Narod je gladan?

MilosObilic454

Zainteresovan član
Poruka
383
Fraza koja je ušla u srž svesti našeg naroda koliko je viđam na društvenim mrežama još malo pa ću stvarno početi da mislim da sam gladan. Šalu na stranu ovo je postao jedan od glavni argument protiv vlasti. Ne mogu da kažem da sam iznenađen, ali mi je po malo neverovatno da neko može u to da veruje a još mi je neverovatnije da može da ubedi nekog u to da je narod gladan. Pa pre svega taj ko to piše prvi nije gladan ima kompjuter, laptop ili smartfon, internet, struju, nekretninu znači ako ima novca da plaća sve to ima i prihode e sad ako 20 dana izlazi po kafanama i posle ostalih 10 krpi kraj s krajem i za to mu je kriva vlast. Da li neko argumentovano može da dokaže da je naš narod gladan?
 
Jel mrdno neko ovih dana iz kuće?

Marketi puni ko da se deli za džabe

Кажу ми неки ликови који раде у великој самопослузи да је већина тих људи ПОДИГЛА КРЕДИТЕ да би могли да
купе намирнице за празнике....... грознооооооооо............:zstidljivko:
 
Кажу ми неки ликови који раде у великој самопослузи да је већина тих људи ПОДИГЛА КРЕДИТЕ да би могли да
купе намирнице за празнике....... грознооооооооо............:zstidljivko:

a ovi sto rade neprijavljeni podigli su tuki
 
Кажу ми неки ликови који раде у великој самопослузи да је већина тих људи ПОДИГЛА КРЕДИТЕ да би могли да
купе намирнице за празнике....... грознооооооооо............:zstidljivko:

Ako su već podigli kredite znači da su kreditno sposobni suprotno banka im nebi dala kredit-a to je već pozitivna stvar.
 
Fraza koja je ušla u srž svesti našeg naroda koliko je viđam na društvenim mrežama još malo pa ću stvarno početi da mislim da sam gladan. Šalu na stranu ovo je postao jedan od glavni argument protiv vlasti. Ne mogu da kažem da sam iznenađen, ali mi je po malo neverovatno da neko može u to da veruje a još mi je neverovatnije da može da ubedi nekog u to da je narod gladan. Pa pre svega taj ko to piše prvi nije gladan ima kompjuter, laptop ili smartfon, internet, struju, nekretninu znači ako ima novca da plaća sve to ima i prihode e sad ako 20 dana izlazi po kafanama i posle ostalih 10 krpi kraj s krajem i za to mu je kriva vlast. Da li neko argumentovano može da dokaže da je naš narod gladan?

Онај што је рекао Вучићу на митингу да је гладан одговорио му је да је сигурно власник мењачнице или кафане.. z:mrgreen:
 
Занимљива ствар коју сам јуче сазнао посредно од таксисте (нисам ја ушао у такси, већ особа која ми је пренела утиске таксисте).


Риба звала такси и каже, очекивала је да ће, као ранијих година, да чека пола сата јер је новогодишња ноћ.
Ипак, такси је стигао за 2 минута. И таксиста јој прича како целе ноћи нема посла. Раније су сви пребукирани за нову годину и не стижу да похватају све тражене вожње, а овај пута нико се не вози. Такође, каже, многи локали у граду за нову годину не раде. Кафане су углавном пуне Бугара а њима такси не треба, они су дошли својим колима.

Такође сам приметио да су цене кафана за нову годину ове године јефтиније него ранијих година.


Оно што сам закључио, а ви ако имате другачије објашњење, извол'те образложите, јесте да заиста све мање и мање пара у народу и да је народ почео да штека на свему, па и на дочеку нове године.

Ах...да.... и френдица која живи у насељу са великим комплексом зграда каже да никада раније толико аутомобила није било на паркингу као ове новогодишње ноћи. Раније, сви иду негде за НГ и паркинг буде празан а ноћас је био пун као и сваког дана што је пун.
 

Back
Top