Planete, znakovi i kuće na filmskom platnu

gost 410637

Primećen član
Poruka
919

Može li ovo biti susret Saturna i Plutona? Da li biste predstavili njihov razgovor s nekim još planetama i aspektima ili imate neku sasvim drugačiju ideju?
Mogli bi se poigrati sa scenama iz filmova... Neki odnos planeta, kuća i znakova u natalu prikazati preko neke filmske scene. Moglo bi da bude zabavno i poučno. :)
 
Može li ovo biti susret Saturna i Plutona? Da li biste predstavili njihov razgovor s nekim još planetama i aspektima ili imate neku sasvim drugačiju ideju?
Паћино је Плутон. Плутон у Лаву тригон Марс у Овну - идеалиста, борац против криминала, али његов успех у послу, његова преданост професији, је довела до краха на породичном плану - Плутон квадрат Месец у Бику. Де Ниро је Сатурн. У Јарцу - посвећеност лоповлуку. Квадрат Венера у Ваги, не сме, због природе свог посла, да се емотивно везује, да укључи љубав у свој занат.

Ево другог примера са Паћином и Плутоном:


Овде је Плутон у Шкорпији (на асценденту - демонска личност) афликтован Сунцем у Лаву - помрачена свест, јака али деструктивна воља, Месец може бити у било ком воденом знаку - манипулативност. С друге стране, Ривс је Марс. Највероватније у Ваги - изражена сујета, Сунце може бити у било ком кардиналном знаку - склоност ка доказивању. Месец у било ком од ватрених знакова - импулсивност.
 
Kako biste opisali Frenka iz Catch me if you can astroloski?
Нисам га гледао, али бих по трејлеру рекао да има ваздушни/водени/земљани микс. Ваздушни - највероватније Сунце и Меркур у Близанцима, Венера у Бику, подзнак у Водолији и Месец у Рибама, Марс у Ваги.

Асанте у ''Краљевима мамба'':


Вага/Стрелац, Марс у Стрелцу у 12-ој (енергија усмерена на плес), диспозитор - Јупитер у конјукцији са Венером у Шкорпији - мешавина магнетизма и шарма, Месец у Лаву, осећања су најизраженија када су рефлектори усмерени на њега, када је у центру пажње.
 
Нисам га гледао, али бих по трејлеру рекао да има ваздушни/водени/земљани микс. Ваздушни - највероватније Сунце и Меркур у Близанцима, Венера у Бику, подзнак у Водолији и Месец у Рибама, Марс у Ваги.

Асанте у ''Краљевима мамба'':


Вага/Стрелац, Марс у Стрелцу у 12-ој (енергија усмерена на плес), диспозитор - Јупитер у конјукцији са Венером у Шкорпији - мешавина магнетизма и шарма, Месец у Лаву, осећања су најизраженија када су рефлектори усмерени на њега, када је у центру пажње.

Blago njemu. Meni je tu Mars, a imam dve leve noge.
 
Blago njemu. Meni je tu Mars, a imam dve leve noge.
Па и ја имам Марс у деветој и неколико људи ми рекоше да би требало да играм тенис, фазон - човече, био би одличан тенисер. Шта причате људи, никад нисам држао рекет у руци а и смара ме тенис. Додуше, спретан сам са тигањима, тањирима, лопатом, секиром, лоптом, итд...
 
Па и ја имам Марс у деветој и неколико људи ми рекоше да би требало да играм тенис, фазон - човече, био би одличан тенисер. Шта причате људи, никад нисам држао рекет у руци а и смара ме тенис. Додуше, спретан сам са тигањима, тањирима, лопатом, секиром, лоптом, итд...

I mene smara tenis. Uglavnom.

Generalno me skoro sve što je vezano za loptu smara. Sem košarke, ali sam antitalenat. Pokušavao sam, ali ne ide.

A neka astrološkinja mi je rekla da bih mogao da budem dobar u više sportova. Međutim, ja i sport nemamo dodirne tačke. z:mrgreen:

Sa tiganjima i tanjirima sam dobar, sa lopatom i sekirom nisam, ali ne bi mi bio problem da naučim. U meni čuči drvoseča. z:mrgreen:

A šta kažete na Marlona Branda :

 
Mars u Strelcu u petoj kuci bi pre opisao ples.
Mars u Strelcu u dvanaestoj je pre neki kockar.
Наравно, пета кућа означава забаву, али дванаеста (позитивно постављена) означава уметност, експресије људског стваралаштва/емоција оличене у играма, песмама, сликама....
Афликтован Марс у дванаестој је коцкар, алкохоличар, зависник уопште, док јак Марс је нпр. играч, певач, имитатор, глумац, сликар, итд....
 
Ni ne kockam se. :hahaha:

Pa ne mora da znaci da planete u 12 po pravilu donose nesto lose. Samo tesko ispoljavaju svoju prirodu, pa uvek mora da se trazi alternativan nacin za utrosak energije tih planeta, najcesce skriven. Ako posmatras kuce kao 12 soba recimo, 12ta kuca bi uvek bila neki podrum, spajz. z:mrgreen:
A prva recimo kapija, ulazna vrata.
Pa tako i nastaje problem vezano za 12tu kucu, sto se tu gomila energija koja ne moze da se oslobodi u nekim normalnim situacijama, nego najcesce pri nekim nestandardnim okolnostima.

A sto se tice Marsa u Strelcu u 12k, navela sam da mi to pre lici na kockara jer Strelac u 12 ima tu simboliku pre nego ples koji mi je vise u domenu pete kuce, a Mars u Strelcu je neko ko voli da gura i iskusava svoju srecu(kocka) u nekim opasnim situacijama(12) dok mi je peta vise zabava, igra.
Setih se karte Ace Lukasa, on ima Mars konjukcija Jupiter na vrhu 12, dispozitor Ve u Strelcu u 2.
 
Venera opozicija Pluton


Пре бих понашање Александре Форест (Глен Клоуз) окарактерисао као квадрат Венере у Раку са Плутоном у Ваги. Раковска, неурачунљива Венера, атакује на брачни (Вага) живот Дена Галагера (Мајкл Даглас), а ти напади доводе до кобног (Плутон) завршетка - смрти Александре. Александриној Венери бих додао и Сунце у Раку, да појача интензитет ''љубавног лудила''. Диспозитор, Месец у Водолији - непредвидљиво понашање, нагли и неочекивани обрти у опхођењу са Деном, емоционалне осцилације. И на крају, Марс у Лаву, енергија која је у опозиту са емоцијама (Месец) која се активира онда када је Его повређен и када су њена очекивања, маштања, наде, емоције (Месец) срушене.
 
Slažem se... Progoniteljski zaljubljeni Rakovi (opštepoznato)... Ja sam samo bacila Venera Pluton odnos jer ga Glen ima u natalu, a vezuje se za te smrtonosne ljubavne afere...
Jbt, ladno se i ne sećam da je ona umrla...

A da, on jeste ta Vaga... Pokušava da zadrži iluziju idile i balansira...

Žao mi je samo što su životinjice stradale u celom tom okršaju... :zroll:
 
Rakovi toliko vole emotivni komfor, da će dozvoliti da ih neko pravi idiotom, samo zato što ga grli i nežno čini sigurnim... I onda to traje dugo, dok ne polude. E posle su im krive sve žene /muškarci... Jbt nije ti niko kriv što padaš na te kvazi emocije...

Njima je nežnost kad ti se neko smeška ili te grli... Brate... To može svako da odglumi.

Većina ih večito trči za (sa strane gledano) nekim kučkama/ološem, koji su prema njima oličenje nežnosti... A svi vide okolo da je to običan manipulator...

Ali kada naiđe na normalnu osobu, koja mu ne podilazi, on to tretira kao bezosećajnost i grubost.

Pa, noramlno da ćeš završiti sa manipulatorom kad normalno ponašanje diskredituješ jer ne možeš da podneseš kad ti se neko normalno obraća. Kad te tretira i malo grublje, ali iskreno. Ne... Njima treba samo neko da ih mazi, kao da su od meda.
 
Poslednja izmena:
Slažem se... Progoniteljski zaljubljeni Rakovi (opštepoznato)
Знаш који је најбољи лек за прогонитеље? Закон (Вага). Ракови цвикају од закона и мера (нпр. забрана приближавања и комуникације). Највећи број криминалаца су Ракови. Они се курче, јер мисле да су недодирљиви, да им држава не може ништа, што је карактеристично за сужење свести, као једну од најфундаменталнијих особина Месеца. Када постану свесни да могу бити лишени слободе, (прелаз са тамне на светлу страну Месеца, Lucida intervala), они беже, скривају се, активира се страх.

Poznajem jednu Racicu sa slicnom kartom, Mesec u Vodoliji 0 Saturn, Venera u Lavu, Mars u Biku.
Devojka svako vece lije more suza, nikad nisam upoznala nekog ko toliko place. Svaki je pravi, i svakog oplakuje kao pokojnika ,makar bio dva dana u njenom zivotu.
Приметио сам код многих Рачица да чак измишљају момке. Причају силне приче о њима, а кад уђеш дубље у те њихове бајке и уочиш колико има контрадикција, рупа, уочиш да су измишљотине.
 
astro_2atw__entertainment_the_simpsons.40239.32952.png
 

Back
Top