Evo kako Crna Gora izgleda nakon snažnog zemljotresa!

sveznadar

Veoma poznat
Poruka
13.783
http://www.kurir.rs/region/crna-gor...o-crna-gora-izgleda-nakon-snaznog-zemljotresaPRVI SNIMAK POSLE KATASTROFE: Evo kako Crna Gora izgleda nakon snažnog zemljotresa!


Zemljotres jačine 5.2 stepeni Rihtera potresao je danas Crnu Goru u 11 časova i 46 minuta.


Epicentar je bio u blizini Plava na planini Visitor na dubini od pet kilometara, prema Sektoru za seizmologiju u Zavodu za hidrometeorologiju i seizmologiju.
Prvi snimci sa područja pogođenog zemljotresom pokazuju štetu koja je nastala na objektima.

Kurir.rs
Foto: Printscreen


Зашто, Зашто, Зашто поново........Србијо шта си скривила
Сад' ће нова најезда



http://www.kurir.rs/region/crna-gor...io-crnu-goru-ljudi-u-panici-izjurili-na-ulice


OSETILO SE I U BEOGRADU: Žestok zemljotres pogodio Crnu Goru! Ljudi u panici izjurili na ulice!
Crna Gora 04.01.2018. 12:00h
Zemljotres jačine 5.2 stepeni Rihtera potresao je danas Crnu Goru.


Epicentar je bio u blizini Plava na planini Visitor na dubini od pet kilometara.

1369285_epucentar_ff.jpg
Epicentar zemljoitresafoto: Vijesti.me/ google Posle prvobitnog potresa, usledio je deset minuta kasnije i novi zemljotres na istoj lokaciji jačine 3.2 stepeni po Rihterovoj skali.

Zemljotres jačine oko pet Rihtera se klasifikuje kao prilično jak potres.
Zemljotres je izazvao paniku u Plavu, Gusinju, Andrijevici, Beranama, Podgorici i drugim gradovima.

Načelnik Službe zaštite i spasavanja u Plavu Mirza Medunjanin rekao je da se zemljotres jako potresao grad, ali da za sada nema podataka o eventualnoj šteti.

Na Fejsbuk stranici Podgorički vremeplov, uznemireni građani objavili su fotografiju oštećenog dimnjaka.
Potres se osetio i u nekim delovima Srbije, pa čak i u Beogradu.

1369283_berane_ff.jpg
foto: vijesti.me/ Tufik Softić U Beranama je veliki broj uznemirenih građana izašao na ulice.

Kurir.rs/ Vijesti.me

Foto: Printscreen/ Facebook, Seismo.co.me, Google Maps, Vijesti.me/ Tufik Softić


Скупљање ''помоћи'' почиње одмах плус оних 10% обећаних од братског бизниса у Србији
Грађани да не буду циције
 
Гледај само Монтепркно полтроне........а у Србији њихови на власти......

Бога му, да знаш да су овде на власти.

Сад кад нам разрежу самодопринос :lol:

Или то сад раде елегантније, као за Сребреницу, паф и оде 5 мелеона јевара... из буџета.
 
NE TREBA NI RAZMISLJATI DA POMAZEMO ONE KOJI SU NAS BOMBARDOVALI.

Ceo svet bi nam se smejao

ako onom njihovom djeticu VUCICU i padne na pamet ta sramna ideja, organizovacemo OTPOR makar nas opet na Terazijama, kao i 1990 ,tukli njihovi batinasi.

Само један димњачић...
 
Још једно упозорење од Бога због приступања НАТО пакту и издаје српства и СПЦ.

Памет у лгаву црногорци, док није касно.

Никада Илири нису били "са нама", са Словенима
јер реално - ми смо освајачи.

Има тамо Срба, али су у мањини.

Нека живи Мило Ђукановић који нам је државу ослободио привеска званог Црна Гора.
Нажалост, још их се као појединаца нисмо ослободили,
али сад је много лакше рећи им : "Мрш !"
 

Back
Top