Oprema za wireless
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Oprema za wireless

gogo
    Guest

Podrazumevano Oprema za wireless

Planiram se prikljuciti na wireless.Opticka vidljivost mi je odlicna, ali daljina je oko 3 km-(vazdusna).Pitanje je da li mi je potreban access point ili moze i samo sa PCI karticom i antenom i sta bi mi preporucili? Hvala>

Ističe se Zool (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Oprema za wireless

kod mene je ista razdaljina i ide sa PCI karticom
    AMD Athlon 64 3000+ s754;Kingston 512 MB;MSI GeForce 6600 VIVO AGP 8X;MSI K8T Neo s754;Maxtor 200GB;NEC DVD-RW 3500AG;Chieftec 350W;Philips 190S5 TFT 19"

Obećava milancho (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2005.
    Reputaciona moć
    45

Cool Re: Oprema za wireless

Moze samo sa karticom nemas potrebe za AP,mozda ne bi bilo lose da nabavis neku usmerenu antenu posto je ipak to 3 km,ali i sa obicnom antenom i nekim malo kvalitetnijim kablom ali gledaj da ne bude duzi od 10m,trebalo bi da uhvatis bar 30 do 40% signala sto je ako planiras G standard sasvim zadovoljavajuce.
    Raspitaj se samo koji je taj AP da uzmes i ti takvu karticu jer ces sigurno imati bolje performance.
    The truth is out there.....

Ističe se Zool (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio milancho
    Moze samo sa karticom nemas potrebe za AP,mozda ne bi bilo lose da nabavis neku usmerenu antenu posto je ipak to 3 km,ali i sa obicnom antenom i nekim malo kvalitetnijim kablom ali gledaj da ne bude duzi od 10m,trebalo bi da uhvatis bar 30 do 40% signala sto je ako planiras G standard sasvim zadovoljavajuce.
    Raspitaj se samo koji je taj AP da uzmes i ti takvu karticu jer ces sigurno imati bolje performance.
    to ti je to:-)veruj mi neces se pokajati.
    AMD Athlon 64 3000+ s754;Kingston 512 MB;MSI GeForce 6600 VIVO AGP 8X;MSI K8T Neo s754;Maxtor 200GB;NEC DVD-RW 3500AG;Chieftec 350W;Philips 190S5 TFT 19"

gogo
    Guest

Uzeo sam na probu AP Ovislink WL-1120 sa usmerenom antenom, cekam da me prikljuce pa da vidim rezultat...kako drugacije da ga probam, inace pronalazi aktivne mreze u gradu u opciji Wireless--site survey.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •