti granica u Evropi"

Granice su za amerikance nepovredive , OSIM AKO SU U PITANJU SRBI.

Tada se Srbi bombarduju osiromasenim uranijumom, truju , kolju, okupira im se i otme zemlja a nad Srbima sprovede genocid i etnicko ciscenje da bi americki neprijatelji isterali svoje .

Tako da javis i Vucicu i Amerikancima da mi ostajemo neprijatelji sve dok oni ne povuku svoju vojsku sa poslednjeg pedlja srpske teritorije i DOK NE PLATE KOMPLETNU RATNU ODSTETU ZA SVO ZLO KOJE SU NAM UCINILI :rtfm:

SMRT AMERICI!
 
Tan2018-1-5_105921766_1.jpg



http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-i-slobode-medija-Srbija-se-ugleda-na-Ameriku

Vučić je sa ambasadorom SAD još jednom potvrdio koja država mu je zvezda vodilja pored Nemačke i Turske, vekovnih srpskih dobrih prijatelja.

Zašto onda neki forumaši, da ne kažem većina, tvrdi da su SAD i Srbija neprijatelji?



vidim, Vucic je odusevljen sto se ambasador strane drzave mesa u nase izbore, i naglasava sta treba da se izglasa na njima. jel mu Vucic, kao predsednik svih gradjana, naglasio da ce narod glasati po zakonu, onako kako zeli i za gradonacelnika i odbornike koje zeli po nominalnoj gradjanskoj slobodi i ljudskom pravu na slobodu izbora

a ne da bi se dokazivao strancima

zato Vucic Rusima ne daje ono sto traze za humanitarni centar u Nisu

jer sa amerikancima, uz osmeh, dogovara sta ce da se izglasa na izborima


ziv li si Mirijevac, pola foruma te trazi da se javis

- - - - - - - - - -

obicne floskule i zamazivanje ociju

Amerika jeste srpski neprijatelj br. 1

Amerika je u kontinuitetu uvek protiv Srba

Amerika cak krsi sopstvene principe, koje su sami proklamovali , da bi naneli stetu i zlo ucinili Srbima

Npr "princip nepovredivosti granica u Evropi"

Granice su za amerikance nepovredive , OSIM AKO SU U PITANJU SRBI.

Tada se Srbi bombarduju osiromasenim uranijumom, truju , kolju, okupira im se i otme zemlja a nad Srbima sprovede genocid i etnicko ciscenje da bi americki neprijatelji isterali svoje .

Tako da javis i Vucicu i Amerikancima da mi ostajemo neprijatelji sve dok oni ne povuku svoju vojsku sa poslednjeg pedlja srpske teritorije i DOK NE PLATE KOMPLETNU RATNU ODSTETU ZA SVO ZLO KOJE SU NAM UCINILI :rtfm:

SMRT AMERICI!

Turcine

jel ti mislis da smo zaboravili vreme dok si agitovao za Nikolica i Vucica, i dok si navlacio narod da glasaju za njih

tada si pevao drugu pesmu

serenadu kako su dobri i zlatni, i kako ce da tece med i mleko
 
obicne floskule i zamazivanje ociju

Amerika jeste srpski neprijatelj br. 1

Amerika je u kontinuitetu uvek protiv Srba

Amerika cak krsi sopstvene principe, koje su sami proklamovali , da bi naneli stetu i zlo ucinili Srbima

Npr "princip nepovredivosti granica u Evropi"

Granice su za amerikance nepovredive , OSIM AKO SU U PITANJU SRBI.

Tada se Srbi bombarduju osiromasenim uranijumom, truju , kolju, okupira im se i otme zemlja a nad Srbima sprovede genocid i etnicko ciscenje da bi americki neprijatelji isterali svoje .

Tako da javis i Vucicu i Amerikancima da mi ostajemo neprijatelji sve dok oni ne povuku svoju vojsku sa poslednjeg pedlja srpske teritorije i DOK NE PLATE KOMPLETNU RATNU ODSTETU ZA SVO ZLO KOJE SU NAM UCINILI :rtfm:

SMRT AMERICI!

O Americi možeš da misliš šta hoćeš, a onaj ko je kriv za sve ( Milošević ) ne može da se izvini jer je mrtav... Bolje moli boga da Kosovo ostane pod kontrolom Amera, jer će se tako i samo tako sprečiti novo sranje. A Amerika nije protiv Srba, nego protiv agresivne velikosrpske politike.
 
jel se ti pravis glup ili sta?

Da si pametan znao bi da nije bitno sta neko kaze nego STA RADI

Npr neko moze da ti kaze da te voli najvise na svetu a da ti pre ili posle toga opkjacka stan i siluje zenu.

E ko ima pamet zna da mu ta osoba ne moze biti prijatepj na sta rekla.

Pa onda Vučić ne ume da napravi razliku i smatra za prijatelja onoga ko mu je neprijatelj. A ti si glasao za njega dok je bio srbski radikal.
 
O Americi možeš da misliš šta hoćeš, a onaj ko je kriv za sve ( Milošević ) ne može da se izvini jer je mrtav... Bolje moli boga da Kosovo ostane pod kontrolom Amera, jer će se tako i samo tako sprečiti novo sranje. A Amerika nije protiv Srba, nego protiv agresivne velikosrpske politike.

U šta spada i želja da povrati Kosovo.
 
Pa onda Vučić ne ume da napravi razliku i smatra za prijatelja onoga ko mu je neprijatelj. A ti si glasao za njega dok je bio srbski radikal.

vucic ***** u fazonu "ja tebi serdare, ti meni vojvodo"

To mu je i posao

Ali ti me zabrinjavas.

Navodis ovde da nam je amerika prijatelj na osnovu par slatkih reci prijemcivih svacijem uhu?
 
nemam pojma
amerika nam je najbolji prijatelj
nasa vlada radi sve u interesu gradjana ove zemlje
nasa zemlja je na putu velike progresije
meni stvarno nije jasno kako neko moze da misli drugacije
je l vi verujete meni ili svojim ocima

Normalno da vise verujemo tebi!


Sad ozbiljno!

Jadna je ta drzava kad joj je skot sef!
 

Back
Top