Невероватне фотографије из Америке, залеђене и ајкуле

TONOLAN

Buduća legenda
Poruka
27.720
Такозвана метеоролошка „циклон бомба“, праћена јаким ветровима и обилним снегом, погодила је североисток САД. На Флориди је пао снег после скоро 30 година.

Школе су затворене, као и државне установе, а очекује се да ће температура и даље падати.

До краја недеље, како је написао Си-Ен-Ен, у деловима САД могло би да буде „хладније него на Марсу“. ...


https://rs.sputniknews.com/svet/201801051114062352-amerika-ajkula-led-nevbrema-sad/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
o maj Gad! :sad2:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Mi se jos uvek oporavljamo od poplava 2014 i Vucicevog tisina tamo a Ameri ce od ovoga da se oporave za par dana kao i od uragana.

На Флориди је толико хладно да се игуане, ненавикле на ниске температуре, коче и падају са дрвећа у предграђима Мајамија, пише АП, а фотографије из залеђене Америке обишле су свет.

Осим тога, „Скај њуз“ преноси да су на обалу Масачусетса испливале четири залеђене ајкуле. Како се наводи, све су у претходних неколико дана нађене на обали рта Код.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Jadne zivotinjice :sad2:
 
Mi se jos uvek oporavljamo od poplava 2014 i Vucicevog tisina tamo a Ameri ce od ovoga da se oporave za par dana kao i od uragana.

Зависи који делови Америке - Порторико се није још опоравио од оних урагана пре пола година и све су шансе да неће још скоро.
 

young-Hillary-Clinton-YouTube-screenshot-Michael-McCrudden.jpg


:heart:
 
Ne koriste ga na sebi.

Guglaj o onim spomenicima u Džordžiji.

I državu su promašili? Ajajaj.

- - - - - - - - - -

ma to Putin pojacao klimu, direktno iz Sibira :zblesav:

Ruski anti-haarpz:D

- - - - - - - - - -

Па треба им нека криза, да троше паре из буџета (по хитном поступку)......да им фиреме раде......

Najlakše je samobiti se, izgleda?
 
Otkazan let Njujork-Beograd zbog nevremena u SAD
Tanjug | 05. januar 2018. 13:41

"Er Srbija" je danas objavila da je u četvrtak avion nacionalnog avioprevoznika, koji je leteo iz Beograda za Njujork, morao da bude preusmeren u kanadski Toronto zbog velikih snežnih padavina i zatvaranja aerodroma "DžFK" u Njujorku

e hjebiga

uvijek mi tu im priskacemo u pomoc kada dobiju po gubici.

no ni kod nas nije bas za zezat se , no , sluzbe kod nas rade tj mi smo navikli na sneg , ali oniiiiii

malo snega a oma kod njih kuknjava.

eto , sada je -22 a sa udarom vetra - 35.

ipak je to Toronto
 
Mi se jos uvek oporavljamo od poplava 2014 i Vucicevog tisina tamo a Ameri ce od ovoga da se oporave za par dana kao i od uragana.

Ameri se još uvek nisu oporavili od onih uragana iz 2014. godine. Niko ne može da se oporavi od takvih razaranaj, naročito ne neko kome su skoro sve kuće od letvi i kartona.
 
Mi se jos uvek oporavljamo od poplava 2014 i Vucicevog tisina tamo a Ameri ce od ovoga da se oporave za par dana kao i od uragana.

a jel se secas Katarine , new orleans ,

sta zaboravio si , e oni tamo jos i nijesu , jos a narocito u crnackom delu , nijesu im popravili ista.

a jel znas da se jos nijesu oporavili Florida , od letosnje Irme

potucala ih je ki da su malji deca i jos nista , jos mnogi nijesu dobili struju a i u selterima su jer , nema para za popravke

a PORTORIKO...

- - - - - - - - - -

Ameri se još uvek nisu oporavili od onih uragana iz 2014. godine. Niko ne može da se oporavi od takvih razaranaj, naročito ne neko kome su skoro sve kuće od letvi i kartona.

i KUBU je poharao isti kijamet ali u samo par dana , sve je rasciisceno , popravljeno , hoteli , aerodromi proradii.

a i sto jes , zgrade i stare i nove su od tvrdoga materijala

a i ima i mekanih stvari i lijepih i okruglih a i kruskastih..:zstidljivko:
 
a jel se secas Katarine , new orleans ,

sta zaboravio si , e oni tamo jos i nijesu , jos a narocito u crnackom delu , nijesu im popravili ista.

a jel znas da se jos nijesu oporavili Florida , od letosnje Irme

potucala ih je ki da su malji deca i jos nista , jos mnogi nijesu dobili struju a i u selterima su jer , nema para za popravke

a PORTORIKO...

- - - - - - - - - -



i KUBU je poharao isti kijamet ali u samo par dana , sve je rasciisceno , popravljeno , hoteli , aerodromi proradii.

a i sto jes , zgrade i stare i nove su od tvrdoga materijala

a i ima i mekanih stvari i lijepih i okruglih a i kruskastih..:zstidljivko:

Kad se samo setim pozara u Kaliforniji, srce mi se cepa.
Morace dodatno da opterete budzet bas sada kada je Trump smanjio poreze za bogate, inace, slede socijalni nemiri.
 
Kad se samo setim pozara u Kaliforniji, srce mi se cepa.
Morace dodatno da opterete budzet bas sada kada je Trump smanjio poreze za bogate, inace, slede socijalni nemiri.

pa sad , zalili se bogu da , prvo , SUSA , nema kise , godinama, molili se , skakali , cak i uvezli iz Srbije nase strucnjake za dozivanje kise

ono DO DO LE u prevodu , zaboli nas dole ,

pa i dobise kise , no i kisa je padala i padala i onda su placipicke , molili , dosta je , potopi nas , odnesose bujice ..

molili boga posle za TOPLO, malo vatre da se ogreju.

i dobise , stim da i nijesu znali da stanu , sa grejanjem i tako..

ma cudni su , cas oce , cas nece.

kako da im se udeli , i gde....
 

Back
Top