Kuda zbrisati ukoliko u Srbiji nastupi glad?

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Bez obzira kako zivite, dobro ili lose, ako u Srbiji zavlada glad niko nece biti siguran. Dzabe ti lova ako te pokradu i lincuju. Po meni se Srbiji blizi doba gladi. Zato pokrecem ovu temu jer zelim da mi date savet (a i da svi mi koji cemo da zbrisemo ako dodje do haosa) kuda pobeci.

Jedno je reci "bezim u Rusiju" ili "Nemacka je zakon" ali treba zdravorazumski odabrati drzavu kao sto su to nasi preci cinili posle 2. svetskog.

Ne zanima me doduse izlatanje u Juznu Ameriku i daleke destinacije. Ipak bih voleo da to bude u Evropi. Dakle evo nekih analiza

Ovde vidimo po cemu su evropske drzave najgore.

EU_states_worst_at_2.jpg


A ovde po cemu su najbolje.

tmg-slideshow_l.jpg


A ovde stopa samoubistava

suicides-europe.jpg


Eto sad gledam i analiziram i nekako... ne mogu da se odlucim :D
 
Poslednja izmena:
Odavno mi gladujemo ili radimo samo za brzu hranu,ja vec 10 god nisam kupio lososa jer ne moze da stigne na red od ostalih troskova

- - - - - - - - - -

A sto se tice izbora bas kao i tu na moru izgleda najbolje

IZgleda da je Spanija najbolja zato izgleda i namestaju sranje oko Katalonije. Ali treba 10 godina za drzavljanstvo sto je bas mnogo. Tako da mozda Portugal .
 
mother russia i belarusi vodeci u broju samoubistava

- - - - - - - - - -

sigurno je to od preterano dobrog zivota

Много размишљају и упадају у Достојевски трип. Треба мање мислити, више певати. Удри бригу на весеље!

- - - - - - - - - -


Срећа нема цену. Колико год да платиш, повољно је.
 
Каква глад? по причама старијих ни у најгорим временима се у Србији није гладовало.

Добро, ако не рачунамо Америку и Србију :mrgreen: Италија ми ок.Рим :zaljubljena:

pa kad ne bude ljudi za njivu. Jos malo pa ce svi biti penzioneri ili radnici u javnom sektoru
 

Back
Top