Stand up komedija

Ma kapiramo se, jednostavno imamo razliciti ukus i to je poenta ovog mesta - razmena misljanja

Sto se tice razlike izmedju muskarca i zena postoji velika u nacinu razmisljanja, uslovljena je cistom biologijom - protokom neurotransmitera i hormona
Ta razlicitost je zanimljiva vrlo, i ja sam je istakla kao glavni razlog i kod razlike u pogledu na humor izmedju muskaraca i zena, posto je to deo teme
Sve je to prirodno....
Niko nije gluplji zbog toga kako je doticni forumas izvrnuo moj post da istakne licne frustracije, glupoca/pamet nemaju veze sa ovom temom nikakve
 
Nije problem sto nije zenstvena, naprotiv ona jeste zenstvena ali pokusava da ne bude pa to ispadne kriminalno, pokusava nesto za sta ocigledno nije stvorena
Pogledaj film za koji je ona pisala scenario, pa da se pitas samo zasto je iko dao pare da se snimi toliko dosadan film, i opet se svodi sve na ja sam pijana kokoska opsednuta svojim kompleksima zbog kojih imam problem da ostvarim zdrav odnos sa suprotnim polom, ajde da to reklamiram kao humor
No ima srece sto je amerima jako lako prodati sve

bas to i ne zaista ne mogu,mozda sam joj i dao jednu i po sansu od kad linkuju njena proseravanja,svi se slazu kako ubada sustinu sto je svima nama poznato i ocigledno ali eto ona se nasla da istupi poput sanje marinkovic,kao kale sto radi na sirov nacin samo on ispada debil iako je za nju psiholog,ali ne glumi kao ona da joj je ta spoznaja okoline plus,meni prosto gadno i u sali da zena tako prica koliko mi odvratna bila

- - - - - - - - - -

Za komičarku nije važno da bude ženstvena nego da bude smešna.
Ali dosta muškaraca posmatra sve što neka žena radi kroz primu ženstvenosti, pa ako je ženstvena, onda je i dobra doktorka, nastavnica, glumica, sekretarica.
Zato nam zemlja propada :lol: ebale vas sise i doopeta.

i eva ras mi je gadna ali bih joj dao oskara:lol:
 
Nema veze sa ovom zemljom, muskarcima prija zenstvena zena, harambasa zena je manje prihvatljiv oblik, opet prirodno je to....(no ejmi nije harambasapa je to dodatni cinilac da ide na nerve)
Pa kao sto nama prijaju vise muzevni muskarci no neki metro zenski petko i sl epiteti :lol:
 
Poslednja izmena:
a dobro sto mislis da je lik da ona nije takva uzivo,bas mislim da se ne moze otresti tog lika u rl jer su to njena licna zapazanja,kao sto se ja ili bilo ko ko je spoznao okolinu ne moze ponasati drugacije do onog sto mu smeta i gleda nonstop
 
a dobro sto mislis da je lik da ona nije takva uzivo,bas mislim da se ne moze otresti tog lika u rl jer su to njena licna zapazanja,kao sto se ja ili bilo ko ko je spoznao okolinu ne moze ponasati drugacije do onog sto mu smeta i gleda nonstop

Pa ona (Sandra Silađev) kaže da je Dinja lik... a meni je svejedno, svakako mi je gotivna.
Ti vidiš ono što si opisao, ja vidim inteligentnu osobu i dobru glumicu, i još je malo panker (da se tako izrazim), a meni je sve to simpatično...
 
upravo zbog takve ''glume'' danas nema dobrih glumaca,jel mozes nenada jezdica zamisliti u drugacijoj ulozi do pendule,tesko,uvek zvuci isto

Vreme će pokazati. Videćemo šta će raditi kasnije... u svakom slučaju, ona je postala popularna (da ne kažem čuvena) zahvaljujući tome što je ljudima bila zabavna, a ne zato što joj je tata muž ili dečko glumac ili režiser, ili zato što je lepa i ima duge noge a kratak talentat...
 
Dinja (Sandra) često nastupa. Ja samo nju volim, a inače mi je taj žanr simpatičan u teoriji, a uglavnom naporan u praksi...

ona je objavila knjigu, valjda drugu, sa ilustracijama ...

- - - - - - - - - -

upravo zbog takve ''glume'' danas nema dobrih glumaca,jel mozes nenada jezdica zamisliti u drugacijoj ulozi do pendule,tesko,uvek zvuci isto

haha dedo jedan : ))
 
Vreme će pokazati. Videćemo šta će raditi kasnije... u svakom slučaju, ona je postala popularna (da ne kažem čuvena) zahvaljujući tome što je ljudima bila zabavna, a ne zato što joj je tata muž ili dečko glumac ili režiser, ili zato što je lepa i ima duge noge a kratak talentat...

sad me opet podseti na te fb youtube attention whores lajk fazon ima ih zilion,brrr
 
Nema veze sa ovom zemljom, muskarcima prija zenstvena zena, harambasa zena je manje prihvatljiv oblik, opet prirodno je to....(no ejmi nije harambasapa je to dodatni cinilac da ide na nerve)
Pa kao sto nama prijaju vise muzevni muskarci no neki metro zenski petko i sl epiteti :lol:

Meni ne prijaju muževni muškarci, nego normalni. Ono, zna da je muško, ja znam da sam žensko, ajd sad da pričamo ko ljudi.
 
Upravo si zene nazvao glupljim polom, i jos izvrnuo moj post i zloupotrebio ga u korist svoje frustracije
Tuga....

nisam ništa izvrnuo,i ti si to implicirala,sad se pravi luda kolko hoćeš
btw ako je neko isfrustriran ne znači da nije u pravu

a muškarci su solidarni svi kao jedan
svakako su solidarniji od žena
mada i oni su glupi ko k**ac,ne zna se ko je gluplji al žene ipak odnose prevagu,za nijaansicu malecku,po mom mišljenju,mada diskutabilno je jako svakako
 
meni je andjelka kao pojava jako antipaticna, ne volim da je gledam, zasto pojma nemam, ali od prvog puta kad sam je videla na tvu jos davno odmah mi je bila odbojna
andrija mi je bolji, on je opusteni zajebant, dosta je spontan
 
Poslednja izmena:
Nema kod nas kvalitetne scene. Nesa Bridzis koji ima po koju ok, ostalo seljacke fore, i ostali pokusaji komicara... Jos kad se setim Laneta Gutovica... samo cekam da se pojavi jos koji sa domacim forama o bosancima i plavusama. Tesko je ovde i napraviti stand up scenu zbog nerazvijenih medija.
Uzgred, jeste culi pricu vezanu za Luisa CK-a? Optuzen za sexualno uznemiravanje i Netflix, HBO, TBS prestali da saradjuju sa njim. Cak je i Dizni izbacio neke od njegovih glasova za karaktere...Strasno sta se i tamo desava.

- - - - - - - - - -

PS Andjelka i Andrija su mi oni bljutavi beogradski likovi koje svuda provlace kao zanimlijve. Kao sto nije mogao da se snimi film bez Nikole Koja i njegove cuvene "Da cika bonu".
 

Back
Top