НЕМАЊИЋИ (рађање краљевине)

Heidfeld fan

Elita
Poruka
18.520
Недељом у 20.00 часова РТС 1 и РТС HD (прва епизода на новогодишње вече)



Поводом осамстоте годишњице признања српске државе вечерас креће серија о њеној првој краљевској династији. Ваша очекивања,утисци и све остало што вам падне на памет...
 
Poslednja izmena:
Konacno da su se setili.

Bio bih zainteresovan i da kupim seriju na dvd ili ako bi nekako drugacije bilo sredjeno da mogu da gledam bilo kada.

Ako sam dobro cuo, pustice nam prvu epizodu a onda cemo do proleca da cekamo ostatak. Ne znam razlog tog razdvajanja.

- - - - - - - - - -

haha jesi ironična

Sigurno je istinitija od mitologije koja je poturena na History.
 
Konacno da su se setili.

Bio bih zainteresovan i da kupim seriju na dvd ili ako bi nekako drugacije bilo sredjeno da mogu da gledam bilo kada.

Ako sam dobro cuo, pustice nam prvu epizodu a onda cemo do proleca da cekamo ostatak. Ne znam razlog tog razdvajanja.

- - - - - - - - - -



Sigurno je istinitija od mitologije koja je poturena na History.

zbog čega to misliš
 
Konacno da su se setili.

Bio bih zainteresovan i da kupim seriju na dvd ili ako bi nekako drugacije bilo sredjeno da mogu da gledam bilo kada.

Ako sam dobro cuo, pustice nam prvu epizodu a onda cemo do proleca da cekamo ostatak. Ne znam razlog tog razdvajanja.

- - - - - - - - - -



Sigurno je istinitija od mitologije koja je poturena na History.

Zezas brate ?? Ma ne verujem .. Gde si to procitao . ?
 
Гледам обавезно.

Кажу да је рађена према историјским чињеницама.

Al ne kazu da vojin i sloboda mozu da docaraju te cinjenice

- - - - - - - - - -

Osecam da ce biti smejurija ko onaj Boj na Kosovu. Samo onaj trejler kad vidim place mi se....kao konjica jurisa...ono silna vojska od par konjanika ahahahah!!! Tuga. Plus onaj Cetkovic koji je dno....bas je za Nemanjica u PM.

I jos onaj na pjenu od mora crnogorac fuj
 
a hoce li prokazati i blagodeti koje je savo doneo sa sobom?
hoce li biti prikazano kako se starim srbima otsecali jezici da ne bi pricali o staroj veri?
hoce li se prikazati odsecanje dojki mladim zenama, osmudjivanju decaka,odsecanje penisa odraslim muskarcima?
hoce li se prikazati kako je rasko "sto je bio po svetu" pa je doneo kuci veru o nekom obrezanom jevrejinu koji je starom srbinu bio nametnut umesto Svetovida, Perune i ostalih koje je postovao?

a verujem da nece biti ni dela sa bogumilima....
 
Al ne kazu da vojin i sloboda mozu da docaraju te cinjenice

- - - - - - - - - -



I jos onaj na pjenu od mora crnogorac fuj

Sloboda je najbolja glumica u ovom delu Evrope !

- - - - - - - - - -

a hoce li prokazati i blagodeti koje je savo doneo sa sobom?
hoce li biti prikazano kako se starim srbima otsecali jezici da ne bi pricali o staroj veri?
hoce li se prikazati odsecanje dojki mladim zenama, osmudjivanju decaka,odsecanje penisa odraslim muskarcima?
hoce li se prikazati kako je rasko "sto je bio po svetu" pa je doneo kuci veru o nekom obrezanom jevrejinu koji je starom srbinu bio nametnut umesto Svetovida, Perune i ostalih koje je postovao?

a verujem da nece biti ni dela sa bogumilima....

Sta ti imas protiv SPC ???!!
 
Al ne kazu da vojin i sloboda mozu da docaraju te cinjenice

- - - - - - - - - -



I jos onaj na pjenu od mora crnogorac fuj

Немам појма ко глуми, видела сам само најаву и то крај, кад се емитује.

Ништа ме не кошта да одгулим тих сат времена, ионако ништа паметније не радим у том тренутку.

Неће бити прва серија која ме разочарала.
 
:rotf:

- - - - - - - - - -

Sotja zivac

- - - - - - - - - -

Немам појма ко глуми, видела сам само најаву и то крај, кад се емитује.

Ништа ме не кошта да одгулим тих сат времена, ионако ништа паметније не радим у том тренутку.

Неће бити прва серија која ме разочарала.

Bogami ja ne dajem 5 para ni minuta zivota na te spodobe pozerske
 
Osecam da ce biti smejurija ko onaj Boj na Kosovu. Samo onaj trejler kad vidim place mi se....kao konjica jurisa...ono silna vojska od par konjanika ahahahah!!! Tuga. Plus onaj Cetkovic koji je dno....bas je za Nemanjica u PM.

Глумачка подела је крајње сумњива!

п.с. Бој на Косову је антологијски филм.
 
a hoce li prokazati i blagodeti koje je savo doneo sa sobom?
hoce li biti prikazano kako se starim srbima otsecali jezici da ne bi pricali o staroj veri?
hoce li se prikazati odsecanje dojki mladim zenama, osmudjivanju decaka,odsecanje penisa odraslim muskarcima?
hoce li se prikazati kako je rasko "sto je bio po svetu" pa je doneo kuci veru o nekom obrezanom jevrejinu koji je starom srbinu bio nametnut umesto Svetovida, Perune i ostalih koje je postovao?

a verujem da nece biti ni dela sa bogumilima....

Паганине, покори се Христу! :pop::pop2::pop:

Ил' тако или..


- - - - - - - - - -

Kako ne. Bedniji film video nisam od glume pa svega ostalog. Najjaca je knezeva vecera ono je da polaces od smeha. Plus veze sa pravom istorijom nema.

Мени је то дубоко идентитетски филм. :heart::heart:
 

Back
Top