Kriptovaluta Ripple

stefan_012

Početnik
Poruka
7
Dobar dan svima i srecna Nova godina i novogodisnji praznici svim clanovima foruma Krstarice. Imam par pitanja na koje ocekujem odgovor a u pitanju je generalno kriptovaluta tacnije Ripple. Procitao sam par postova o kriptovalutama i zeleo bih da ulozim neki dinar u kriptovalutu Ripple. Ulozio bih nekih 5,6 hiljada dinara jer sam pocetnik u ovome i interesuju me misljenja ljudi koji se iole razumeju i koji su u svetu kriptovaluta da mi objasne kako to sve funkcionise i da li vredi uloziti u Ripple i kako uloziti? Ko zna mozda za koju godinu postanem milioner hahha salim se :) Hvala unapred ljudi na odgovorima!
 
Prvi put cujem za to.Pazi i iza bitkoina ne stoji nikakva vrednost,nikakva kamata, ne postoji institucija, njegova vrednost je NULA i onda mu mi pripisujemo vrednost.Bolje ulazi u otkup nekih egzoticnijih valuta pa da dobijes na kursu nego na ovo...
 
Prvi put cujem za to.Pazi i iza bitkoina ne stoji nikakva vrednost,nikakva kamata, ne postoji institucija, njegova vrednost je NULA i onda mu mi pripisujemo vrednost.Bolje ulazi u otkup nekih egzoticnijih valuta pa da dobijes na kursu nego na ovo...

Odeš i pročitaš koliko je BTC vredan trenutno u njemu $252.296.998.088
 

Back
Top