Bivši, sadašnji, budući...

dok ne pocnes da patis zbog sadasnjeg.znas ono,novi bol se starom bolu smeje.i uvek mislimo da nas ovo sad vise boli...
Reci mi sad, kada već prošlo sve je:
časi bolni i dani dragi, lepi;
kad novi bol se starom bolu smeje;

od reči tvojih kad duša ne strepi -
reci, da l' te je moja
tuga bolela
nekad, kad sam te mnogo,
mnogo volela?
Reci mi sad, kad me ne voliš više;
kad ti se prošloj ruga nova sreća;
i kad se dana koji nekad biše
duše ti samo kad me vidiš seća -
reci, da l' te je moja
radost bolela
jednom, kad nisam više
tebe volela?
 
dok ne pocnes da patis zbog sadasnjeg.znas ono,novi bol se starom bolu smeje.i uvek mislimo da nas ovo sad vise boli...
Reci mi sad, kada već prošlo sve je:
časi bolni i dani dragi, lepi;
kad novi bol se starom bolu smeje;

od reči tvojih kad duša ne strepi -
reci, da l' te je moja
tuga bolela
nekad, kad sam te mnogo,
mnogo volela?
Reci mi sad, kad me ne voliš više;
kad ti se prošloj ruga nova sreća;
i kad se dana koji nekad biše
duše ti samo kad me vidiš seća -
reci, da l' te je moja
radost bolela
jednom, kad nisam više
tebe volela?

:lol:
 
Зависи.

Ако те много наљутио, пар минута.

Ако си ти њега много наљутила, а још ти је стало до њега, може да потраје...
 
Koliko vremena treba da bi bivši postao zaista bivši je više vezano za osobu koju hoćeš da "arhiviraš", tj. trag koji je ostavila u tvom životu. Nema to veze sa satima, danima, mesecima...
Slozila bih se.
Posle lomova i raskida potrebno je da se malo stabilizujem ( o sebi govorim) da malo zivim sama sa sobom, organizujem vreme sama sebi i uopste odmorim od veze i sve pospremim u fioke. Tek kada se osecam ok sa sobom da sam prebolela, da je sve dobro mogu da se zainteresujem zaista za novu osobu i da joj poklonim paznju. E sad koliko to traje... jednom je trajalo dva meseca a jednom tri godine ( naravno da nisam tri godine bolovala i tugovala ) samo se nije pojavio niko da me ubedi da treba da se opet dam u celosti. Ali u te tri godine stalo je nekoliko simpatičnih epizoda sto takodje nije bilo zgoreg.
 
boze pitas ovo ko da imas 15 godina hbt

Pitanje je sasvim legitimno, nema veze sa starošću, a i starost je prilično rastegljiv pojam. Možda u glavi i imam petnaest. Pa šta? To sramota? Fazon kad preskočiš tridesetu ne ide da đuskaš u klubu, da nosiš miniće i šljokice? Moje pitanje je ok, tvoj komentar je (pred)osuđivački. Ne znam zašto, a nije ni važno, boli me uvo.

Da ne offujem dalje sopstvenu temu. Odgovori su...zanimljivi :)
 

Back
Top