Amen protokoli - post, veganstvo, bodibilding, meditacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mushin

Zainteresovan član
Poruka
287
Ljudi moji, pa jel ovo još jedan prevarant u nizu ili zaista natprirodni fenomen? Verovatno su neki upoznati sa likom i delom ovog čoveka, ali eto ja danas naleteh prvi put na video klip dotičnog, istražujući nešto o zdravoj ishrani. Suština njegovog učenja nije ništa spektakularno, već je samo spojio sve ono što je zdravo i korisno za čovekovu dušu i telo. Ali ono što je, po meni, kontroverzno jeste tema njegove dijete. Naime, posti 23 sata, i ima samo jedan veganski obrok dnevno. Dakle, kako je moguće da ima onda tu mišićnu masu, ako ne unosi dovoljno kalorija, tj.ne unosi onoliko koliko bi muškarac koji se bavi fizičkom aktivnošću trebao da unosi? Kaže usporio je metabolizam. Opet, da li je to dovoljno objašnjenje? Dakle, ili je prevarant, ili je tim praksama zaista uspeo da od sebe napravi hodajućeg fenomena. Šta vi mislite?
Uglavnom, suština je prilično zanimljiva, i to je ono što i ja podržavam- spoj duhovnih i telesnih vežbi u cilju istinskog Buđenja.

 
Tema se zatvara jer nije otvorena po pravilniku foruma Krstarice. Molim vas pročitajte pravilnik.



Šta nije dozvoljeno?

Shodno iznad pomenutim pravilima nije dozvoljeno sve što nije obuhvaćeno njima. Izvor vesti sa kojeg se preuzima link ne može biti neautorizovan ili neregistrovan portal, ne mogu se prenositi vesti iz stranih medija ili medija iz regiona (osim zvaničnih medija tih zemalja npr.BBC, CNN,HRT..itd )
Takođe izvor informacije ne može biti blog ili društvene mreže (fejsbuk, instagram, YouTube itd).
Prilikom otvaranja tema i komentarisanja nisu dozvoljeni pozivi na nasilje, linč ili javna okupljanja.
Teme se ne mogu otvarati samo prostim postavljanjem pitanja i traženja mišljenja, jer ne vode kvalitetnoj diskusiji.
Molimo Vas da vodite računa da ne postavljate duple sadržaje, stoga proverite pre postavljanja teme da li slična već postoji.

U oba slučaja pri otvaranju tema autor mora da vodi računa o opštim pravilima foruma Krstarica i pravilniku o postavljanju sadržaka koji se nalaze na https://www.krstarica.com/info/pravilnik/


https://forum.krstarica.com/showthread.php/800088-Pravilnik-foruma-Religija
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top