Pančevka iznajmila autobus i poklonila vožnju momku iz Niša
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Pančevka iznajmila autobus i poklonila vožnju momku iz Niša

Ističe se Vesti Krstarice (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Pančevka iznajmila autobus i poklonila vožnju momku iz Niša

Mladi glumac iz Niša Darko Radojević može se pohvaliti verovatno najoriginalnijim poklonom dobijenim za Novu godinu, a za to se pobrinula njegova devojka, takodje glumica, Sara Kapunac (23) iz Pančeva.

Sara je iznajmila autobus "Niš-ekspresa" i drugog dana ove godine priredila nezaboravnu vožnju za njih dvoje, Deda Mraza i dvoje pijatelja.

"Darko je imao probu u Studentskom akademskom pozorištu a drug presvučen u Deda Mraza je ušao unutra, prebacio ga preko ramena i doneo u autobus. Mi ostali smo bili sakriveni iza sedišta i kada smo krenuli da se vozimo, počeli smo da se jedan po jedan pojavljujemo", izjavila je Sara za agenciju Beta.

Vožnja gradom potrajala je šest sati i za to vreme su Darko, Sara i njihovi prijatelji prešli 110 kilometara.

Na ideju da iznajmi autobus Sara je došla zbog toga što je njihovo poznanstvo počelo tako što je Darko pogrešio autobus.

"Umesto u autobus koji iz Novog Sada ide do Beorada, Darko je ušao u autobus koji ide do Pančeva. Sedeo je iza mene i nisam ga u početku primećivala dok nije počeo da s nekim razgovara sa tipično niškim naglaskom", izjavila je Sara.

Na putu do Pančeva Sara i Darko su shvatili da imaju puno toga zajedničkog, počev od toga da je ona u to vreme studirala glumu u Meksiku, a on je u Novom Sadu polagao prijemni za glumačku akademiju.

"Darko je primljen na akademiju u Novom Sadu, a ja sam studije glume i psihologije nastavila u Španiji. Vidjamo se što češće možemo, zajedno radimo na tome da osnujemo Putujuće pozorište", kazala je Sara.

Autobus sa Deda Mrazom nije jedino iznenadjenje koje je mlada Pančevka priredila svom momku.

Prošlog leta zamolila je svoje prijatelje širom sveta da se slikaju sa papirom na kojem piše "Sara te voli više od..." i u nastavku je pisalo ime zemlje u kojoj je fotografija nastala.

U video klipu koji je napravila od tih fotografija nalazila se i slika Darkove majke koja je u niškoj Tvrdjavi držala papir na kome je pisalo "jer je njen ceo svet ovde".

(Beta)

Elita sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Podrazumevano Re: Pančevka iznajmila autobus i poklonila vožnju momku iz Niša

divno
    ccc , u sta sve covek veruje ;)

Aktivan član loš đak Boža (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Ili poruka "ako me ostaviš gaziću te autobusom odavde do Niša". Žao mi momka. Ona ima taj neki, pančevački, pogled
    "Tu ne puši se hašiš. Krv se puši. I već si drugi kad se mača mašiš"- Josip Sever

Iskusan petunija_love (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Citat Original postavio loš đak Boža Pogledaj poruku
    Ili poruka "ako me ostaviš gaziću te autobusom odavde do Niša". Žao mi momka. Ona ima taj neki, pančevački, pogled
    u šampanjcu da se kupam, nova kola da ti slupam (:

Elita mina68 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    945

Мој мозак уопште не ради на тај начин, али ко воли, свака част.

Лепа идеја, романтична, помало сладуњава за мој укус...
    Преко трња до звезда!

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

U letnjoj sezoni , ka moru , ovo bi bilo stvarno lepo zamisljeno...bez deda mraza, ali moze neki deka sa koktelima u putu...

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Zasto imam taj osecaj da je ona neka drolja

Slične teme

1. Fondacija Boba Houpa poklonila tri miliona dolara muzeju u Nju Orleansu
    Autor Vesti Krstarice u forumu Vesti za opuštanje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.08.2016., 20:40
  2. PREVARA-da li je strasna ako niko ne sazna za nju?
    Autor DARK EYE u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 25.05.2016., 23:03
  3. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 06.03.2007., 08:43
  4. Ona trazi njega - On nju
    Autor Zapazator u forumu Arhiva
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 04.05.2006., 02:05
  5. Ona traži njega - On traži nju
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 18