Vasi blamovi

Elisa di Rivombrosa

Aktivan član
Poruka
1.135
Mislila sam da bi ovo bila zanimljiva tema, ako biste bili dovoljno hrabri da kazete neke od vasih najsmesnijih blamova :)

Evo upravo sam se setila jednom kada sam pomislila da me Milos Bikovic muva. (nije mi on lep, ali eto) Bila sam ubedjena da me muva. Ne bih bas da kazem kako sam do toga dosla...Sve u svemu uzas :/ kada sam dosla k sebi.

posto imam brdo blamova, ja mogu svaki dan, ili onda kada dodjem ovde, da postavim neki...
poz :heart:
 
Mislila sam da bi ovo bila zanimljiva tema, ako biste bili dovoljno hrabri da kazete neke od vasih najsmesnijih blamova :)

Evo upravo sam se setila jednom kada sam pomislila da me Milos Bikovic muva. (nije mi on lep, ali eto) Bila sam ubedjena da me muva. Ne bih bas da kazem kako sam do toga dosla...Sve u svemu uzas :/ kada sam dosla k sebi.

posto imam brdo blamova, ja mogu svaki dan, ili onda kada dodjem ovde, da postavim neki...
poz :heart:

Nie to nista ja mislim da me svaka forumasica muva xixi
 
Mislila sam da bi ovo bila zanimljiva tema, ako biste bili dovoljno hrabri da kazete neke od vasih najsmesnijih blamova :)

Evo upravo sam se setila jednom kada sam pomislila da me Milos Bikovic muva. (nije mi on lep, ali eto) Bila sam ubedjena da me muva. Ne bih bas da kazem kako sam do toga dosla...Sve u svemu uzas :/ kada sam dosla k sebi.

posto imam brdo blamova, ja mogu svaki dan, ili onda kada dodjem ovde, da postavim neki...
poz :heart:

jao moj blam, muvao me miloš biković, a ja ga nisam prepoznala, bile mu spuštene šiške neisfenirane z:mrgreen:
Da je i mene muvao Miloš Biković sa sve spuštenim šiškama, kakav bi to blam bio!
z:lol:
 
Poslednja izmena:
Meni je blam jer me ne muva niko. :hahaha:
tv-Milos-Bikovic.jpg

Evo ti ga, da ne kmečiš više! :lol:
 
ja nemam blamove
ne zato sto mi se ne desavaju gafovi, nego zato sto se niko jace ne smeje samoj sebi od mene same
pa ne smatram nista to za blam, nego eto smesna situacija, smejanje, sou
ne osetim stid u tako tim komicnim situacijama
 
brisem poruke u inboxu na fejsu iz 2009 i naidjem na poruku koju sam poslala Nikoli Rokvicu kao cestitku za rodjendan
on mi ljubazno odgovorio

ja se uopste ne secam u kom trenutku ludila sam ja poslala privatnu poruku jednom pevacu kao najgora napaljenica
bozemesacuvaj i sakloni
 
Jednom davno... na faksu, otišla sam da polažem ispit. Sedim tako u amfiteatru, nepoznati ljudi... čudna ispitna pitanja. Pitam tipa do mene, izvini koje je ovo ispitano pitanje, ja baš nisam mnogo naučila. On mi kaže neki predmet bzv. koji se polaže još na prvoj godini, a ja tad bila na trećoj. Fora je što sam tamo sedela skoro tri sata i slušala ispit, čitala svoje beleške... kad sam skontala šta se dešava trkom izjurim iz sale, trčim hodnicima k'o luda da vidim raspored na oglasnoj tabli gde sam i gde polažem. Pa, trkom do druge sale gde se polagao moj ispit. Kad sam zadihana ušla u salu:"Izvinite profesore, gužva u saobraćaju, bio je zastoj kod...". Prekide me profa i kaže:"Sedite koleginice, nisam vas još ni prozvao". Dobro je ispalo, kraju i položila.

- - - - - - - - - -

Zovem ja jednom davno drugaricu na fiksnom i kažem:"Ćao M..., odakle se javlaš"? Žena se na telefonu smejala pola sata bez prestanka.
 
Nekad sam imala dugu kosu, pa stavljala one samolepljive papilotne. Jednom, zaboravim da ih skinem i tako izađem do grada. Primetila sam da mi se ljudi smeju, ali pomišljam tada... koji šabani! Stignem do benzinske pumpe i u staklu vidim šta imam na glavi.Krenem i ja da se smejem,a na pumpi ljudi popadali u nesvest...
 

Back
Top