On

Nemam pojma. Njegova stvar. Mislim da nije fer da očekuje od mene da mu peglam, jer i ja radim. Znači radi on, radim ja, a iz nekog razloga je peglanje samo moj zadatak?
Ne voliš da peglaš? Nema veze. idi izgužvan, ili plati da ti neko ispegla. Tako je fer. E sad, ja naravno peglam njegove košulje :lol: ali
a) zato što ne moram, niti on to očekuje od mene
b) zato što on uradi nešto drugo što je meni mrsko
Ista stvar sa kuvanjem...
Stvar dogovora.

Mada moram da priznam da me ljudi (i muškarci i žene) koji ne znaju da kuvalu APSOLUTNO ne interesuju u životu. Meni je to neshvatljvo, takav nivo nekulture! :)
 
To nisu muškarci.
Ja takve nisam upoznala za svoga veka. A sto bi rekle babe dugo pamtim...

- - - - - - - - - -

mora žena da pegla i tačka
Mj prvi miz je peglao sebi nekada uniformu, ne hirursku vec mantil tacnije i uopste mi nije bio nesto prirodan za daskom...mislim taj prizor mi nije bio nekako uobicajen jer svog oca nikada nisam videla u toj situaciji niti mogu da zamislim. Tako da ono sto ponesemo iz kuce to je izgleda patern i naseg zivota.
 
i uopste mi nije bio nesto prirodan za daskom...mislim taj prizor mi nije bio nekako uobicajen jer svog oca nikada nisam videla u toj situaciji niti mogu da zamislim. Tako da ono sto ponesemo iz kuce to je izgleda patern i naseg zivota.

Što, baš je hot :lol: Neka lepo riba šporet, pegla, usisava, a ja baš tad da ga vatam za doope, pošto mi je baš kad se zlopati sa kućnim poslovima neviđeno seksi.
 
ma kapiram vecina tako sposobnih je osakacena za druge stvari nas obicnih smrtnika koji moramo da kuvamo ako bi nesto na kasiku:lol:

Kuvanje, pranje, peglanje... nije nikakva raketna nauka. Niko nije "osakaćen" za to, ma koliko bio retardiran. Šimpanzu bih naučio da to radi u roku od 48 sati.

Što kaže Honduras, to je više pitanje kulture.
 
da covece tolika inteligencija je potrebna za fax ili roknuti menjacnicu gde da se bakcu originalnim ukusom,udju i kupe rolex status u drustvu
 
Kuvanje, pranje, peglanje... nije nikakva raketna nauka. Niko nije "osakaćen" za to, ma koliko bio retardiran. Šimpanzu bih naučio da to radi u roku od 48 sati.

Što kaže Honduras, to je više pitanje kulture.
To sa kulturom veze nema vec sa interesovanjima. I da li moras sebi ili ne moras.. ja da ne moram ni ja se ne bih sa peglom družila ( cinjenica ne radim to često) i naravno da bi majmun naucio da cisti i pere, majmun bi naučio i da se bavi IT -jem ali ga ne zanima...

- - - - - - - - - -

Možda bi i trebalo. Jel "domaćinstvo" ranije beše postojalo kao predmet u školama?
Postojalo je u moje vreme. I lepo sam naucila da vezem ali ne mogu da se zakunem da i sada znam..
 
Ja to nisam imao u školi. A voleo bih da jesam, sigurno bi bilo korisnije od veronauke i građanskog vaspitanja.

To sa kulturom veze nema vec sa interesovanjima. I da li moras sebi ili ne moras.. ja da ne moram ni ja se ne bih sa peglom družila ( cinjenica ne radim to često) i naravno da bi majmun naucio da cisti i pere, majmun bi naučio i da se bavi IT -jem ali ga ne zanima...

Mene prvog ne interesuje ni kuvanje, ni pranje, ni peglanje. Nema tu ničeg što me stimuliše. Ne bih ni morao to da radim. Mogao bih da kupujem gotovu hranu i unajmim nekog da mi jednom-dvaput nedeljno pere i pegla. Ili bih jednostavnije mogao da oženim neku koja će to da radi :mrgreen:

Pa opet to radim. Zašto?
 

Back
Top