Novogodisnji tv programi

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.276
Nocas sam reprizno pogledala vecinu novogodisnjih programa...

Znaci, nenormalno je da ni na jednom kanalu nije bilo nicega do bizarnog teherana. Urlanje i zapomaganje, gomila probisveta..
To je moj generalni utisak..

Zelim bre da na javnom servisu cujem rock, jazz, klasiku...vi?

 
Nisi gledala do kraja.z:mrgreen:

Sta sam propustila?
Pokojni Djosa je bio na prvoj, minimaks na rts-u, mora da je Arkan cuvao jelku na trgu?...:lol:

- - - - - - - - - -

Vi zivite u cahurama, a mi koji zivimo u reali, ako progovorimo onda smo crnjaci ili puni zla.
Ako cutimo, vi nam pricate o Doroti i Ozu i jos nas klepate po usima sto ne mislimo isto, a kako bi, kad real je drugaciji.

Niko nije rekao da ste ovo i ono, samo se moze zakljuciti da vecina srbije doslovno zivotari parolu "kud svi turci tu i mali mujo"...

A kakav je to real a da nije ogledalo nas samih...
 
Poslednja izmena:
Vi zivite u cahurama, a mi koji zivimo u reali, ako progovorimo onda smo crnjaci ili puni zla.
Ako cutimo, vi nam pricate o Doroti i Ozu i jos nas klepate po usima sto ne mislimo isto, a kako bi, kad real je drugaciji.

O cemu pricas ti, koji mi, koji vi, koje cahure? Realnost nam je takva kakva jeste jer seljacki (ne)ukus naroda tome doprinosi, tvoj problem ako si se osetio prozvanim zbog mog posta.
 
Poslednja izmena:
Ne podnosim uvek iste pesme za 31.12. Niti podsecanje na Jugoslaviju koja je mrtva vise od dve decenije.Lepa Brena to to to je to ajde da se volimo i sve ostalo tog tipa - odvratno,to ne slusa niko samo se lazno medijski forsira.
Sve su prognali sa tv ekrana,ostavili samo Grand i to ne valja.
Filmovi su iz ex-Ju vremena,to niko ne gleda,davno je proslo.
Dokle vadjenje svega iz naftalina i dosadjivanje ljudima?
Vestacki prave neku kao atmosferu na silu,porucujuci " mi smo tu da vam u raznim -kirhenima i mestima po svetu uzimamo pare jer vam fali Srbija".
Postoje i druge vrste muzike,drugi filmovi,normalne stvari.
Zasto su opsednuti naftalinom,odvratno je.
 

Back
Top